Skocz do zawartości

Lato,lody,brak pieniędzy,tłusta krowa,niemowlę


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani pomóżcie. Dodam tylko tyle, że teraz przeżywam to że z pracy odchodzi moja dobra koleżanka. Jest mi z tym bardzo źle .Była mi bliska .Poza tym jestem załamana ,bo lata mijają a Ja nadal nie mam dziecka .Nie znalazłam lekarza który by mi pomógł. 

Byłam z koleżankami na wyjeździe .Bylo lato .One chodziły na lody .Po kolei .To było na zewnątrz jakby duzy samochód i tam pani co sprzedawała.ja też chciałam ,ale nie miałam pieniędzy. Każda z nich kupowała mi 1 gałke.Byłam zadowolona .One czasami brały 2 gałki,ale  dla mnie to nie był problem .Nagle po lody przyszła moja była przyjaciółka.Ja z nią od wielu lat nie rozmawiam.Ona chciała zniszczyć mi życie. We śnie ona też chciała kupić mi loda. Ale chciała zapłacić bardzo drobnymi pieniędzmi. Więc trwało to chwilę. 

Następnie przeniosłam się do budynku,dwupiętrowego i wąskiego.Na parterze był problem .Ktoś robił problem .Był to chłopak bądź mężczyzna .To mnie nie interesowało.Ale gdy byłam na dole to zobaczyłam wielką krowę mleczną ,tłusta była i ogromna .Wisiała na linach chyba ale tak metr nad ziemią po prawej stronie .Zobaczyłam coś co mnie zatkało i mega zaskoczyło .Ta krowa lizała swoim wielkim jęzorem tego gościa .Szok .Poszłam na górę jakby na 2 piętro.Tam były nasze pokoje .Nagle usłyszałam ogromny huk .Przez okno patrzę a chyba ta ściana gdzie była ta krowa zburzyła się. Pomyślałam że ten gościu i ta krowa zginęli pod gruzami .Jednak gdy tam spojrzałam z góry to wszystkie moje koleżanki zgromadziły się tam .Nie było gruzów,ale coś jakby śmieci może a tam na ziemi małe niemowlę. To był szok dla mnie.Nagle ze mną chyba siostra była. Z moich oczu popłyneły łzy .Głupio się poczułam że płacze przy niej .A później opierając łzy wychodząc z pokoju na schody powiedziałam że jeśli oni myślą że to moja wina to ja stąd wyjadę. 

Bardzo proszę o pomoc .Martwię się że coś może przeze mnie się stanie.Czuje że ludzie wokół mnie nie są szczerzy .Jakaś nostalgia mnie dopadła. 

Edytowane przez Destiny80
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...