Jump to content
Sign in to follow this  
Guest ThePhoenix

Offtop z tematów: Moje kolko i Wieczorem wróżyłam...

Recommended Posts

Guest ThePhoenix

Pucharowa jeśli zamierzasz się wyśmiewać z wszytkiego co pisze to wolałabym byś

W OGÓLE  sie nie udzielała w moich postach. 

Edited by ThePhoenix

Pucharowa
W dniu 15.03.2019 o 21:25, ThePhoenix napisał:

Pucharowa jeśli zamierzasz się wyśmiewać z wszytkiego co pisze to wolałabym byś

W OGÓLE  sie nie udzielała w moich postach. 

Ciebie pierwsza nie zaczepilam tutaj na forum  wysmialas moj post Vice versa odwdzieczylam sie Tobie.

Guest ThePhoenix

Możesz mi powiedzieć kiedy i pod jakim postem? Ja tu nikogo nie wyśmiewam i nigdy nie wysmiałam,  jeśli kliknąłem w śmieszną buzię to dlatego że mnie naprawdę rozbawilas w pozytywnym słowa tego znaczeniu ale Ty odebrałaś to negatywnie i się odwdzięczasz w złośliwy sposób.. proszę zwrócić uwagę na swoją wartość, napewno sprawy się polepsza...

Edited by ThePhoenix

Pucharowa
14 godzin temu, ThePhoenix napisał:

Możesz mi powiedzieć kiedy i pod jakim postem? Ja tu nikogo nie wyśmiewam i nigdy nie wysmiałam,  jeśli kliknąłem w śmieszną buzię to dlatego że mnie naprawdę rozbawilas w pozytywnym słowa tego znaczeniu ale Ty odebrałaś to negatywnie i się odwdzięczasz w złośliwy sposób.. proszę zwrócić uwagę na swoją wartość, napewno sprawy się polepsza...

Jakie sprawy sie polepsza dlaczego mam zwracac na swoja wartosc?

Domyslam sie kim jestes spotkalysmy sie na forum zawsze tam bylas zlosliwa w stosunku do innnych interpretujac ich rozklady.Prosze zwrocic uwage ,,cichosza" na swoja wartosc I zdrowe podejscie do zycia.

Guest ThePhoenix

Sorry ale nie bardzo wiem o czym mówisz. Proszę podaj mi przykład mówiąc" zawsze byłam złośliwa " bo jakoś nie kojarzę.  I nie pamiętam żadnej Pucharowej, chyba że zmieniłaś swój Nick. A najlepiej daj mi spokój bo bo naprawdę nie mam ochoty na jakieś głupoty. 

Reccane
W dniu 18.03.2019 o 09:01, Pucharowa napisał:

Tak to ma zwiazek z tarotem.Karty nie sa zabawka.Na swoje zyczenie przyciagasz nieproszonych gosci ,,W swojej glowce".Kolezanki na innym forum udzielily Tobie rady Czytalam Twoj watek w innym forum.Ligujesz sie na wszystkuch mozluwych forach prosisz o wrozbe to nie ma sensu ,,przewrozenie"

Nie loguje się na wszystkich możliwych forach i ani razu nie prosiłam nigdzie o wróżbę, bo sama wróże. Myślę, że jestes swojego rodzaju hejtującym bez sensu trollem, dlatego napiszę do admina, aby zweryfikował Twoją aktywność. Wszystkim innym dziękuje za odpowiedzi :)

Reccane

ThePhoenix - Pucharowa również mi zarzuca różne dziwne NIEPRAWDZIWE rzeczy. Jest to jakaś niezrównoważona osoba, pełna złośliwości. Ja już napisałam do Adminki z prośba o przyjrzenie się tej osobie

Guest ThePhoenix
W dniu 27.03.2019 o 14:22, Reccane napisał:

ThePhoenix - Pucharowa również mi zarzuca różne dziwne NIEPRAWDZIWE rzeczy. Jest to jakaś niezrównoważona osoba, pełna złośliwości. Ja już napisałam do Adminki z prośba o przyjrzenie się tej osobie

To samo zauwazylam ale nie chcialam juz sie odzywac bo widac jaka kobieta z niej jest....

Pucharowa
W dniu 27.03.2019 o 15:09, Reccane napisał:

Nie loguje się na wszystkich możliwych forach i ani razu nie prosiłam nigdzie o wróżbę, bo sama wróże. Myślę, że jestes swojego rodzaju hejtującym bez sensu trollem, dlatego napiszę do admina, aby zweryfikował Twoją aktywność. Wszystkim innym dziękuje za odpowiedzi :)

Od straszenia sa duchy:D

Nie czuj sie wyrozniona nie ty jedna jestes na Ezo. Smiech mnie ogarnia sa tutaj osoby ktore lataja po forach zakladaja watki z prosba o wrozbe dziewczyny poswiecaja swoj czas stawiaja karty kazda pisze co innego jak rozumie przeslanie...

@ThePhoenix ,,cichosza" z forum Abc tarotowe pogotowie umiesz pokazac pazurki adminowi z forum 

Pucharowa
W dniu 28.03.2019 o 20:39, ThePhoenix napisał:

To samo zauwazylam ale nie chcialam juz sie odzywac bo widac jaka kobieta z niej jest....

Jestem szczera kobieta w przeciwienstwie do ciebie.Nigdy nie atakuje pierwsza w tym przypadku zostalam zmuszona sie bronic, na innym forum od samego poczatku bylas wrogo nastawion do mnie i mojej interpretacji kart zreszta zauwazylam nie tylko do mnie jak dorzucasz cos od siebie jesli chodzi co do interpretacji robisz to zlosliwie, tutaj nanWiesz forum jestes slodko pierdzaca.Wiesz jak ciebie znalazlam ze to ty ,,cichosza" sama sie ujawnilas tutaj.

Nie dbam o to co o mnie myslisz to jest twoje zdanie  kazdy ma prawo glosu.

Jeszcze raz powtarzam od straszenia sa duchy.czym chcecie mnie straszyc liczycie na to ze dostane bana?

Guest ThePhoenix
2 godziny temu, Pucharowa napisał:

Jestem szczera kobieta w przeciwienstwie do ciebie.Nigdy nie atakuje pierwsza w tym przypadku zostalam zmuszona sie bronic, na innym forum od samego poczatku bylas wrogo nastawion do mnie i mojej interpretacji kart zreszta zauwazylam nie tylko do mnie jak dorzucasz cos od siebie jesli chodzi co do interpretacji robisz to zlosliwie, tutaj nanWiesz forum jestes slodko pierdzaca.Wiesz jak ciebie znalazlam ze to ty ,,cichosza" sama sie ujawnilas tutaj.

Nie dbam o to co o mnie myslisz to jest twoje zdanie  kazdy ma prawo glosu.

Jeszcze raz powtarzam od straszenia sa duchy.czym chcecie mnie straszyc liczycie na to ze dostane bana?

Jestes bardzo zabawna, wiesz ? A najlepiej mi powiedz kochana na jakim ja forum jeszcze bywalam, bo za cholere nie moge sobie przypomniec. 

Edited by ThePhoenix

Guest ThePhoenix

Ismer Ta Pucharowa to jakis wirus na tym forum, czy mozna ja usunac?

Ismer
Godzinę temu, ThePhoenix napisał:

Ismer Ta Pucharowa to jakis wirus na tym forum, czy mozna ja usunac?

Nie wiem czy wirus ;) - dziewczyny nie wtrącam się do waszych rozmów póki nie jest naruszany regulamin. Sądzę jednak, że to co kto o kim i w jaki sposób pisze, świadczy nie o tej osobie, o której pisze, tylko o nim samym. 

Co do ikonki o którą poszedł spór - no cóż, w założeniu wyraża ona nie śmiech z czyjegoś wpisu tylko wskazuje, że dana wypowiedź spodobała się aż do łez.  I jest to ikonka przyznająca punkt pozytywny. 

• Like 2

Reccane

Żałuje, ze admini są tak bardzo wyrozumiali. No ale prędzej czy później  w końcu się doigra.

swoja droga nie istnieje czasem jakaś opcja zablokowania irytującego użytkownika ? :D

Ismer

Reccane, ludzie popełniają większe zbrodnie niż kłótnie o ikonki czy irytacja na kogoś, tak że pozwól administracji nie karać użytkowników za byle bzdet, to nie jest naszym celem. Ezoforum to nie jest obóz karny o zaostrzonym reżimie. Nie chcemy i nie będziemy ingerować w takie sprawy jak wzajemne animozje, natomiast jeśli Użytkownik rozmija się z zasadami przyjętymi na Forum, to wtedy na wyrozumiałość liczyć nie może. 

• Like 2
  • Cool 1

Reccane

Ja to widze troche inaczej, bynajmniej nie chodzi tu o kłótnie o ikonki czy irytację. Ta osoba jest niemiła, złośliwa , obraża innych (w tym mnie, np nazywając mój problem „nieproszeni goście w twojej główce” , pisze nieprawdę i oskarża np „piszesz o tym na każdym możliwym forum” gdzie nic z tych rzeczy nie jest prawdą  i ewidentnie ma problem z interpretacja postów i z góry jest złośliwa. Robi tez mnóstwo literówek tak jakby pisała wylewając jad z wypiekami na polikach ;) Wiec cóż , myśle, ze admini są jednak wyrozumiali. Ale jestem pewna, ze prędzej czy później ta osoba zostanie zdemaskowana :) 

Edited by Reccane

Osobogo

Sorki za wtop w nie mój temat, ale ja także jestem zdania że nie jesteśmy na kolonii karnej, to jest forum i relacje między nami użytkownikami to nie jest sprawa administracji. Jeśli ktoś czuje się urażony czyjąś wypowiedzią to po prostu mu to wygarnia i to zrobiłyście. Mi się też nie podoba ton Pucharowej jednak nie uważam, że jest - mógłby to być powód do wywalania kogoś z forum, a zresztą ten ton świadczy o niej samej i jej poziomie. A literówki też nie są powodem do bana. Zwróć też uwagę na to że nie wszystkie wypowiedzi są z literówkami, wygląda to tak jakby pisały to dwie różne osoby lub że osoba jedna lecz będąca w odmiennej fazie świadomości. Nie, ja nie jestem za karaniem z byle powodu ale też uważam, że wyjaśni się tajemnica ;) 

• Like 2

Guest ThePhoenix

Bez obrazy, ostatnia część mnie naprawdę rozbawiła :D