Skocz do zawartości

Pomysły na prezenty ^_^


_Selene_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy był już taki temat, ale w wyszukiwarce nie znalazłam, więc hmm nadrobimy.

Na SB co chwila pojawiają się pytania: "co mam kupić ...?" i takie tam, może będą osoby, co by jakimiś pomysłami sypnęły..

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trotkaaa

Z tymi prezentami , to też mam zawsze problem. Nie daję nigdy praktycznych prezentow typu robot kuchenny, żelazko itp. Myślę , że fajnym prezentem jest opłacony bon do kosmetyczki albo do księgarni. :prezent::prezent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Pieniądze najlepiej i niech sobie kupi co tylko chce ...

 

Dobra, to taki mały żart, ale ja w sumie co roku też mam problem z wyborem prezentu, więc sama ciekawa jestem bardzo Waszych propozycji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ale chyba dużo zależy dla kogo, prawda? :)

Ja byłam wściekła, bo wszystkie moje pomysły na prezent mój facet dostał na swoje urodziny, które ostatnio miał...

Ostatecznie padło na ochraniacze na nadgarstki(jeździ na snowboardzie) jako, że w tamtym roku sobie nieźle poobijał ;)

Chciałam jeszcze popręg do siodła(tak jak ja jeździ konno i mówił niedawno, że chciałby nowy), ale czas realizacji zbyt długi...

Rodzicom w tamtym roku wykupiłam wizytę w spa-masaże i kolacja, w tym roku jeszcze pomysłu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem warto kupić coś zgodnego z zainteresowaniami danej osoby,czyli coś co naprawde ja ucieszy,a nie będzie tylko zbędnym dodatkiem do mieszkania. Miejmy to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Cześć :)

Utworzyłam temat o prezentach, które każdy z nas otrzymuje z różnych okazji. Co dostajecie, jesteście z nich zadowoleni czy nie? Otrzymujecie prezenty z duszą, to znaczy kupowane pod wasz gust czy tylko tak dla oka, aby coś dać i mieć to z głowy? Co z nimi robicie? 

 

Ciekawi mnie to, bo ja staram się wybierać prezenty tak, żeby obdarowany się cieszył, staram się trafić w zainteresowania i takie otrzymuję od najbliższych, ale jak gadam z kumpelami to twierdzą,   że często otrzymują byle co, aby było.

I tak pod choinkę 2018 otrzymałam trzy prezenty - niespodzianki starannie dobrane i jeden konsultowany,  a reszta standardowo ;) no bo jasne że nie ma co wymagać od dalekich krewnych i znajomych żeby kupili mi elektryczną hulajnogę czy tam inne moje marzenia, no ale bliscy powinni być, moim zdaniem, zorientowani, co kto lubi.

Co o tym sądzicie? 

 

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja podobnie- zawsze staram się wybierać takie prezenty, żeby obdarowywany się ucieszył :). Czasem też trochę podpytam co by chciał dostać... 

A jak ja dostaje prezent to w większości przypadków jest taki, jaki chciałem, no bo ktos mnie zna, albo zapyta :). Nawet w 2018 pod choinkę dostałem szalik, który sam wybrałem bo bylem w sklepie z osoba która mi go kupowała, uważam że to fajna opcja- napewno lepsza niż nietrafiony prezent. Pozdrawiam

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Ekspert
2 godziny temu, kasko napisał:

Ja zawsze szukam prezentów w sieci bo tam jest ich najwięcej i warto szukać , tylko wcześniej, aby zdążyły dojść. 

kasko, temat nie jest o tym gdzie szukać prezentów, tylko czy jesteśmy zadowoleni z prezentów jakie otrzymujemy i jakimi kryteriami kierujemy się wybierając prezent dla kogoś. 

Jeśli chodzi o mnie, to szukam takich prezentów, aby ucieszyć osobę obdarowaną. Jeśli jej nie znam zbyt dobrze to staram się zdobyć informacje co lubi, jeśli znam - dobieram podarunek pod jej gust. 

Nie odwalam aby coś komuś dać dla oka, chcę sprawić uciechę obdarowanemu, nawet jeśli jest to drobiazg. Ale musi być celny :) 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię jak prezent jest ładnie zapakowany ... sama też dosyć się staram, inaczej mój zmysł esteyczny cierpi :D

zdarza mi sie dostawać prezenty, ktore kompletnie do mnie nia pasują - ale to od dalszej rodziny, najbliższa pyta się co bym chciała, albowiem marudna jestem ;)

kupujac komuś prezent próbuję zgadnąć, jaki może sprawić przyjemność i to mnie najbardziej cieszy ; w ogóle uwielbiam kupować prezenty - jeśli tylko mam pomysł, bo jak nie mam  - to masakra...

nie lubię dawać i otrzymywać nietrafionych prezentów - nie musi to być nic drogiego, ale bardzo cenię sobie przemyślane prezenty, a nie takie "na odwal"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietrafionych nie lubię, ale wybaczam ;) o ile otrzymam takie od kogoś, kto mnie właściwie nie zna, a tacy wśród krewnych też się zdarzają. Bliscy starają się trafić w moje zainteresowania i vice versa. Żadna to frajda dać byle co, ja lubię, jak ktoś się cieszy z udanego prezentu - więc normalne, że staram się wybierać je  jak najdokładniej, zgodnie z włosem :D

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie dałabym komukolwiek prezentu, choćby najskromniejszego, na odwal. Jeśli sama nie chcę dostawać byle goofna, to tak samo nie dam byle goofna komuś innemu. Jak ty komu tak on tobie i o tym nas uczy także runa Gebo ;) 

A bez jaj - nie potrafiłabym świadomie dać takiego prezentu z którego ktoś by się nie ucieszył. Prezent powinien sprawić radość ale też jest wyrazem szacunku i poważania dla osoby obdarowanego. 

Jest też "druga liga" - czasami bywa, że trzeba wręczyć prezent osobie, której się nie lubi, ale tak wypada, bo się zostało zaproszonym albo coś tam coś tam.  No, bywa tak i koniec. I wtedy mimo wszystko ja staram się żeby to był prezent w jej guście (jeśli go znam) albo przynajmniej coś ładnego wg. moich kryteriów i nie najtańszym kosztem. 

Pamiętam mikołajki w szkole, kiedy otrzymałam taki badziewny prezent że szkoda słów, taki naprawdę na odp... Przykro mi było bardzo wtedy i nie chcę tego samego podarować innym ludziom. 

Trudno mi udawać radość z nietrafionego otrzymanego prezentu... zwłaszcza jeśli wiem, że ktoś się starał i myślał, że się ucieszę. Dla tych co się nie starają i traktują mnie per noga uśmiechu na obliczu nie mam ;) 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderators

Lata temu założyłem sobie na kompie taki folder i wrzucam tam pomysły na prezenty.

Ten wątek ma nie służyć tylko pomysłom - chciałbym abyście pisali tu też czym obdarowaliście innych z okazji różnych okazji ;) i dlaczego taki a nie inny prezent wybraliście. 

Jasne, że ma to na celu również dzielenie się pomysłami, które innych mogą natchnąć :czarodziej:

Pierwsza ważna okazja właśnie się zbliża - to Boże Narodzenie :) 

 

Zacznę ja, od prezentu bez okazji, który niedawno kupiłem żonie, bo bardzo chciała - a że ją kocham, to kupiłem bo lubię patrzeć jak się cieszy. Jest to talerz dla dziecka, taki jaki miała w dzieciństwie, z krasnalem i grzybkiem, Obecnie ogromna rzadkość, a dla mojej małżonki stanowi ogromną wartość sentymentalną. 

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...