Jump to content
Edith000

OOBE czy moze Paraliż senny

Recommended Posts

Edith000

Wczoraj nie mogłam zasnąć, o 4.00 rano włączyłam medytacje żeby odprężyć się i wreszcie iść spać. Czułam się super, leżałam na brzuchu i pojawiło się uczucie spadania, przekręcilam się na plecy i od razu poczułam drgawki całego ciała, czułam,że moja głowa i część klatki piersiowej chce się oderwać aż tu nagle ciach....siedzi czarna postać z jasno niebieskimi oczami, które zmieniły się na czerwone, po chwili pojawiła się mgła i twarz dziecka, która za chwili zniknęła i znowu ta upierdliwa postać, ktora kazała patrzeć się prosto w oczy. Oczywiście próbowałam krzyczeć, ruszyć się, po chwili chciałam uspokoić siebie ale niestety nie udało się. Odzyskałam czucie w ciele i świadomość.

Czy to mogły być początki OOBE? Jak pokonać ten paraliżujący strach? Czytalam,że jest to spowodowane wewnętrznymi blokadami duszy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ezowika38

Trzeba zrozumieć, że paraliż senny nie jest niczym strasznym i nic podczas takiego paraliżu nas nie skrzywdzi. Nie ma jasnej recepty na przezwyciężenie strachu, można się do paraliżu jedynie przyzwyczaić.

Panikując tylko pogłębiamy strach, bo wszystko zaczyna się strasznie dłużyć. Paraliż senny występuje bardzo często podczas ćwiczenia OOBE czy LD, nie ma w tym nic dziwnego. Może to oznaczać, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Temat już dość stary, ale niech odpowiedź zostanie dla następnych zainteresowanych tym tematem. Są to bardzo ciekawe zagadnienia, które warto zrozumieć, mogą wnieść dużo do życia danej osoby:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...