Skocz do zawartości

Noc,schody ,zmarła ,ciocia


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś śniło mi się że z moją przyjaciółką szłyśmy znaną mi ulicą. Była noc .Byłam między jednym budynkiem a drugim .W obu mieszkały nieżyjące ciocie.Ta którą zobaczyłam faktycznie mieszkała w tym po lewej ale ja szłam do prawego i byłam pewna we snie że ona tam mieszka .Przed wejściem stało 3 chłopaków. To wywołało we mnie lęk.Ale moja przyjaciółka powiedziała że wejdzie tam ze mną. Jeden z nich coś do mnie mówił ale nie pamiętam co .Szłyśmy po schodach na 2 piętro (klatka była szersza niż rzeczywiście )Moja przyjaciółka pobiegła na 3 piętro i zapukala do drzwi niezyjacej mojej niewidomej cioci .Byłam zła bo mówiłam aby tam pukała.Bo nadal mieszka tam jej głupi mąż. On wyszedł i wychylił się za barierke i zapytał o co chodzi a ja zakłopotana że nic nic .Był dużo młodszy. Jak zapukałam do cioci to drzwi otworzyła mi jej córka. Weszłam tłumacząc się po co przyszłam. Tam w pokoju było trochę osób.Zastanawiałam się gdzie będę spać bo na łóżku leżał jakiś mężczyzna. Był jakby bez sił .Ja cofnęłam się do tyłu i tam w pokoiku bardzo przytulnym siedziała przy stole moja ciocia .Nie byla sama.Był z nią jakiś mężczyzna. Jakby na coś czekali .Byłam. w szoku bo wiedziałam że ona nie żyje. Powiedziałam Dzień dobry ciociu a ona zdziwiona że ją widzę też się przywitała. Wróciłam do drugiego pokoju ,poszłam do  łóżka pod kołdrę.Zastanawiałam się co zrobię jeśli ciocia do mnie w nocy przyjdzie . I nagle czuje ze w nogach jest ten facet .Podniosłam kołdrę a tam on wtulony w moje nogi .Byłam zażenowana .Zastanawiałam się jak będę spać. Miałam tylko bieliznę. Nagle weszła jego kobieta i prosto pod kołdrę zajrzała.On nagle odżył.Oboje naprzeciwko na krzesłach usiedli .On jakby nic nie zrobił ona załamana i ja czułam się głupio. Moja kuzynka próbowała złagodzić sytuację i coś jej podała ale ona nic nie chciała. Dolina .

Masakra co za sen .A mina cioci bezcenna .Cóż to może znaczyć. Zaznaczę że u mnie jak zmarli przychodzą to zawsze z wiadomością. Tutaj jestem w dziwnej sytuacji  postawiona .I to że we śnie widzę ciocie.Ona się mną zajeła przez chwilę i nawet chciała adoptować jak mama była w szpitalu .Zawsze o niej ciepło myślę. 

Edytowane przez Destiny80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Nie ufać przyjaciółce i nie ufać jakiemuś mężczyźnie, albo z powodu mężczyzny zostaniesz wzięta na języki. 

Bielizna to to co ukryte - tutaj ktoś wejdzie w jakieś intymne, bardzo osobiste sprawy i wygiągnie je na wierzch. 

Masz tu zapowiedź obgadania i ocenę Twojej osoby przez otoczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...