Skocz do zawartości

sierpniowy urlop ZWERYFIKOWANY


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trochę czasu zostało, ale mam już zrobioną rezerwację na wakacje :) To będzie sierpień.

 

Czy będę zadowolona z urlopu? 

 

śmierć XIII, 3 monet, sprawiedliwość XI, 8 mieczy i 6 buław

 

mam nadzieję, że śmierć oznacza tutaj moją regenerację i wypoczynek (początek rozkładu). Coś może mi się nie spodobać coś czego nie spostrzegłam. Ostatecznie będę zadowolona.

 

Czy będę miała ładną pogodę?

 

2 kielichów, diabeł XV, król buław, 9 monet

 

jak diabeł to może być gorąco, ciepło, słonecznie, na karcie króla buław też są płomienie.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Zagranica ale i na miejscu może być rozbieżność z ofertą jaką opłaciłaś. Mogą chcieć dodatkowych pieniędzy i trzeba będzie poprosić  rezydenta o pomoc. Król buław to też kierownik - ośrodka, hotelu albo biura podróży. Sprawka jako umowa i wymagania tego co masz zaoferowane w umowie. Jest zadowolenie i dobrze spędzony czas - 9 monet. 

 

16 godzin temu, panna.marta napisał:

Czy będę miała ładną pogodę?

 

2 kielichów, diabeł XV, król buław, 9 monet

Bardzo ciepło, wręcz upał ale będziesz zadowolona :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

W pierwszym rozkładzie kart masz po kolei 4 karty wskazujące na sytuację ograniczenia związaną z pracą śmierć XIII, 3 monet, sprawiedliwość XI, 8 mieczy

a potem wyciągnęłaś 6 buław - kartę zwycięstwa to informacja że nawet jak coś w pracy nie wyjdzie z urlopem to i tak postawisz na swoim. Nastaw się pozytywnie :) ale trzymaj rękę na pulsie i jakby co to szybko zadziałasz na swoją korzyść. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, panna.marta napisał:

A czy istnieje opcja wg tych kart, że będę musiała z tego zrezygnować? 

Ja właśnie po spojrzeniu na te karty pomyślałam,że może się pojawić jakaś przeszkoda w pracy, ale koniec końców powinnaś ten urlop dostać.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem finalnie będziesz zadowolona, bowiem rozkład wieńczy 6 Buław, czyli radość, sukces :) przeszkody mogą być, coś nagle wyskoczy, ale wyjdzie na Twoje ;)

 

Pogoda będzie bardzo dobra, mega ciepło, co wprawi Cię w zadowolenie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Mam wątpliwość czy dojdzie do tego wyjazdu, bo rozkład otwiera karta śmierci... dalej jest sprawiedliwość... jakies przeszkody formalne (coś niedogadane bo 3 monet), dalej blokada 8 mieczy wyjazdu 6 bułąw

 

na moje nie dojdzie do tego wyjazdu

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Arbogast napisał:

Mam wątpliwość czy dojdzie do tego wyjazdu, bo rozkład otwiera karta śmierci... dalej jest sprawiedliwość... jakies przeszkody formalne (coś niedogadane bo 3 monet), dalej blokada 8 mieczy wyjazdu 6 bułąw

 

na moje nie dojdzie do tego wyjazdu

Tak, ale należy wziąć pod uwagę, że to jest na początku rozkładu a rozkład kończy karta 6 buław.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

ale 6 buław nie jest kartą stricte podróży, ona mówi, że mamy co świętować tzn zapowiada powodzenie naszych planów, aczkolwiek nie zawsze świętujemy to co chcemy, a dwa ta karta jest przyblokowana przez 8 mieczy i ogólnie ciężkie karty na wyjazd....

no ale urlop się należy więc powodzonka :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Przecież w rozkładzie nie muszą stać tylko i wyłącznie karty podróży, aby na pytanie odpowiedzieć twierdząco. 

Szkoda, że do wyjazdu tak daleko. Jeszcze trzeba będzie poczekać do weryfikacji. 

 

Dziękuję. Oby się udało. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ThePhoenix
W dniu 6.03.2019 o 12:26, panna.marta napisał:

Czy będę zadowolona z urlopu? 

 

śmierć XIII, 3 monet, sprawiedliwość XI, 8 mieczy i 6 buław

Wydaje mi się że będziesz musiała pozalatwiac sprawy związane z tym wyjazdem by być zadowolona. Może będziesz musiała wprowadzić jakieś zmiany, wykupić bilet, hotel i się mniej obawiać że coś nie wyjdzie a będzie dobrze. 

 

W dniu 6.03.2019 o 12:26, panna.marta napisał:

Czy będę miała ładną pogodę?

 

2 kielichów, diabeł XV, król buław, 9 monet

Może być nawet bardzo gorąco. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Ismer zmienił tytuł na sierpniowy urlop ZWERYFIKOWANY
Godzinę temu, Sheina napisał:

Ano diabeł mi w tym roku pokazał skręcenie nogi także to często stany zapalne.goraczja ograniczenia wszelkie..

Ja nie mam gorączki ani stanu zapalnego po prostu nie mogę jeździć. Chodzę powoli. Diabeł siedzi zamknięty w klatce tak samo jak ja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...