Skocz do zawartości

Co mówi Twój awatar


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Zapraszam do zabawy:

 

Jak cię widzą tak cię piszą

 

Zabawa polega na tym, żeby opisać z czym Ci się kojarzy awatar usera powyżej


I jeśli ktoś ma chęć oraz inwencję twórczą, to może także opisać awki innych userów biorących udział w zabawie oraz wszystkich innych, których awatar im wpadł w oko :) 
Awki literowe mogą brać udział w opisach, ale literek nie opisujemy tutaj, więc literkowcy nie bądźcie rozczarowani brakiem swego opisu, tym bardziej, że wasz awek generowany jest z pierwszej litery nicka ;p 

Ale nic straconego - nicki też biorą udział w zabawie - w innym temacie.

 

  • O.K 1
  • Cool 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rottweiler... dla większości to straaaaaszny pies, ale dla mnie to uosobienie oddania. Kojarzę go z solidnością, pewnością, zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa.

Ciekawa jestem, czemu wybrałeś sobie takiego awka? Jak ma odzwierciedlać Twoje cechy to gratuluję :) 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejbert patrzy w skupieniu i bardzo uważnie, jest czujny, zwarty i gotowy do... wykonania zadania ;p 

Aquilla podróżuje po oceanie życia.... wiele bander, jesteś otwarta na inne światy - tolerancja. Kolorowy okręt - radość, luz, fantazja :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Lianna

Ejbert- kojarzy mi się z przyjacielem, bezpieczeństwem, oparciem :)

 

Aquilla- powiew przygody, energia, podróż, wolność, radość :)

 

Kremilek- moja pasja, astrologia, zodiak, niekończąca się nauka :czarodziej:

 

Onnaa4-  kobiecość, subtelność, delikatność, marzenia :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejbert - uwaga, nieufność, ale jednocześnie bezpieczeństwo dla tych, ktorzy są twimi bliskimi :)

Aquilla - bajkowy statek płynie do krainy marzeń - otwarte, dziecinne nastawienie :)

Kremilek - koło zodyakalne, czas, cyklicznosc, niebo i gwiazdy :)

Onnaa4 - kobiecość, miękkość, ciepło, delikatność :)

Tullia - kobiecość, zagadka, lekkość, coś świeżego i jednocześnie tajemniczego - tanczysz z wiatrem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Łańcuszek się urwał gdyż wszyscy zaczęli opisywać wszystkie poprzedzające Awatary...

Dlatego ja znów rozpocznę, ale od Awatara powyżej:

@Willow  hmm... Gorąca kawa w chłodny poranek nad morzem (jeziorem) ... Przywodzi na myśl że lubisz , relaks i komfort. :)

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awatar @Piko

 

"Młodości ! Podaj mi skrzydła !

Niech nad martwym wzlecę światem

W rajską dziedzinę ułudy

Kędy zapał tworzy cudy,

Nowości potrząsa kwiatem

I obleka w nadzieję złote malowidła"

 

- jakoś tak to szło :) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Awatar Lianny kojarzy mi się z kobietą swobodnie wyrażającą siebie, wolną i radosną, ale przy tym otwartą na nowe zdarzenia czy też akceptująca je, ufającą wyższemu porządkowi i nie pokazującą siebie w całości ludziom, ukrywającą pewne aspekty siebie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Amarena: Twój avatar kojarzy mi się z poszukiwaniem spokoju i tajemniczości ukrytej w nim, a zarazem szczęściu wynikającym z poznawania samej siebie. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sartael95 napisał:

Amarena: Twój avatar kojarzy mi się z poszukiwaniem spokoju i tajemniczości ukrytej w nim, a zarazem szczęściu wynikającym z poznawania samej siebie. 

Muszę przyznać, że coś w tym jest ;) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Lunaria- Twój avatar kojarzy mi się mocą, zarówno taką zewnętrzną, którą symbolizuje lew, jak i wewnętrzną, którą ma ta Kobieta, która nie boi się okiełznać tego zwierza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ejbert- powaga, krytycyzm, obserwacja, analiza, opanowanie, 

 

@Roseanna Xavier mroczny klimat, tajemnica, nieznany swiat, ezoteryka, magia

 

@Piko magia, uzdrawianie, oswiecenie, duchowosc

 

@Lianna spokoj, urok osobisty, delikatnosc, zwiewnosc, eterycznosc, empatia, cieplo

 

@Lunaria magia, legendy, swiat basni, las, natura, tajemniczosc, noc 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@shamansblues wygląda jak bębenek :D więc nie będę oryginalna w skojarzeniach ;) bębenek jest oświetlony, a reszta planu ginie w ciemnym tle, więc możnaby wnioskować, że ten obszar zainteresowań zajmuje centralne miejsce w Twoim życiu ;) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Priestess tak tak, to djembe :D Ciekawe podejście, takie psychologiczne. I coś w tym jest, gram ogólnie na instrumentach perkusyjnych i jest to ważna część mojego życia :) A samo nadawanie rytmu, płynięcie z rytmem to taka metafora wolności, którą najbardziej czuję. 

 

Twój awatar wywołuje masę skojarzeń. Pierwsze - to jakieś zdobione, stare karty, taka carska talia xD (i klasyczne, i Tarota przychodzą na myśl, ale klasyczne chyba nawet bardziej). Osadzenie w świecie symboli, metafor; szacunek dla nich i łatwość posługiwania się takim językiem. Tajemniczość, surrealizm, wyczulenie na znaki, cykliczność, nieświadomość zbiorowa, archetypy. Przestanę tutaj, bo mogłabym tak wymieniać dalej - mocny jest ten awatar. 

 

Edit: Jeszcze tylko jedno skojarzenie: Dixit! :D

Edytowane przez shamansblues
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 godzin temu, shamansblues napisał:

Twój awatar wywołuje masę skojarzeń. Pierwsze - to jakieś zdobione, stare karty, taka carska talia xD (i klasyczne, i Tarota przychodzą na myśl, ale klasyczne chyba nawet bardziej). Osadzenie w świecie symboli, metafor; szacunek dla nich i łatwość posługiwania się takim językiem. Tajemniczość, surrealizm, wyczulenie na znaki, cykliczność, nieświadomość zbiorowa, archetypy. Przestanę tutaj, bo mogłabym tak wymieniać dalej - mocny jest ten awatar. 

To plakat Jana Lenicy ;) polskiego, dość popularnego artysty - plakacisty. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Priestess napisał:

To plakat Jana Lenicy ;) polskiego, dość popularnego artysty - plakacisty. 

Znam go! Ale tego plakatu akurat nie kojarzyłam. Jest prześwietny. Swoją drogą ostatnio, dosłownie w tym miesiącu chyba nawet lub w lipcu jeszcze, w Desie była baaardzo duża aukcja jego plakatów właśnie. edit: https://artinfo.pl/wyniki-aukcji/jan-lenica-plakaty-i-prace-na-papierze

Zdecydowanie lepiej kojarzę twórczość jego ojca, Alfreda :) 

Edytowane przez shamansblues
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 11:00, Lunaria napisał:

@Amarena Twój avatar kojarzy mi się z tym, że szukasz spokoju i ukojenia, a najszybciej możesz je znaleźć w naturze, lesie. Na razie wydajesz się być przybita, zmęczona

Oj trafiłaś w sam sedno :(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...