Skocz do zawartości

Czy w tym roku poznam swojego stałego partnera


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym roku poznam swojego stałego partnera ?

 

4 bulawy Sprawiedliwosc Krol Pucharow 

 

tak czas to od konca żniw do znaku Wagii - lubie takie krótkie konkretne odpowiedzi 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Wszyscy mówią TAK, to czy ja mogę powiedzieć nie?

Karty fajnie to pokazały, 4 buław często jest obrazowana jako dom, ciepło domowe, sprawiedliwość mówi o ślubie, ale też o tym co nas czeka, co nieuniknione, jak wyrok, klamka zapada, a pucharowy - uważaj by go nie przegapić :P

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Arbogast polecam film na you tube Twoja Nowa Świadomość - dla mezczyzn najlepszy prezent dla kobiet. Wiedza bardzo przydatna dla obu płci. Jako, ze jestem silna kobieta mój mężczyzna Krol Pucharow musi byc bardzo meski bym poczuła sie przy nim bardzo kobieco. Inaczej nie bedzie relacji bo go nie bede pragnąc :) proste 

Po obejrzeniu tego filmu zrozumiałam dlaczego nie jestem kochliwa;) 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 11.03.2019 o 11:43, zakretka23 napisał:

Arbogast polecam film na you tube Twoja Nowa Świadomość - dla mezczyzn najlepszy prezent dla kobiet. Wiedza bardzo przydatna dla obu płci. Jako, ze jestem silna kobieta mój mężczyzna Krol Pucharow musi byc bardzo meski bym poczuła sie przy nim bardzo kobieco. Inaczej nie bedzie relacji bo go nie bede pragnąc :) proste 

Po obejrzeniu tego filmu zrozumiałam dlaczego nie jestem kochliwa;) 

Problem w tym, że pucharowy jest najbardziej mało męski :D

To taki słodki misiu, do którego się przytulisz, wypłaczesz, on Cię ukocha, ukoi ale ani nie złoi, anie porządnie nie.... ani decyzji sam nie podejmie. To świetny kandydat dla kobiet po traumatycznych relacjach. Ale dla kobiety potrzebnej silnego faceta to bardziej mieczy, on ma wszystko w d... ma byc tak jak on powiedział, bo jak nie to się zawinie i pójdzie dalej.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na pewno pojawi się mężczyzna, z którym połączą Cię gorące uczucia (Król kielichów plus 4 buław). Będzie dla Ciebie ważny (kielichowy) na tyle, że pomyślisz o związku (4 buław plus Sprawiedliwość). Czy to będzie pan docelowy, trudno powiedzieć. Obstawiam wejście w związek i tego Ci życzę :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...