Skocz do zawartości
Willow

Styczeń Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Willow

Bardzo krótko :)

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

Zacznie się w trybie bojowym ( :D), potem taka równowaga i pomoc wzajemna (komuś), a potem ból, może związany z pewną decyzja. 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow) 

Same monety - na razie jeszcze nadal choruje... Moze dostanę jakąś lepszą propozycje pracy? Też moze być zadowolenie i satysfakcja sprawami rodzinnymi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarotka1

Będziesz się bronić przed przyjęciem pomocy od kogoś albo ktoś nie będzie chciał tej pomocy od Ciebie.

Ja bym widziała przypływ gotówki, który poreperuje w znaczący sposób domowy budżet.

Zdrówka w nowym roku :)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tullia

Jakiś stres, albo o coś zawalczysz, potem pomoc i coś Ci sprawi ból.

Początkowo brak kasy, potem jakaś propozycja i finansowo znacznie lepiej :)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panna.marta

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy - coś Cię może zmartwić jakby jakaś niemoc w pewnej sprawie bardzo chcesz, walczysz, ale wiesz że nic nie możesz zrobić.

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow)  -  jakaś pomoc finansowa, wsparcie, przypływ gotówki ewentualnie powrót do zdrowia , jednak bardziej bym stawiała na coś z finansami.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Paź monet+10 monet - może być aplikowanie do uczelni? Kontakt z uczelnią? W końcu zaczęłam się zajmować ta sprawa z astro akademią :)

Edytowane przez Willow
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iwka78
W dniu 7.01.2019 o 12:10, Willow napisał:

Bardzo krótko :)

będziesz czuła się zmęczona i przeciążona, możliwe, że wypalona energetycznie i na koniec miesiąca zdołowana

masz poczucie jakiegoś braku, ale pojawi się jakaś szansa i powinnaś być zadowolona z tej szansy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Woman

Wygląda na to, żeby nie pożyczać komuś/z rodziny lub znajomym/ pieniędzy, bo potem będą kłopoty z ich odzyskaniem do tego dochodzi poczucie wykorzystania i ból z tego powodu.

Zwróć uwagę czy mąż komuś nie pożyczy, czy ktoś go nie namówi, bo z tego powodu może pojawić się konflikt między wami. Jeszcze opcja że jedno z was będzie za tym żeby pożyczyć a druga osoba będzie się przed tym bronić.

Karty 10 pucharów z 9 pucharów to jednak zadowalająca sytuacja i dobry nastrój, więc ten co pożycza, potrzebuje/5 monet/ wcale nie ma tak źle jak to przedstawia, albo sytuacja nie będzie tak tragiczna jak się mu wydaje. 

Willow życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakretka23

Hmmm a moze w tym miesiącu głownie bedzie chodzić o pieniadze i będziesz miała z tego powodu stres, ale jesli masz takie problemy to okaże się ze to czym sie stresowała nie ziściło sie i nie jest tak zle. Nawet jest dobrze - poradziłam sobie :) a myślałam ze nie dam rady - cos w tym stylu. Moze nawet nie chodzi koniecznie o pieniadze ale jakieś codzienne sprawy.  

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Mi też się wydaje, że chodzi o jakieś sprawy codzienne, lub rzeczywiście o to podanie, bo sprawy finansowe całkowicie ogarnia mąż, ja w to się w ogóle nie wkręcam i z tego powodu się nigdy nie klocimy :D

Klocimy się z innych powodów - chyba bym już wolała te pieniądze :D

Edytowane przez Willow
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakretka23

Oj nie wiem powinnaś być wdzięczna, że przejął ta niewdzięczna działkę. Kiedys miałam miec to szczęście przez 13 lat relacji :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

A jestem wdzięczna :)

Tylko że jest taki zazdrosny, że strasznie powiedzieć - o wszystko i wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakretka23

Zazdrość taka bez podstawna to strach przed odrzuceniem - trudno zyje sie z taka z lękniona osoba. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

No też prezentem nie jestem - nie mam w tym sensie iluzyj: jestem histeryczka zupełnie nie do zniesienia, no i zaburzenie mam affektywne, czyli emocjonalne. Życie że mną jest bardzo nieproste. Kocham go, on o mnie dba i troszczy, no ale razem jesteśmy problematyczni :))

Edytowane przez Willow
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakretka23

A kto nie jest ?! ;) dlatego nieustannie trzeba nad soba pracować - wlasnie zaraz po pracy lecę do Empiku odebrać książkę - powrót do mojego wewnętrznego domu :) 

• Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi