Skocz do zawartości

Masaż ayurwedyjski ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie sesji z przewodnikami wyszło mi, aby zadbać o swój kontakt z ciałem poprzez masaż (w kontekście odchudzania), więc wybieram się na masaż ayurwedyjski, na takim jeszcze nie byłam...

Moją intencją jest nawiązać lepszy kontakt z ciałem i zadbanie o samo ciało...

no i moje pytanie: Jak na mnie, na moje ciało wpłynie ten rodzaj masażu w kontekście mojego stosunku do ciała/odchudzania? (nie chodzi o to, że mam po nim schudnąć, bo to nie masaż odchudzający...)

królowa mieczy, Gwiazda, wisielec, 7 mieczy, paź buław

masaż jest zawsze dla mnie doznaniem bardzo duchowym, zawsze mam jakieś obrazy itp. więc obstawiam, że tym razem może mi się pokazać źródło mojego problemu...

 

Wybieram się do kobiety i położyłam karty na masaż u niej:

As pucharów, wieża+4 mieczy, 10 pucharów, królowa pucharów

dużo pucharów, więc dużo emocji i wody:-) może poprawi się przepływ limfy, na pewno w wieży coś odkryję i ogólnie powinnam być zadowolona.

Mam plan chodzić co miesiąc...

Odnośnik do komentarza

Jak na ciebie wpłynie ten masaż? 

Tak, rzeczywiście, widać w tych kartach, że możesz zrozumieć, odnaleźć sedno problemu, ale warto tez to dodatkowo analizować (Królowa mieczy), mieć do tego trochę dystansu, bo możesz lekko też spostrzec iluzji, a nie prawdę (Gwiazda, 7 mieczy), lub zrozumieć ten problem tak, jak tobie będzie wydodnie. W paziu jest taki mały ruch, początek uwolnienia energii. 

Masaż u kobiety:

Tu rzeczywiście uwolnisz się od jakiegoś bloku (Wieza, 4 mieczy), w związku z czym uwolni się dużo emocyj. Poczujesz się radosna, będziesz z tego zadowolona na moje, chociaż pod czas masażu może nawet będziesz płakać - tak będzie to wychodzi po prostu. 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Super chyba musi być taki masaż :)

 

Też uważam, że znajdziesz w czym tkwi problem. Poza tym obudzisz w sobie energię, co wpłynie na Twój rozwój duchowy, może jakieś zdolności ezoteryczne- tak mi się kojarzą Wisielec, Gwiazda i 7 Mieczy.

 

Kobieta.

 

Uwolnisz dużo emocji z siebie, faktycznie może być trochę płaczu, ale takiego dobrego, który ulgę przynosi :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Inaczej spojrzysz na siebie, na to jak myślisz, widzisz siebie i swoje ciało oraz relację z nim. Może okazać się że źródło problemu jest gdzie indziej, że tak naprawdę ciało jest w porządku. a zmieni się podejście do jego widzenia/odczuwania. Jest akceptacja, jest  odczucie bycia młodszą, pobudzenie do działania i więcej energii. 

 

Sam masaż pobudzi limfę, odczucia będą na początku bolesne z czasem będzie coraz lepiej.  Jest zmiana struktury, znowu pobudzenie i odczucie zadowolenia z siebie i z samego masażu. 

Fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Tullia napisał:

Super chyba musi być taki masaż :)

Na pewno:-)

do tej pory byłam tylko na Lomi, Lomi - i też polecam:-)

cudowne uczucie! masaż jest nie tylko dla ciała, ale też i dla ducha i masażem można też wiele spraw rozwiązać.... polecam!

Odnośnik do komentarza

Masaż był super:) i masażystka też:) bardzo szybko nawiązałyście kontakt. Masażystka szybko wyczuła blokady i zdiagnozowała z czym to jest związane.  Faktycznie uwolniło się dużo emocji, popłakałam sobie trochę i w trakcie i po. Czułam przede wszystkim ogromną wdzięczność za ten dotyk... masażystka mnie tak dotykała, jakby moje ciało było cudem... czułam się młodsza, szczuplejsza i w trakcie zrozumiałam, że siłownia to nie są moje ćwiczenia, pewnie stad co jakiś czas miałam kontuzje... moje ciało nie lubi, kiedy zadaje mu się ból, a na siłowni się katowałam. Teraz wiem, że wolę ćwiczenia łagodne, a nie obciążające.

 

dziękuję Wam!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Makrela zmienił tytuł na Masaż ayurwedyjski ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...