Jump to content

Film z hipnozy magnetycznej

lemongd

Recommended Posts

Jakis dziwny ten film.... Dorosly facet hipnotyzuje ...chlopców. Jest cos w tym niepokojacego. I czemu miał sluzyc ten pokaz? To tylko takie show, chec pokazania siebie? Myslę, że hipnoza powinna nieść ze sobą cos więcej, podobno mozna tym, sposobem pomagać ludziom, leczyć z uzaleznień, lęków...

Czy kiedykolwiek probowales pójść w ta stronę?

po 1 chcecie to sobie usuwajcie jak macie jakies przykre wspomnienia z dziecinstwa to nie moja wina trzeba bylo dzwonic na niebieska liniię lub porozmawiać z pedagogiem

to jest moj bratanek i kuzyn a nie kazdy kto rozmawia z dziecmi jest pedofilem

po drugie wypowiedz ze hipnoza mozna pomagac owszem mozna

pieniedzmi i innymi sposobami tez , czy ty pomagasz czy tylko gadasz takie glupoty na forum ?

ja bym sie raczej niepokoil jak moderator moze nazywac sie truskawka

sam sie powinienes usunac i mnie od razu tez usun ...

jak sie niepodoba to sam skasowałem , trzeba bylo napisac w regulaminie ze to forum psychicznych albo molestowanych w dziecinstwie bab to bym nie umieszczal

Guest truskawka
po 1 chcecie to sobie usuwajcie jak macie jakies przykre wspomnienia z dziecinstwa to nie moja wina trzeba bylo dzwonic na niebieska liniię lub porozmawiać z pedagogiem

to jest moj bratanek i kuzyn a nie kazdy kto rozmawia z dziecmi jest pedofilem

po drugie wypowiedz ze hipnoza mozna pomagac owszem mozna

Primo - to trzeba było o tym napisać i nie było by żadnych negatywnych komentarzy na ten temat.

ja bym sie raczej niepokoil jak moderator moze nazywac sie truskawka

sam sie powinienes usunac i mnie od razu tez usun ...

Sekundo nie usunę Cię, ale otrzymujesz ostrzeżenie za obrażanie nie tylko mnie, ale też użytkowników na forum.

jak sie niepodoba to sam skasowałem , trzeba bylo napisac w regulaminie ze to forum psychicznych albo molestowanych w dziecinstwie bab to bym nie umieszczal

To są obraźliwe słowa kierowane pod użytkowników forum.

Tomek003

Skoro ty masz zastrzeżenia do Truskawki, to ja się zastanawiam, czemu takie bezczelny cham jak ty nazywa się Lemongd? Proponowałbym ci abyś zaprzestał wypisywania tego typu rzeczy, i postarał się już nam coś powiedzieć bez agresywności.

Edited by Tomek003
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.