Jump to content
Sign in to follow this  
Lianna

Prośba o modlitwę/uzdrowienie

Recommended Posts

Lianna

Kochani, piszę tutaj dlatego że niestety się czuję coraz gorzej. Mam stany depresyjne, w zasadzie to trwa od śmierci mojej Mamy. Stosuję wiele metod, aby sobie pomóc, ale póki co nie daje to rezultatów. Jakby ktoś mógł w jakiś sposób mi pomóc,  będę bardzo wdzięczna. Wiem, że jako Rak ( mam kilka planet w tym znaku) mam przekichane, bo teraz mam trudne tranzyty - opozycje Saturna i Plutona. Joanna 14.07.1983.

aua

Jestem w stanie rozumiesz, co czujesz. Tulę Cię do serca i wierzę, że będziesz z tego wychodzić. Ja też spod Raka i niedawno wyszłam z żałoby po matce - Ty możesz napisać Mama, ja mogę napisać co najwyżej matka, a i tak mnie nie ominęły etapy przeżywania żałoby... Ile to już u Ciebie trwa, jeśli mogę spytać?

Depresję poznałam niemal do cna, jeśli wiesz, co mam na myśli....i wyszłam z niej już lata temu, więc można. Jako również zodiakalny Rak nie uważam wcale, a wcale, że mam teraz przekichane, a Tobie takie nastawienie nie pomaga łagodzić, więc nie polecam zastanawiania się nad trudnymi tranzytami. W tytule jest prośba o modlitwę/uzdrowienie - rzadko się modlę, często wyrażam wdzięczność i uzdrowić też nie potrafię, ale poproszę świetliste Anioły o oczyszczenie i odblokowanie Twojej aury i czakr, zacznę od zaraz.

• Super 1
  • Thanks! 1

aua

Kochana, Ty jesteś pod opieką duchową, ktoś ze Świata Duchowego, stawiam na Twoją świętej pamięci Mamę, ale i inne silne Istoty Świetliste, których imiona masz zapisane na swoim Drzewie Genealogicznym. Nie piszę tego, by Cię tylko pocieszyć - serio masz na swoim planie przepiękną Niebieską Energię, Opiekę Siły Wyższej! Nie martw się Kochana, Archanioł Rafał spieszy do Ciebie z uzdrawiającą Siłą, to już do Ciebie dochodzi, lub za niedługo będzie przy Tobie, do Twoich usług, by Cię uzdrawiać i nie ma lepszego Archanioła na taki stan. Otwórz się na Jego pomoc, na cały proces uzdrawiania. Nie ma w Twojej aurze absolutnie żadnych czarnych energii, tylko Twoje ciało fizyczne jeszcze nie nadąża za tym wszystkim... Ja jestem szczera i naprawdę masz Aurę czystą, chronioną i już w procesie uleczania! Teraz czakry. Kochana, to jest na gruncie czysto fizycznym, masz niedobory energii, brakuje Ci trochę uziemienia, takie echo żałoby, lekkie poczucie pustki i nicości, oczyszczę to, ale to czakra korzenia i nie jest źle, to na serio już tylko ostatniusi czas doła i idzie do przodu. Kobieto, masz na reszcie czakr samych Archaniołów! Już idzie tylko i wyłącznie ku lepszemu, jedynie ciało fizyczne nie nadąża tak całkiem za wzmacnianym Duchem, ale ja widzę to bardziej, niż optymistycznie i jeśli Ty zaczniesz i to poczujesz, to dasz sobie szansę odczuwać powoli i jednocześnie szybciej to, co ja widzę i nie ma żadnych powodów do obaw, będzie już tylko lepiej!

• Thanks! 1

Lianna

Aua- bardzo Ci dziękuję :) Mama nie żyje 3 lata, w zasadzie miałam 1.5 roku przerwy, gdzie czułam się normalnie, dobrze po prostu :)

Dziękuję za tak piękne słowa, naprawdę z całego serca :1s_z:

Edited by Tullia

aua

Joanna, bardzo proszę. Pomogłam, jak umiem i na ile teraz sama jestem w stanie. Mam zdolności mediumicznie po matce, która też była spod Raka i nie mam wątpliwości, że nie masz żadnego podczepu osoby zmarłej i jak na dużo "wody" w horoskopie i przesilenie wiosenne, to niejeden Ci może stanu Aury i Czakr pozazdrościć, tylko uziemienie Ci lekko kuleje, ale to jest do naprawiania i jak na bieżąco będziesz o siebie dbać i olejesz tranzyty, które ma każdy, nie tylko Raczki, to będzie dużo lepiej! Masz trochę siny ten avatar, może jakaś mała zmiana by dała duży rezultat? Jeszcze raz wszystkiego dobrego i byle do Wiosny! :)

• Thanks! 1

Lianna

Kochani, ze względu na to, że czuję się niestety coraz gorzej- będzie mnie zdecydowanie mniej na forum, nie stawiam kart teraz, ani nie analizuję kosmogramów. Będę oczywiście zaglądać tu. Proszę Was o dobrą energię i kto wierzy- o modlitwę. Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę z nową energią. Dzięki Wam za wsparcie i dużo wspólnych, miłych chwil :). Joanna- Tullia.

• Thanks! 2

Guest SooYoung

Tulia, kochana będziemy na Ciebie czekać. Wypocznij, nabieraj sił i zaglądaj do nas jak tylko będziesz mogła :) 

Życzę Ci dużo zdrowia i powrotu dobrego samopoczucia. Pozdrawiam ciepło :bukiet:

Willow

Tullia, kochana!
Przesyłam Ci energie - jak umiem, i pomodlę się za Ciebie - jak umiem - ale z całego serca!
Trzymaj się, naprawdę jesteś silniejsza, niż to! Wierze, że będzie Ci lepiej w niedługim czasie!

Jestem z Tobą myślami:serce: I czekam na twój powrót na forum, kiedy poczujesz siebie lepiej - dzięki Tobie zdecydowanie jest tu cieplej, i jest ten forum lepszym miejscem, i tak dużo dla innych robisz, i dzielisz się bardzo wartościową wiedzą, którą podziwiam :) I pewnie nie tylko ja tak uważam :)
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę! :)

Edited by Willow
  • Super 1

Lianna

Kochani, ze względu na mój kiepski stan zdrowia niestety muszę opuścić forum na jakiś czas. Widzę, że od jakiegoś czasu zajmowanie się ezoteryką, wróżenie- mi zdecydowanie nie służy. Mam spore problemy z hormonami i stany depresyjnymi. Jeśli Ktoś potrafi pomóc w jakoś sposób- modlitwą, energią, czy dobrą myślą choćby- będę bardzo wdzięczna.

Dziękuję Wszystkim za wspólny czas. Życzę Wam wszystkim dużo miłości, zdrowia i szczęścia. Podaję datę raz jeszcze jakby co Joanna Agnieszka 14.07. 1983.

Mam nadzieję, że do "popisania" :1s_c::1s_z::bukiet3i:

anhana
17 minut temu, Lianna napisał:

Kochani, ze względu na mój kiepski stan zdrowia niestety muszę opuścić forum na jakiś czas. Widzę, że od jakiegoś czasu zajmowanie się ezoteryką, wróżenie- mi zdecydowanie nie służy. Mam spore problemy z hormonami i stany depresyjnymi. Jeśli Ktoś potrafi pomóc w jakoś sposób- modlitwą, energią, czy dobrą myślą choćby- będę bardzo wdzięczna.

Dziękuję Wszystkim za wspólny czas. Życzę Wam wszystkim dużo miłości, zdrowia i szczęścia. Podaję datę raz jeszcze jakby co Joanna Agnieszka 14.07. 1983.

Wszystkiego dobrego! Trzymaj się 

• Like 2

Mala_83

Przesyłam pozytywną energię. Trzymaj się 

• Super 2

Ava55

Joasiu :serce: wysyłam Ci dużo pozytywnej, słonecznej energii :buziak:

wracaj szybko do zdrowia i do nas :bukiet3i::buzki::love:

• Super 1

moon_daughter

Joanno, wysyłam moc pozytywnej energii i na pewno się pomodlę :1s_c:

Trzymaj się cieplutko :pocieszacz::_buzki:

• Super 2

nosowska

Najważniejsze to zadbać o siebie i to robisz.. Dajesz sobie czas to chyba najwięcej co można sobie dać  wraz z cierpliwością. Co do ezoteryki nie dziwi mnie,że Ciebie wyczerpuję,bo nawet jak sie analizuję kółka to mnóstwo tam ludzkich historii taki magiczny psycholog,a psycholog,aby móc funkcjonować też ma osobę z boku, ktora pomaga. Tobie życzę takich osób, nie tylko słow.ale obecności nie muszą nic mówić,ale być. Trzymam kciuki! 

• Super 3

Willow

Kochana Asio, wypocznij sobie dobrze, zregeneruj energie :1s_z:

Sporo z siebie dajesz - ciepła, wsparcia, energii, zaangażowania, to tak się, niestety, dzieje :pociesza:

Też przesyłam Ci pozytywną energię, Kochana, i pomodlę się :)

Mam nadzieję, że za niedługo poczujesz się lepiej i do nas wrócisz, bo ciężko jest bez Ciebie wyobrazić sobie to forum...

Trzymaj się ciepło, droga Asio :1s_z: Harmonii, równowagi i wsparcia Ci życzę :)

Edited by Willow
  • Super 1

anitka-lu
W dniu 5.09.2019 o 13:35, Lianna napisał:

Jeśli masz problemy hormonalne to chętnie wymienię z Tobą informacje. Niestety depresja i zaburzenia hormonalne się wiążą razem. Jakbyś chciała porozmawiać, daj znać <3 

• Like 1

Lianna

Kochani, otóż okazało się, że miałam przy sobie przyjaciela ducha i wiele podczepów. Zdaniem jednej doświadczonej Pani bioenergoterapeutki. No i stąd złe funkcjonowanie organizmu, najbardziej układu nerwowego.

Edited by Lianna

Ava55

To już teraz będzie lepiej :ok: :slonko:

• Thanks! 1