Skocz do zawartości
Ismer

Głosujemy! Bombki i ozdoby retro - konkurs świąteczny

Głosowanie  

20 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Głosuję na fotobombę:

• Kremilek
      12
    • mrófka
      0
    • LA
      8
    • Mona Moon
      2
    • Ejbert
      3
    • Osobogo
      10
    • Eufemia
      1
    • Grahanka
      1
    • Bromba
      0
    • Aquilla
      1

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 13.01.2019 o 23:00

Rekomendowane odpowiedzi

LA

Wow, super pomysł na konkurs! To mogą być prawdziwe choinkowe perełki :)

Oczywiście bardzo dobrze znam bombki ze zdjęcia wyżej, też takie mam:yes:

Edytowane przez LA
  • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrófka

moje bombki też netowe :) 

bombki2.120.jpg

• Lubię to! 5
  • Super 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ejbert

A to mój plon, bombki znalezione w necie, długo przeglądałem i burę dostałem ;) ale jak raz wszedłem w ten świat to trudno mi było z niego wyjść. Znalazłem bowiem bombki z czasów dzieciństwa, takie jakie mieliśmy i już nie mamy, bo szanowna małża pożyczyła je swemu zakładowi pracy i przepadły na wieki :( 

Z figurek to mamy już tylko 3 mikołaje, a łańcuch - no tego co na zdjęciu sam nie robiłem, ale coś takiego robiliśmy w szkole, dziewczynom to ładniej wychodziło, chłopakom na ogół gorzej a poza tym uważaliśmy to za niemęskie - ale robić trzeba było, bo inaczej faja  :kwas:

bprl50.jpg

bprl49.93.jpg

lancuch.jpg

• Lubię to! 6
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobogo

Ja lubię reflektorki, ale my mamy współczesne, więc polukałam w necie i oto plon ;) 

bprl42p700.jpg

bprl26.jpg

bprl1z.jpg

• Lubię to! 5
  • Super 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eufemia

Wpadam i bomby zadam :D

te małe to moje klimaty i nie oparłam się pokusie żeby je wam pokazać xd

i dwie ciekawostki, takich bombek nie mieliśmy, chyba są dość wiekowe. Miał może ktoś i wie w jakim mogą być wieku ? ;) 

bprl44.800A.jpg

bprl47.jpg

bopinlat.jpg

• Lubię to! 5
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grahanka

Na mojej choince

konkursowe.jpg.a88901134850e15b9a3187cd17a67adb.jpg

• Lubię to! 5
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grahanka

Przejrzałam net i takie sopelki chciałabym mieć

52.thumb.jpg.c4d70ca728f49d65ea6e004232336cea.jpg

Nie pogardzę też szykami ;--)

55.jpg.eef97d073d2f84664159948f19cd146f.jpg

Pamiętam były u mnie kiedyś takie malinki

124.jpg.81119c8415c168adf3ffcb9acf10b338.jpg

były też dzwoneczki

626.thumb.jpg.f610808f8655c139ee57de1d95bdcc68.jpg

i

123.jpg.61420a18a7be00959c78ece54608eba6.jpg

piękne, rozpływam się ;--)

Edytowane przez Grahanka
rozmieszczenie
  • Lubię to! 5
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bromba

doskonały pomysł, to jest taki powrót do tych beztroskich lat. My nie mamy choinki bo nie ma nią bezpiecznego miejsca, mamy tylko gałązki ozdobione tym co się nie tłucze :D 

W internecie znalazłam parę artefaktów, które pamiętam z lat dzieciństwa i podobne co były u dziadków. Anioł współczesny, ale podobne słomki kiedyś się robiło.

bprl3.jpg

bprl15.107.jpg

bprl43.jpg

aniol M.jpg

Grahanka super te ostatnie, też się rozpływam :serduszka2: a miłośniczka reflektorków to już chyba całkiem się rozpuści na ich widok  -  no super są ! 

Edytowane przez Bromba
  • Lubię to! 5
  • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aquilla

wczoraj zobaczyłam ten konkurs i zdążyłam się załapać, oto moje wybrane. Takich nie mam, ale bombki w rodzinie mamy nawet pradziadkowe :) 

b prl1700.jpg

bprl45r.jpg

bprl38w.jpg

bprl39M.jpg

• Lubię to! 5
  • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Jesteście niesamowici! Dziękuję Wam, nie spodziewałam się aż tylu fotek :thanks: i nie wiem zupełnie na kogo będę głosować, są piękne te bombki i ozdoby, wszystkie, i do tego jeszcze oryginały.  Mam dylemat, ale chyba nie ja jedna :sark:

Jutro zrobię ankietę do głosowania i mam nadzieję na frekwencję wyborczą ;) 

Grahanko, współczesne inspirowane nie - bo to już jednak współczesność.  A ogórek super jest i harmonia też :D 

Kremilkowa małpa z herpesem mnie powaliła, ciekawa jestem co twórca bombki chciał tym wyrazić xd i owca też niekiepska, jako żywo do złudzenia przypomina mi jedną z koleżanek z pracy, no wypisz wymaluj ona! :smieszne:

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

A teraz nadszedł czas na wybór Zwycięzcy :)  W ankiecie głosujemy na najlepszą fotobombę :D 

Głosowanie trwa do niedzieli 13 stycznia.

Można głosować na jednego lub na dwóch kandydatów. 

Głosy oddane na więcej niż dwie osoby nie będą brane pod uwagę. Nie głosujemy też na własne zdjęcia ;) 

Nagrodę główną - książkę o tematyce ezoterycznej lub upominek wybierze Zwycięzca konkursu, a drugie i trzecie miejsce otrzyma wyróżnienie w postaci upominku.

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kremilek

o, nie jest łatwo! tylko na dwie osoby można głosować a mi się podoba wszystko :buzka_z: I już dziś wnoszę, żeby na przyszły rok powtórzyć konkurs ;p 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer
18 godzin temu, Kremilek napisał:

o, nie jest łatwo! tylko na dwie osoby można głosować a mi się podoba wszystko :buzka_z: I już dziś wnoszę, żeby na przyszły rok powtórzyć konkurs

Kremilku, i mnie również nie jest łatwo wybrać ;p 

Co do powtórzenia konkursu - wszystko zależy od waszych chęci - w tym od uczestnictwa w konkursach a także od pomysłów na nie. Jeśli są zainteresowani to nie ma żadnych przeszkód, by konkursy organizować :) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kremilek

Wtopiłam się w te bombki... miałam dyżur i szukałam po necie oryginałów, co znalazłam to głowa mała, nie wiem czemu ale tamte mają jakiś urok, którego współczesnym brak... 

• Dobre! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ejbert
W dniu 9.01.2019 o 17:39, Kremilek napisał:

Wtopiłam się w te bombki... miałam dyżur i szukałam po necie oryginałów, co znalazłam to głowa mała, nie wiem czemu ale tamte mają jakiś urok, którego współczesnym brak... 

To dzień dobry w klubie :D nas też wciągnęło, nawet małża dołączyła, choć najpierw mnie zjechała za nocne posiedzenia w poszukiwaniu bombek.

I ja także dołączam się do postulatu powtórzenia konkursu :) 

• Dobre! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobogo

Jejku!! pomyliłam się w głosowaniu, chciałam głosować piętro wyżej i nie trafiłam :( Proszę o korektę jak to możliwe albo o policzenie mojego głosu na Ejberta, bo tak chciałam. Przepraszam za zamieszanie :glupio_mi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer
14 godzin temu, Osobogo napisał:

Jejku!! pomyliłam się w głosowaniu, chciałam głosować piętro wyżej i nie trafiłam :( Proszę o korektę jak to możliwe albo o policzenie mojego głosu na Ejberta, bo tak chciałam. Przepraszam za zamieszanie :glupio_mi:

O.K, nie ma problemu, Ty masz jeden mniej, Ejbert jeden więcej, co w sumie różnicy nie zrobiło ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Kochani, Zwycięzcą konkursu jest Kremilek - 12 głosów, Osobogo - 9 głosów i LA - 8 głosów.

Gratulujemy ! :szampan_na:

Kremilka proszę o wybór nagrody, czyli książki lub upominku.

Książkę wysyła zoska1977, upominki zaś ja.

Osobogo i LA proszę o namiary adresowe do wysyłki upominku, na moje PW.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, jesteście niezawodni :kwiatek: :) 

Jak mówiłam, bardzo trudno było mi wybrać tylko dwie osoby. Zgadzam się z przedmówcami, iż te stare bombki mają swój niepowtarzalny urok, podobnie zresztą jak klimat Świąt tamtych czasów, który w powodzi nachalnych reklam i iluminacji zaczynających się już w Adwencie bezpowrotnie minął i se ne wrati... 

Jeśli za rok będziecie chcieli powtórzyć bombowy konkurs to nie widzę przeszkód. Myślę, że warto :) 

• Lubię to! 5
  • Super 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrófka

Gratuluję dziewczyny! :) 

Dla mnie to także był trudny wybór, chciałabym głosować na wszystkie fotki. I też proszę o jeszcze na następne BN :D 

• Lubię to! 4
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kremilek

Gratki dziewczyny :) Fotobomby wszystkie super! 

Dziękuję za wasze głosy na mnie. I powiem, że wygrać zapewne jak każdy - chciałam, lecz jak oglądałam inne foty to nie myślałam, że moje się spodobają. Figurki moje wprawdzie mi się podobają ;) ale buciki chociaż stareńkie cudo, to nie są takie, żeby oko zbielało. Tyle, że zabytek :usmiech:

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ejbert

Gratuluję Wam :)  :ekstra::koniak::bukiet: 

Foty nam się wszystkie podobały - a moja małża co i raz ogląda Kremilka buty :D 

Ale nie wiem czy mi to na dobre wyjdzie, albowiem szanowna połowica napaliła się się na rękodzieło artystyczne. Zobaczyła łańcuch Mony, popatrzyła na mój i zapowiedziała, że na następne święta takie cosik ma wisieć na naszej choince. Jak znam życie, na pewno nie ona będzie je rękodzielić. Zgadnijcie więc, komu przypomni się podstawówka :uoeee:

• Dobre! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Osobogo, proszę podaj adres do wysyłki , albowiem leniwa jestem i chcę wysłać wszystko za jednym zamachem ;p 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi