Skocz do zawartości

Miłość


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna nadchodzi, więc spojrzę gdzie ten mój mężczyzna :) na milość

 

W jakich okolicznościach poznam owego mężczyznę ? 

Rydwan 10 mieczy Giermek buław 

W podróży, bardziej na jej końcu, peron, lotnisko. Ewentulanie moze chodzić o problemu w podróży i on zaproponuje pomoc.

 

Jaki to bedzie mężczyzna?

Rydwan 8 mieczy 5 buław (wyciągałam z innej tali ) człowiek dynamiczny i przedsiębiorczy, ewentualnie kierowca PKS, nie wiem czy rydwan pokazuje samolot i tutaj obstawialabym pilota hehe, osoba niedostępna, otwarty tylko dla wybranych, wysportowany, silny 

 

Jak go rozpoznam ? 

Kaplanka As pucharow 10 buław Siła 

Nic chyba nie musze w tym miejscu pisać, poczuje to i bedzie sie wyróżniał swoja siła.

 

Czas tego wydarzenia Rycerz mieczy 7 buław - od kwietnia do konca sierpnia  

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Poznasz może w jakimś środku komunikacji, jak pociąg czy autobus, w czasie ruchu/przemieszczania się.

 

Może mieć zawód związany z ruchem, może być kierowca, albo sportowiec, o czym mówi też 5 Buław. Aktywny, energiczny, może lubić rywalizację, może być zamknięty, albo mieć jakieś blokady/problemy.

 

Karty mówią, żebyś zdała się na intuicję- Kapłanka. Faktycznie może zwrócić uwagę swoją siłą, coś może przenosić ciężkiego, albo coś w tym stylu.

 

Czas: może być do 7 miesięcy

 

Miłego spotkania :)

Odnośnik do komentarza

jakich okolicznościach poznam owego mężczyznę ? 

Rydwan 10 mieczy Giermek buław 

 

 podróż, transport może ktoś kto Ci zaproponuje pomoc w nieprzyjemnej sytuacji albo w przeniesieniu czegoś :D

 

Jaki to bedzie mężczyzna?

Rydwan 8 mieczy 5 buław 

 

 energiczny, może taki typ w gorącej wodzie kąpany

 

Jak go rozpoznam ? 

Kaplanka As pucharow 10 buław Siła 

 

tak jak wyżej może się Tobą zaopiekować, zając, dać Ci wewnętrzny spokój lub pewność siebie

 

Czas tego wydarzenia Rycerz mieczy 7 buław - wiosna początek lata.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Wiosna nadchodzi, więc spojrzę gdzie ten mój mężczyzna :) na milość

 

W jakich okolicznościach poznam owego mężczyznę ? 

Rydwan 10 mieczy Giermek buław 

Gdzieś w drodze, ale przy jakiś niezbyt miłych okolicznościach. 

 

Jaki to bedzie mężczyzna?

Rydwan 8 mieczy 5 buław

 

Z pewnością taki, co nie usiedzi w miejscu. Potrzebuje ciągłej adrenaliny, nie oglądający się za siebie. Może być trochę narwany, taki typ w gorącej wodzie kapany. Mężczyzna lubiący sport lub sztuki walki. Emocjonalnie trochę niedostępny, po przejściach. 

 

Jak go rozpoznam ? 

Kaplanka As pucharow 10 buław Siła 

Będzie chemia i motylki w brzuchu,troche te emocje mogą Ciebie przytoczyć. Kieruj się swoją intuicja. 

 

Czas tego wydarzenia Rycerz mieczy 7 buław - od kwietnia do konca sierpnia  

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Mi się wydaje że pojedziesz gdzieś nad morze i tam poznasz faceta. Rydwan wskazuje na kogoś w drodze, w podróży. 10 mieczy niby wskazują na miejsca stare i upustoszale np jakieś ruiny, ale mi się to kojarzy z plażą bardziej. W końcu jest tam człowiek który nie dotarł do morza tylko padł tuż przed nim - przynajmniej na mojej talii. 

 

Może być związany ten człowiek z szeroko rozumianym transportem niekoniecznie kierowca... może np spedytor... bo dalej jest 8.mieczy czyli ograniczenia Ale także sieć, 5 bulaw liczne kontakty. A poza kątem zawodowy.... człowiek raczej wysportowany i rydwan i 5 bulaw o tym mówi. Natomiast 8 mieczy może mówić że człowiek ten będzie trochę zamknięty w sobie i w połączeniu z 5 bulaw przy próbie zbliżenia się do niego w sensie emocji może reagować nieco nerwowo.

 

Kapłanka albo karty nie chcą powiedzieć bo pytanie jest trochę powieleniem pierwszego albo mówią spokojnie poczekaj bo to Cię nie minie... kapłanka i as pucharów mówi że to Cię spotka w odpowiednim dla Ciebie czasie. Kapłanka to odpowiedni czas. 10 bulaw i siła znów mi się pokazuje że możesz to poznać bo po prostu zrobi wrażenie.... będzie duży ten facet.... Tak mi się skojarzyło może wybierzesz się na jakiś runmagedon i tam to poznasz ?

 

Rycerz mieczy 7 dość szybko... rycerz mieczy działa szybko o już pędzi myślę że do 7 tygodni 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Arbogast rewelacyjna interpretacja. Nie wpadłabym na runmagedon, a idelanie pasuje do pierwszych kart ...padam w błocie a on pomaga mi wstać ;) 

Edytowane przez zakretka23
  • Dobre! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Okoliczności: też mi się widzi, że zapoznasz go przy problemach w podróży, może przy problemach transportowych. Może zaoferować pomoc. 

Jaki on bedzie: może być kierowca :D ogólnie człowiek silny, aktywny, porywczy, lubi sport, aktywność, rządzić, walczyć o swoje. Może mieć jakieś negatywne doświadczenie życiowe, przez co ma taką paranoja, jest zamknięty na coś - na jakieś przedsięwzięcia, ludzi.

Jak go rozpoznasz - tak, poczujesz, go swoim sercem, intyicja - zgadzam się, że będzie się wyróżniał swoją siła, energia, może rzeczywiście niesc coś ciężkiego, lub po prostu być zmęczony czyms. 

Powodzenia i miłości ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Poznany na drodze, może być awaria samochodu albo po prostu trafi się wam spotkanie w czasie podróży. 

Mechanik ;) ale z dużym temperamentem i powodzeniem u kobiet /5 buław/ choć 8 mieczy może wskazywać że nieśmiały albo introwertyk.

Na jego widok zaleje Cię fale uczuć/emocji/ As pucharów/ a on będzie umorusany i zmęczony/10 buław/ ale jednocześnie taki władczy i silny, może być też muskularny, w każdym razie potężny wzrostem, posturą, kojarzy mi się z lwem na karcie Siła. Ty też zrobisz na nim wrażenie :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Kierowca nie tylko w sensie, że z tego zarabia, ale ogólnie, że siedzi za kierownica i wychodzi z samochodu, żeby ci pomóc. Zresztą, pilot, jak już rozpatrujemy samoloty, to też kierowca.
+ Chciałabym tu przypomnieć ;) że odpowiedziałam ci wczoraj na jedno z pytań we wróżbach, nie jestem pewna, czy już spojrzałaś, czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

W jakich okolicznościach poznam owego mężczyznę ? 

Rydwan 10 mieczy Giermek buław 

podróż

opalanie się

dyskoteka

bar

problem z środkiem transportu

a może nawał papierkowej roboty

przy douczaniu się do czegoś

 

Jaki to bedzie mężczyzna?

Rydwan 8 mieczy 5 buław

żywy :D

pełen energii 

może stawiać na rozwój

albo lubi spędzać czas na douczaniu się/przed kompem

 

Jak go rozpoznam ? 

Kaplanka As pucharow 10 buław Siła 

może przez jakąś kobietę

z plotek 

może pomoże Ci w czymś

też bym wiązała te karty z nauką

 

 

sama jestem bardzo ciekawa :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Poinformuje jak cos sie wyklaruje :D teraz najcześciej zaczepiają mnie przez interent ...czy rydwan moze pokazywać interent ?! 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Rydwan mi się kojarzy z ruchem z przemieszczaniem. Podróżą, często samochodem. Rydwan to kierowca. Pracownik transportu dla mnie. Ale Rydwan i IT To dla mnie nowe i ciekawe spostrzeżenie;) 

 

Odnośnik do komentarza

Tez pamiętam, że gdzieś czytałam, że Rydwan może oznaczać informacje w tym i internet i IT, to co wcześniej napisałam z mężem to własne spostrzeżenie, postaram się, jeśli nie zapomnę, przeszukać swoje książki, żeby nie było, że zmyślam :)

Dodam jeszcze :

Sprawdziłam w internecie - Mary Greer w książce "the complete book of the tarot reversals" pisze o powiązaniu Rydwana i badań, transakcyj finansowych, nauczania sie technologiom (machinery) - na razie nic więcej, ale jak mogą być transakcji finansowe, to "przemieszcznie się" po internecie teoretycznie też - zresztą informacja=ruch. Ale to tak, ostrożnie pisze - fajnie by było, jakby Zakretka po jakimś czasie zweryfikowala to wszystko :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...