Skocz do zawartości

Miłość 2019 ZWERYFIKOWANY


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Idę za zakretka i również rozłożyłam karty stricte na uczucia w 2019.

 

Marzec: 3 pucharow+ksiezyc+slonce+sad

 

Strach przed byciem dla kogoś na doczepke.  Zrozumienie czego tak naprawdę chcę od relacji. Odrodzenie. 

 

Kwiecień: mag+5 bulaw+6 bulaw+rydwan 

 

Może będzie mnie jakiś Pan bajerowal, ale postawie jasne granice. Rozejscie się relacji, co będzie na moją korzyść. 

 

Maj:9 mieczy+sila+x denarów+paź kielichow

 

Jakieś stresy i zmartwienia. Kontrola nad pożądaniem.randki, budowanie nowych relacji o trwałym gruncie. 

 

Czerwiec: as denarow +as mieczy+2 mieczy+8 mieczy

 

Nowa szansa, która może być zsprzepaszczona przez moje leki i blokady. Odcięcie od emocji, podejście racjonalne. 

 

Lipiec: królowa denarow+5 kelichow+7 mieczy+as denarow

 

Smutny okres. Ktoś odejdzie bez słowa wyjaśnienia albo okaże się nieuczciwy. Mogą być straty finansowe. 

 

Sierpień: 9 pucharow+6 denarow+3 mieczy+as bulaw

 

Znów wesoły singiel, korzystający z życia, a jednak pokaleczy. W tym okresie mogą być ważni inni ludzie, którzy będą wsparciem. Nowy początek, nowa energia do życia. 

 

Wrzesien: król denarow+paź denarow+5 denarow+rycerz kielichoe

 

Dużo panów moze się kręcić, ale nie widać tutaj zaangażowania w nowe relacje z powodu jakiś przeciwności losu. 

 

Październik: Gwiazda +paź Kielichów +glupiec+śmierć 

 

Nowa nadzieja albo uleczenie po trudnych emocjach. Nowe randki, nowe początki, ale takie niezbyt poważne. 

 

Listopad: 5 mieczy+sprawka+9 miecz+as mieczy

Bardzo trudny okres. Nieladne zagrania, walka z jakąś osoba. Dużo nerwów i trudnych rozmów. 

 

Grudzien: paź denarow+królowa mieczy+królowa bulaw+rycerz bulaw 

 

Znów widzę trójkąt. Rycerz to ognisty, ale niestały partner. Czyżby uciekał od zimnej Pani Mieczowej.

 

 

Nie będzie to łatwy rok w kwestiach uczuciowych. Dużo stresu i smutku, panowie raczej niezbyt nastawieni na partnerstwo. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Marzec pokazuje bardzo luźne, zabawowe podejście do tematów miłosnych, jest księżyc i słońce, strona jasna i ciemna, potem sąd... czyli ogólnie wyjście na prostą, nic poważnego nie czeka Cię w marcu, mogą być jakieś romansiki, flirty trzymane w ukryciu, które dadzą CI radość i nic ponadto

 

Kwiecień rysuje sie jako kontynuacja marca, tam luźne podejście, tu już konkrety, jest Mag, czyli możliwości jest 5 i 6 buław mówiące o tym, że po pierwsze facetów wokół Ciebie będzie wielu, to Ty będziesz decydować w tej 6, ale będzie relacja typu układ wolny w Rydwanie

 

Maj tutaj tą 9 mieczy odczytałbym dosłownie jako nieprzespane noce spowodowane kartą siły :D tymbardziej, że później 10 denarów karta dostatku i paź pucharów czyli flirt :)

 

Czerwiec pod kątem uczuć kiepski, uciekniesz w pracę, w ogóle nie widać by w tych mieczach cokolwiek w sprawach uczuciowych Cię interesowało

 

Lipiec tutaj będziesz oczekiwała uwagi ze strony facetów, będziesz o to wręcz zabiegała a spotkać się możesz z podejściem dosyc egoistycznym, sama będziesz tutaj "grabiła pod siebie", czyli polowanie na facetów :)

 

Sierpień tu mi się widzi jakaś relacja uczuciowo seksualna, która jednak trochę Cię poobija emocjonalnie

 

Wrzesień wychodzisz na prostą, jest stabilnie, choć nie za wesoło, ale jest ruch, coś sie dzieje, motyle

 

W październiku błyszczysz ale pod koniec wszystko się kończy przez jakaś głupotę (paź kielichów + głupiec) dosłownie pójdzie o głupstwo

 

W listopadzie przeżywasz październikową porażkę, dosłownie dyskomfort w 5 mieczy, as mieczy ostry jak brzytwa, 9 mieczy denerwujesz sie duzo, sprawka rozliczasz przeszłosć

 

W grudniu szukasz antidotum na wcześniejszą nieudaną relację

 

Ogólnie jak to wżyciu, dzieje się, ale znów karuzela, nic stabilnego

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, mimiszka77 napisał:

 

Marzec: 3 pucharow+ksiezyc+slonce+sad

 

Luźna relacja, romansowa, przyjacielska, jeśli coś będzie niejasne wyjdzie szybko na światło dzienne 

 

Kwiecień: mag+5 bulaw+6 bulaw+rydwan 

 

powiedziałabym dużo seksu - głodnemu chleb na myśli, w tym miesiącu dużo będzie się działo, szybki miesiąc

 

Maj:9 mieczy+sila+x denarów+paź kielichow

 

dużo nieprzespanych nocy, ale przyczyną mogą być całkiem przyjmne karta Siły

 

Czerwiec: as denarow +as mieczy+2 mieczy+8 mieczy

 

Nowa szansa i decyzja  raczej o wycofaniu z dotychczasowych relacji, być może skupisz się na czyms nowym

 

Lipiec: królowa denarow+5 kelichow+7 mieczy+as denarów

 

Ciężki miesiąc, dużo smutku przez to możesz przeoczyć jakąś szanse 

 

Sierpień: 9 pucharow+6 denarow+3 mieczy+as bulaw

 

Skupienie się na sobie i chyba będziesz leczyć się klinem.

 

Wrzesien: król denarow+paź denarow+5 denarow+rycerz kielichoe

Jest jakiś pan ale ta relacja przynosić Ci tylko poczucie bycie nie kochaną. Na końcu mamy lowelasa - doradzam ten typ.

 

Październik: Gwiazda +paź Kielichów +glupiec+śmierć 

 

Tutaj nadzieje i stan zauroczenia, który tak szybko jak się pojawił mija. Pewnie dlatego, ze to lowelas.

 

Listopad: 5 mieczy+sprawka+9 miecz+as mieczy

 

Poczujesz się potraktowana w bardzo brzydki sposób, przypłacisz to dużym stresem i podejmiesz decyzje, że nie bedziesz wchodzi w relacje bez przyszłości.

 

Grudzien: paź denarow+królowa mieczy+królowa bulaw+rycerz bulaw a tutaj znowu klin 

 

Widać tutaj relacje, które przynoszą więcej strat niż radości.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Marzec: 3 pucharow+ksiezyc+slonce+sad

 

Moim zdaniem myślami będziesz jeszcze chyba gdzieś w poprzednim związku, jakieś smuty, potem pozytywniej spojrzysz i odrodzenie faktycznie :)

 

Kwiecień: mag+5 bulaw+6 bulaw+rydwan 

 

Mnie się kojarzy jakiś flirt, ruch dość spory wokół Ciebie, trochę może być nerwowo i relacje szarpane w tym Rydwanie.

 

Maj:9 mieczy+sila+x denarów+paź kielichow

 

Początkowo jakieś schizy, lęki, potem widać że się ogarniesz i masz spotkania, randki, wyjścia :)

 

Czerwiec: as denarow +as mieczy+2 mieczy+8 mieczy

 

Tu mi trochę wygląda, jakbyś miała się odciąć od może jakiejś relacji- As Mieczy/2 Mieczy, która Cię będzie ograniczać.

 

Lipiec: królowa denarow+5 kelichow+7 mieczy+as denarow

 

Średnie te karty, jakiś smutek, ktoś może grać nie fair.

 

Sierpień: 9 pucharow+6 denarow+3 mieczy+as bulaw

 

Tu będziesz sama, coś tam może Cię boleć, potem przypływ energii i sił ;)

 

Wrzesien: król denarow+paź denarow+5 denarow+rycerz kielichoe

 

No widać znowu kilku panów, jakieś randki, coś Cię może rozczarować/ktoś.

 

Październik: Gwiazda +paź Kielichów +glupiec+śmierć 

 

Widać jakieś randki też/spotkania. Możesz faktycznie się zauroczyć, ale potem jakaś nagła zmiana.

 

Listopad: 5 mieczy+sprawka+9 miecz+as mieczy

 

Tu widać jakieś cierpienie, będziesz może czuła się zraniona, ale odetniesz się od tych klimatów- 9 Mieczy/As Mieczy.

 

Grudzien: paź denarow+królowa mieczy+królowa bulaw+rycerz bulaw 

 

Randki znowu, może odetniesz się od kogoś. Potem przypływ sił i energii i szansa na coś w tym Rycerzu Buław.

 

Dużo miłości i sił życzę :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Marzec: 3 pucharow+ksiezyc+slonce+sad

jakiś trójkąt Ci się zaznacza, może jakiś flirt lub romans

 

Kwiecień: mag+5 bulaw+6 bulaw+rydwan 

może być jakieś nieporozumienie z facetem, który jest tobą zainteresowany, ale później widać duże zainteresowanie tobą:-)

 

Maj:9 mieczy+sila+x denarów+paź kielichow

coś Cię zmartwi, ale opanujesz swoje stresy i skupisz się na najbliższych

 

Czerwiec: as denarow +as mieczy+2 mieczy+8 mieczy

widać jakieś niewykorzystane możliwości, bo wyjdą jakieś Twoje lęki

 

Lipiec: królowa denarow+5 kelichow+7 mieczy+as denarow

możesz czuć się oszukana przez jakąś kobietę

 

Sierpień: 9 pucharow+6 denarow+3 mieczy+as bulaw

możesz mieć poczucie samotności i utraty energii, może być jakieś przybicie, ale koniec miesiąca będzie pozytywny

 

Wrzesien: król denarow+paź denarow+5 denarow+rycerz kielichoe

albo praca Ci się zaznacza albo dużo osób będzie wokół Ciebie

 

Październik: Gwiazda +paź Kielichów +glupiec+śmierć 

jakiś nowy, młody narybek się pojawi, na początku fajna zabawa, która może się przerodzić w coś głębszego

 

Listopad: 5 mieczy+sprawka+9 miecz+as mieczy

ciężkie karty, jakieś nieprzyjemności Cię czekają, może być coś urzędowego lub jakieś papiery, którymi się zmartwisz, ale w asie mieczy wszystko zostane wyjaśnione

 

Grudzien: paź denarow+królowa mieczy+królowa bulaw+rycerz bulaw 

pojawi się ktoś nowy, ale ty nie będziesz zainteresowana, bo zainteresują Cię inni panowie, bardziej energiczni

Odnośnik do komentarza

Marzec: spotkania, fajne spędzenie czasu, może jakieś niejasności, ktoś będzie coś ukrywał, co wyjdzie na jaw. Słońce i Sąd tu zrozumienie, czego naprawdę chcesz od relacyj. Zamknięcie starego etapu i odrodzenie. 

Kwiecień - no od słów (Mag) tu widać przejście do działania (Rydwan). Będzie sporo kontaktow, ruchi, energii, radości, myślę, że jak najbardziej mógł się zaznaczyć seks i wtedy Mag to charakterystyka Pana :)

Maj - opanowanie obaw i lęków :) mi się widzi szansa na poważna, stabilna relacje ;)

Czerwiec:

Zamknięcie się na jakąś szansę. Może koniec już istniejącej relacji. As Mieczy dla mnie to też karta prawdy, także możliwe, że o czymś będzie wiadomo i stąd ta decyzja. 

Lipiec: będziesz przeżywać przez wydarzenia z Czerwca - będziesz czuć się skrzywdzana, zostawi ona, możliwe, że chodziło też o jakieś kłamstwo w tym wszystkim. 

Sierpień: zaznaczyło się aktywne życie towarzyskie, czyjeś wsparcie, ogólnie zadowolenie stanem rzeczy, mogą być smutne chwilę, ale szybko mina (As Bulaw) 

Wrzesień - widać czyjeś zainteresowanie, ale raczej nie bedziesz na razie wchodzic w relacje (5 monet), może z powodu poprzedniej urazy

Pazdziernik - możesz się zakochać ale pewnie szybko to dla ciebie się skończyć, Glupiec też może wskazywać na niespodziankę, przez którą tak się stanie. 

Listopad: znowu będziesz przeżywac w tym miesiącu, możliwe, że będziesz czuć porażkę, przegrana przez to stracone zauroczenie. Na moje tu znowu naprzód 

Wychodzą sprawy związane ze szczerością, sprawiedliwością - w tym Głupcu wcześniej mogła wyjść na jaw jakąś przykra prawda. 

Grudzień - w grudniu jest szansa na odnowienie po tym okresie dystansu i zimna (Królowa mieczy zmienia się w Królowie Bulaw), pojawi się energia, chęć do działania. Rycerz tu może oznaczać aktywny podryw przez kogoś, - mi się raczej optymistycznie się widzi, że zadziała dobrze na ciebie, da energii, pewności :)

Powodzenia i miłości mimo wszystko! 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Mala weryfikacja po kilku miesiącach:

 

Marzec: 3 pucharow+ksiezyc+slonce+sad

 

Randkowanie z jednym Panem, ale nie pyklo. Postawilam sprawe jasno i temat zamknelam. Ksiezyc to takze pewne niejasne sytuacje z kims innym.

 

Kwiecień: mag+5 bulaw+6 bulaw+rydwan 

 

Proby nawiazania nowych znajomosci, ale z fiaskiem. Wyjechalam odpoczac.

 

Maj:9 mieczy+sila+x denarów+paź kielichow

 

Fakt bylo wiele nieprzespanych nocy, bo dopadaly mnie zmartwienia, ale w sumie odnalazlam duzo sily. 10 denarow+paz kielichow - swiadomosc, ze osoba, ktora mi sie podoba ma juz swoj zwiazek.

 

Czerwiec: as denarow +as mieczy+2 mieczy+8 mieczy

 

Myslalam, ze bedzie szansa na fajna znajomosc, ale tym razem to Pan szybko ucial sprawe. Ja zaprzestalam proby poznawania nowych osob w necie. Rozum i blokada.

 

Zycie mnie rozpieszcza :)

Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Miłość 2019 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...