Skocz do zawartości

Tajemnice psychotroniki L.E. Stefański


Kremilek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Yes, pan Stefański to zasłużona dla psychotroniki postać. Ja go bardzo ceniłem za wiedzę - bo to wiedza a nie jakieś tam blablabla jak pani Alla czy pan Matela. To znaczy nie podważam tu ich wiedzy z jakiegoś tam zakresu, chodzi mi jednak o uniwersalizm - otóż pan Stefański dobrze znał się na tym wszystkim co robił, co zgłębiał i co wykładał a inni mają zwyczaj mówić o wszystkim, ale powierzchownie, ślizgając się po powierzchni tematu bez zgłębiania go. I to jest ta różnica między p. Stefańskim a innymi krzewicielami wiedzy różnej i byle jakiej jakości. Runy w jego wykonaniu jednak mi się nie podobają. Korzystałem też z jego DU i chwalę sobie.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2019 o 16:06, Ejbert napisał:

Korzystałem też z jego DU i chwalę sobie.

 Ja miałam do czynienia z tymi typu "Misteria Eleuzyńskie" i podobne, dawno temu, kiedy jeszcze były nagrywane na kasetach. Świetne są, ale nie wszystkie mnie wprowadziły "w trans", te misteria akurat nie, to były inne i te trafione w punkt.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także pracowałam z tymi przeszłościowymi, to niesamowite było, tyle że u mnie całkiem inaczej poszło, bo żadnych wtajemniczeń nie załapałam, za to podróż w przeszłe wcielenie. Fakt, że z wieku jakiegoś bardzo wczesnego. Fajne doświadczenie :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ujawniajmy się :D 

Ja też miałam te kasety, "w spadku po dziadku" i zainspirowana tym wpisem szukam CD i... nie ma! Są Hemi-Sync zagraniczne, ale naszych, tych p. Stefańskiego nie znalazłam. może wiecie czy ktoś to po nim kontynuuje? Tych misteryjnych też nie ma, znalazłam jedną kasetę na Allegro, ale to mnie nie interesuje, bo nawet nie mam na czym ich słuchać.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...