Jump to content
Ismer

Usunięcie konta. Zgłoszenia przyjmowane są WYŁĄCZNIE w tym wątku.

Recommended Posts

Ismer

Aby usunąć konto należy złożyć dyspozycję w tym wątku.
Konto aktywne zostanie usunięte najwcześniej po 14 dniach od dnia złożenia dyspozycji i nielogowania się na Forum.

Konto nieaktywne może (ale nie musi) być usunięte w ciągu 7 dni od dnia zgłoszenia prośby.

W uzasadnionych przypadkach konto może być usunięte wcześniej niż to określono w wyżej wymienionych warnkach, o czym decyduje administrator.
Prośba Użytkownika, który zaloguje się zanim jego konto zostanie usunięte zostanie anulowana.

Zgodnie z Regulaminem Forum oraz odpowiednio stosowanymi przepisami RODO nie usuwamy postów ani tematów napisanych przez byłego Użytkownika. 
Nasza strona ma charakter informacyjny i w związku z tym - w świetle odpowiednich przepisów - nie mamy obowiązku usuwania wpisów byłych Użytkowników, ze względu na to, że może to kolidować to z prawami innych osób do korzystania z wolności wypowiedzi lub prawa do informacji.

Przypominam, że na Ezoforum.pl przy  procesie rejestracji wymagane jest podanie adresu e-mail, wybranie pseudonimu (nicka), oraz hasła. Resztę danych Użytkownik podaje dobrowolnie, według własnego uznania. Nie są one wymagane do założenia konta, jeśli jednak zostały podane, to usunięcie konta automatycznie wiąże się z usunięciem wszelkich danych osobowych zawartych w profilu byłego Użytkownika.

Guest anhana

proszę o usunięcie mojego konta

jeszcze raz, nie wylogowałam się na telefonie i bóg wie gdzie jeszcze. 

Już tym razem ostatecznie, nie zamierzam się logować, Ahoj :)

Edited by anhana
dopisek

Ismer

Sarah2020 i anhana - bardzo proszę wymieniać się uwagami gdzie indziej. Ten wątek służy wyłącznie do składania dyspozycji o usunięcie konta

Tak, wasze wpisy usunęłam stąd, tak jak wszystkie inne tutaj - jeśli nie dotyczą one usunięcia konta, nie dlatego jednak, że są "niestosowne" a dlatego, że tu na to nie ma miejsca. 

• Thanks! 1

Willow

Kochani, dziękuję wam za to, że was tu spotkałam, niektórych zapoznałam, za miłe i radosne chwile. Również, cieszę się, że sporo osób uważało, że im pomogłam - czyli byłam tu nie bez sensu...

Ale nadszedł czas na zmiany i odpoczynek. Proszę o usunięcie konta z całą jego zawartością i również nazwą użytkownika.

Dzięki bardzo z góry, i wszystkiego dobrego dla każdego z was :1s_z:

• Thanks! 3

Ismer

Słuchajcie, jeśli jeszcze raz ktoś komuś bezzasadnie da negatyw, to i sam go otrzyma. Dość tego! Rozumiem, że nie chcecie pogodzić się z decyzją lubianej i szanowanej osoby, ale po pierwsze to jest jej decyzja i należy ją uszanować, bo ma swoje powody, a po drugie ta czerwona strzałka oznacza punkty negatywne. To właśnie chcieliście Willow ofiarować za jej zaangażowanie i pomoc wielu osobom na tym forum?

Nie można wyrazić swojego żalu gdzie indziej, w inny sposób, na przykład zakładając temat i dziękując jej za to że była z nami i wielu osobom pomogła? Czy to takie trudne? Można to zrobić na czacie, można w sekcji "Z życia forum" - po to one są. 

A szczególnie jednego z użytkowników proszę o powstrzymanie się od tego typu komentów, jakie zamieścił.  

Tak samo odtąd wszystkie wpisy w tym wątku będą antypremiowane ostrzeżeniami. Ile razy można prosić o to, by nie wpisywać tu swoich uwag? 

• Cool 1
  • Thanks! 2

Guest koniczynkaa

Proszę o usunięcie konta, najszybciej jak się da.