Jump to content
Sign in to follow this  
Kremilek

Tajemnice psychotroniki L.E. Stefański

Recommended Posts

Ejbert

Yes, pan Stefański to zasłużona dla psychotroniki postać. Ja go bardzo ceniłem za wiedzę - bo to wiedza a nie jakieś tam blablabla jak pani Alla czy pan Matela. To znaczy nie podważam tu ich wiedzy z jakiegoś tam zakresu, chodzi mi jednak o uniwersalizm - otóż pan Stefański dobrze znał się na tym wszystkim co robił, co zgłębiał i co wykładał a inni mają zwyczaj mówić o wszystkim, ale powierzchownie, ślizgając się po powierzchni tematu bez zgłębiania go. I to jest ta różnica między p. Stefańskim a innymi krzewicielami wiedzy różnej i byle jakiej jakości. Runy w jego wykonaniu jednak mi się nie podobają. Korzystałem też z jego DU i chwalę sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bromba
W dniu 12.01.2019 o 16:06, Ejbert napisał:

Korzystałem też z jego DU i chwalę sobie.

 Ja miałam do czynienia z tymi typu "Misteria Eleuzyńskie" i podobne, dawno temu, kiedy jeszcze były nagrywane na kasetach. Świetne są, ale nie wszystkie mnie wprowadziły "w trans", te misteria akurat nie, to były inne i te trafione w punkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobogo

Ja także pracowałam z tymi przeszłościowymi, to niesamowite było, tyle że u mnie całkiem inaczej poszło, bo żadnych wtajemniczeń nie załapałam, za to podróż w przeszłe wcielenie. Fakt, że z wieku jakiegoś bardzo wczesnego. Fajne doświadczenie :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
mrófka

O kurde, ujawniajmy się :D 

Ja też miałam te kasety, "w spadku po dziadku" i zainspirowana tym wpisem szukam CD i... nie ma! Są Hemi-Sync zagraniczne, ale naszych, tych p. Stefańskiego nie znalazłam. może wiecie czy ktoś to po nim kontynuuje? Tych misteryjnych też nie ma, znalazłam jedną kasetę na Allegro, ale to mnie nie interesuje, bo nawet nie mam na czym ich słuchać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...