Skocz do zawartości

Sny o byłym


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Proszę o pomoc w interpretacji snów o moim byłym partnerze.

 

Pierwszy sen :śniło mi się, ze przyszedł do mojej pracy (pracuję w przychodni) z niby kolegą (w rzeczywistosći on nie zna tego pana ze snu,ja go znam), zobacyzłam ich razem, wyszłam, zeby im pomóc. CChcieli, zeby lekarz wykonał im badanie okulistyczne, Podeszłam do tego lekarza, ktory niezbyt chętnie się zgodził,pamiętam też,ze czułam lekki lęk przed szefową (badnaie na NFZ, przy przekroczonym kontrakcie), że zwróci mi uwagę,  iż narażam firmę na koszty. Po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, ze poszli i że ten mój były nawet nie przyszedł do mnie, zeby mi podziekowac i się pożegnać.

 

Kolejny sen : leżeliśmy razem w łóżku, on z mojej prawej strony, tulący się do moich pleców, śmialiśmy się z jego kotki,ktora śmiesznie wskakiwała na łóżko (żeby położyć się koło mnie), pościel była zielona.

 

Następny : jeździłam autem, był wieczór, pora raczej zimowa, on jeździł swoim autem, ale cały czas trzymał się mnie,tzn, jeździł za mną, nie obierał swojego kierunku, jak skręcałam, to on też,ale nie odbierałam jak śledzenia, po prostu traktował mnie w tym śnie jak przewodnika.

 

Ostatni ze snów :byliśmy blisko siebie,chcia się ze mną całować. powiedziałam mu :tylko mnie nie krytykuj(w rzeczywistości krytykował mnie ciągle) i się długo całowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Twój były partner potrzebuje Cię i rożnymi sposobami próbuje podtrzymać z Tobą kontakt. 

Sny informują że obecnie jest między wami więź emocjonalna która tak nawiązuje do relacji matka - dziecko. Ty mu zapewniasz bezpieczeństwo i Ty to wyczuwasz, stąd te sny. Bardzo prawdopodobne że Ty się jemu też śnisz.

Nawet jak się z nim bezpośrednio nie kontaktujesz to dla niego nadal jesteś obecna w Jego życiu i jest z Tobą podświadomie związany. Myślę że nie jest to do końca takie złe, to jest widać na teraz potrzebne wam obydwojgu, potem to się zakończy - w realu może szybciej, niż na planie emocjonalnym. To tyle tytułem wstępu. 

 

1. Sen - Pokazuje że były szuka pomocy, Ty mu jej udzielasz ale widzisz że on nie jest Ci za to wdzięczny, po prostu nie możesz liczyć na pomoc z jego strony. Jest też poczucie że po waszej relacji on nie zachował się jak należy, nie docenił Ciebie, Twojego wkładu w związek, pomocy jaką mu udzielałaś. TY go wspierałaś, on narażał Cię na stres, co też niekorzystnie mogło wpłynąć na Twoje zawodowe sprawy, poza tym angażował w swoje problemy osoby postronne. On jest beztroski.   

Ten sen to forma oczyszczenia się, uporządkowania tego co było. 

 

 

2, Sen - Interpretują to jako obraz dwójki nastolatków turlających się po łące - zielona pościel. Z jednej strony to przekaz o cieszeniu się życiem, z drugiej to bycie w relacji z chłopczykiem, takim trochę tarotowym Głupcem. Co można robić - śmiać się i bawić, niby fanie ale jak potrzebujesz czegoś poważnego, szukasz stabilizacji to daleko z tym nie zajedziesz.  

Kotka symbolizuje ciepło i bezproblemowe podejście do życia, może tak chcieliście żeby było, może on teraz poprzez kotkę, która dał Ci pod opiekę, próbuje odzyskać beztroskie uczucia, podtrzymać dobre samopoczucie, podtrzymać waszą relację.

 

3. Sen - On chce być z Tobą, chce nadal być chociaż biernie, ale obecny w Twoim życiu.

Jazda samochodem zimą pokazuje że można wpaść w poślizg i może dojść do wypadku, czyli sytuacja w Twoim odczuciu jest nie najlepsza. Dla Ciebie to stres. Jest też przerzucenie na Ciebie odpowiedzialności za dokonywane przez niego wybory, albo chce żebyś go nadal wspierała. 

 

4.Sen - Informuje o postawienie granic w tej relacji, Pozostaną miłe wspomnienia a może dalej będziecie mieć kontakt, ale już na Twoich warunkach. Wskazówka o ciągłym krytykowaniu to info, że on dzięki temu poprawiał sobie poczcie wartości, teraz Ty odzyskujesz kontrolę nad sytuacją., on wie że jest zależny od Tego co powiesz, jak go potraktujesz. Sen o pozytywnym przesłaniu, załagodzeniu dawnych, bolesnych spraw i pozostawieniu tego co miłe. On  będzie zadowolony, Ty spokojna i zadowolona. Sen o uzdrowieniu emocjonalnym Twojej osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Woman,bardzo Ci dziękuję za tak wnikliwe odczytanie snów. Ja sie nad nimi bardzo długo zastanawiałam i też sobie próbowałam je interpretować. Ale wolałąm jak pomoze mi w tym ktoś postronny,obiektywny, nie zaangażowany w sprawę. Jestem Ci bardzo wdzieczna :) To, co piszesz o nim, o jego niedojrzałosci, o relacji to sama prawda :) 

 

:kier:

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Miałam kolejny z nim sen, dzisiaj..Śnilo mi się,ze był u mnie w domu, byl ranek,na blacie kuchennym leżały resztki po krojeniu świeżych bułek na śniadanie i odrobina miodu. Pomyślałam,ze trzeba zaraz to wytrzeć. Mój były wszedł do kuchni, szedł w kerunku okna odwrócony tyłem, ja za nim.Mówię do niego :jak mogłeś mi to zrobić, od razu po zerwaniu pocieszyć się w ramionach innej? Odwrócił się do mnie i patrzył się. Mówię, :Ciebie chyba interesuje tylko d... i cycki,przytaknął z głupim uśmiechem. Widziałąm też, (jakby mnie na chwilę przeniosło w inne miejsce) stojącą tę jego obecną kobietę,brunetka, z długimi włosami, w ciemnych okularach odwrócona w lewą stronę. Znowu znalazłam się w kuchni i w zasadzie miałam takie odczucie, ze coś sobie wyjaśniliśmy, ze powiedziałąm mu kilka rzeczy i teraz może być już tylko lepiej, tak jkabyśmy się w tym snie znowu zaczęli do siebie zblizać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Ten sen odczytuję to jest rozprawianie się z bólem, z żalem po przeszłym związku. Okruszki bułek czyli to co miało być pokarmem i was wzmacniać, zostało rozkruszone. Miód symbolizuje słodycz która została ale trzeba po tym posprzątać żeby móc na stole, symbol przyszłości :) przyrządzić nowa potrawę, nowy posiłek -to nowy związek. 

Głupkowaty uśmiech eksa informuje że on nie myśli co tak napraw robi w relacji, że idzie za instynktami a potem dopiero może sobie uświadomi że coś jest nie tak, teraz jak to mówią będzie udawał głupka żeby uniknąć konsekwencji. 

Postać jego nowej kobiety informuje że ona nie chce uczestniczyć w jego rozliczeniach przeszłości i że ona nawet w istniejącej teraz relacji z nim jest nieobecna - lewa strona ciała symbolizuje stronę nieświadomą. Czarne okulary - ona nie widzi pewnych spraw, albo nie wie o pewnych rzeczach i odnoszę wrażenie jakby ona miała za jakiś czas oddalić się od Twojego eksa, ona jest ale tak naprawdę jest nieobecna emocjonalnie w ich relacji. Możliwe że Ty też to wyczuwasz i stąd te sny że będzie sytuacja kiedy zbliżycie się do siebie z eksem, może nie w relacji ale jakiś kontakt będzie. Kuchnia w snach symbolizuje miejsce gdzie gotujemy, przygotowujemy nowe relacje, nowe pomysły na życie - potrawy, posiłki które albo zjemy sami albo wspólnie z kimś, zależy kto się w tej kuchni nam przyśni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Bardzo Ci dziekuję za kolejną mądrą interpretację:)) Dużo mi dała.

 

 

 

Miałam jeszcze jeden sen niedawno. Siedzieliśmy w moim salonie przy stoliku, przy którym  zawsze razem siadaliśmy. Tak jak w realu, ja na fotelu, on na kanapie. W pewnym momencie on wstał, ja też i podeszłam do niego. Pomyślałam : moze mnie nie odrzuci i...przytuliłam go mocno. On mnie też przytulil. Potem byliśmy w jakiejś kuchni, nie wiem u kogo, siedzieliśmy po dwóch stronach ławy/stołu, w kolorze jasengo drewna , nagle wstałam, przytuliłam go sięgajac ręakmi za tęn stół/ławę i pomyslałam:" bardzo cię kocham".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung

Przepraszam że tak późno zaglądam.

Masz ładne, pozytywne sny. Salon symbolizuje wystawną stronę życia, taką na pokaz, tu widać że byliście oddzielnie, on na kanapie czyli na miejscu bardziej wygodnym, bo można się położyć,  a Ty z boku, bo fotele są często dodatkowo do kanapy. Często fotele są przeznaczone dla gości a kanapy takie bardziej dla domowników, czyli on się czuł dobrze w tej relacji, że jest na swoim miejscu, Ty czułaś jakbyś musiała o coś zabiegać.

Ty byłaś osobą dążącą do scalenia tego związku. Zależało Ci na nim i pokazywałaś mu swoje uczucia, Byłaś bardziej otwarta i odważniejsza w wyrażaniu uczuć. Może być tak ze on dzięki Tobie odblokował się i dlatego tak teraz stara się podtrzymać kontakt. Pokazałaś mu nową, ciekawszą stronę relacji, to było inne w relacji kobiety z mężczyzną i teraz tego mu brakuje. 

Kuchnia jako miejsce tworzenia a jasny stół to symbol czystych intencji, czyli dalej macie wobec siebie czyste uczucia, one nadal są w was obecne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
11 minut temu, Woman napisał:

Przepraszam że tak późno zaglądam.

Masz ładne, pozytywne sny. Salon symbolizuje wystawną stronę życia, taką na pokaz, tu widać że byliście oddzielnie, on na kanapie czyli na miejscu bardziej wygodnym, bo można się położyć,  a Ty z boku, bo fotele są często dodatkowo do kanapy. Często fotele są przeznaczone dla gości a kanapy takie bardziej dla domowników, czyli on się czuł dobrze w tej relacji, że jest na swoim miejscu, Ty czułaś jakbyś musiała o coś zabiegać.

Ty byłaś osobą dążącą do scalenia tego związku. Zależało Ci na nim i pokazywałaś mu swoje uczucia, Byłaś bardziej otwarta i odważniejsza w wyrażaniu uczuć. Może być tak ze on dzięki Tobie odblokował się i dlatego tak teraz stara się podtrzymać kontakt. Pokazałaś mu nową, ciekawszą stronę relacji, to było inne w relacji kobiety z mężczyzną i teraz tego mu brakuje. 

Kuchnia jako miejsce tworzenia a jasny stół to symbol czystych intencji, czyli dalej macie wobec siebie czyste uczucia, one nadal są w was obecne. 

Nie przepraszaj, bo nie masz za co.Ja jestem Ci bardzo wdzięczna, ze mi interpretujesz te moje sny :) On się w moim domu czuł jak domownik, ja jak gość, bo mi narzucał swoje zasady, co doprowadzało do konfliktów. Tak, ja chciałąm rozmawiać nt zwiazku, on nie bardzo, jeśli już to krytykował mnie, na moje uwagi, że on sam idealny nie jest słyszałam : nie o mnie teraz rozmawiamy. Bardzo cięzki typ.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Inez bardzo dziękuję za miłe słowa. Z przyjemnością interpretuję Twoje sny :) 

Masz dobrze zgrane swoje symbole senne z tym co się dzieje w rzeczywistości, niewiele osób tak ma. Do tego masz pozytywne sny nawet w trudnych chwilach. Sny mają dobre przesłanie plus mają oczyszczającą siłę, a dla mnie to znak że masz silną i sprawnie działającą oraz można to nazwać czystą psychikę. Widać ze pracujesz nad sobą, nad swoim rozwojem. 

Jeśli masz jeszcze jakieś sny to z chęcią je zinterpretuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Na razie miałam tylko krótki sen o byłym w ub,.tygodniu.Szłam po schodach w dół w kierunku ulicy w moim rodzinnym mieście (te schody znajdują się u wylotu drogi dojazdowej do mojego domu rodzinnego,gdzie mieszkałam z rodzicami).Schodąc chwyciłam za mój telefon komórkowy i zobaczyłam, ze sam wybrał numer do mojego exa,a ja nie umiałam rozłaczyć tego połaczenia.I  stwierdziłam : trudno,pogadam. Wiem,ze odebrał,ale chyba się obudziłam..

 

I jeszcze inny sen w ub.tygodniu. Byłam niby w mojej pracy,choć zupełnie inaczej tam wyglądało, pamiętam ciemnoniebieskie tło ścian, stoliki do obsługiwania ludzi (jak w biurach obsługi klienta). Stał tam facet - klient, wysoki, przystojny z gęstymi włosami, w białej koszuli i eleganckich szarych spodniach. Był tam cały dzień. Gdy kończyłam pracę, podszedł do mnie, objął wpół i pyta czy wyjdziemy razem.Zgodziłam się.Chodzliśmy po mieście, on mnie obejmował, mi było głupio zapytać go jak ma na imię. Potem szliśmy ulicą,na której kiedyś mieszkałam i zobaczyłam,ze idzie moja mama. Byłam zła,ze spotka mnie z kimś nowym,poza tym ja nawet nie miałam pojęcia czego on ode mnie chce, przecież dopiero go poznałam, ponadto nie znałam jego imienia.On dyskretnie się odsunął, ja mijajac mamę pozdrowiłam ją,a ona powiedziała coś w tym stylu,ze nie chce,zebym jej tego pana przedstawiła, ja odparłam,ze też tego nie chcę. Pamiętam,ze mama była w czerwonej bluzce. 

 

Dziękuję Ci bardzo, bardzo serdecznie :kier:

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Zacznę od drugiego snu, trochę tego będzie :) jak to odczytuję. 

Obydwa sny mają ten sam motyw, Twoja osoba i to jak żyjesz, czy chcesz żyć, a zasady wyniesione, wpojone Ci w domu. 

Kolor ciemnoniebieski ścian to poziom snu gdzie główną role gra intelekt i nasze przekonania. O czym też świadczy biuro obsługi klienta, skupienie na rozwiązaniu problemu a nie na uczuciach. Mamy skutecznie i w miłej atmosferze załatwić sprawę a potem się pożegnać. To symbol relacji międzyludzkich - naszego powszechnego funkcjonowania w społeczeństwie. Społeczeństwo symbolizuje właśnie ten elegancki mężczyzna. Reprezentuje to do czego ludzie dążą, jest przystojny i wysoki - awans, ale tez i dobry wygląd, wysoki w Polsce postrzegany jest jako atrakcyjny. Gęste włosy to symbol dobrego zdrowia. Każdy chcę być dobrze sytuowany, atrakcyjny, zdrowy i bogaty. Biała koszula to czystość intencji,czyli info jestem dobrym, porządnym człowiekiem, to też oznaka luksusu, jak eleganckie spodnie. Kolor szary to zapowiedź rozwoju duchowego, to początek procesu, czyli info robię coś ze swoim życiem wewnętrznym. Czyli wszelakie kursy rozwoju, medytacje itp.

Kolorem oświecenia jest w snach kolor srebrny. Zaś kolor złoty to kolor tzw. głodnych duchów i na te trzeba uważać, chcą bowiem złotem przyciągnąć uwagę i podczepić do energii śpiącego. Ostrożnie ze złotymi przedmiotami, np. biżuterią jeśli się ją zabiera, albo pije czy je ze złotych naczyń oraz z zagadywaniem do złotych posągów, czy siadaniem na złotych krzesłach lub nawet na królewskim tronie.

Kolor czerwony to kolor religii, wiarę ma się we kwi, wielu też przelało krew za swoje przekonania. Tutaj mama dosłownie ubrana jest w swoje religijne przekonania i poprzez nie patrzy oraz odczytuje i działa/funkcjonuje w społeczeństwie. Stąd takie podejście do Twojego funkcjonowania w społeczeństwie i próba narzucenia Ci swoich zasad.

Pierwszy sen mówi o tym że przekonania wyniesione z domu rodzinnego wpływają głównie na Twoje relacje z mężczyznami. We śnie nadal mieszkasz z rodzicami i szukasz drogi wyjścia co symbolizują schody i droga wyjazdowa na którą wychodzisz.

Numer tel który sam się wyświetla to info że sprawa jest aktualna, zaś sam kontakt potrzebny wam obojgu. Wygląda na to że zasady wyniesione z domu hamują pozytywny odbiór tej relacji.  Natomiast ta relacja jest nadal żywa.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Dziekuje Ci sedecznie, dużo się uczę od Ciebie.:thanks::1s_c:

 

To prawda,jak kogoś nowego poznaję,to zawsze włacza mi się w glowie moja mama i jej ocena: za niski, powinien byc przystojniejszy,stac Cię na lepszego etc.  Mój ex dla odmiany prezentuje się świetnie na zewnątrz i moja mama była nim zachwycona, do tego stopnia,ze jak pod sam koniec relacji nagadał jej głupot na mój temat,to mu  uwierzyła.  Walczę z tym, bo mama nauczyła mnie oceniania, porównywania, etc. To jest okropne i ja to w sobie zwalczyłam,ale jak tylko kogoś miałabym jej pokazać,to od razu mam w glowie jej głos, brzmiący jakby była przynajmniej  przewodnicą jakiegos  jury.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Dzisiaj miałam misz-masz senny. Wiele się działo, pamietam,ze jadłam obiad, na talerzu były ziemniaki, mięso i buraczki, które najbardziej zapamiętałam,ponieważ je lubię;) Koło talerza siedział kot i chciał jeść.Dałam mu kawałek mięsa. Po jakimś czasie patrzę,a kot zrobił się rozrośniety i strasznie gruby i się do mnie uśmiechał, ale to był uśmiech manipulatora, tzn,.na zasadzie :"no daj, mi jeszcze kawałek, nie żałuj, jestem taki miły" - coś w tym stylu.

W śnie na moment pokazał się mój były partner. Wiem,ze przyjeżdżał co jakiś czas swoim autem,zeby mi w czymś pomagać.Auto jechało ze strony prawej w kierunku lewej,on otwierał je i widziałam,ze miał niebieskie siedzenia.Szyby w aucie były przyciemniane. On był bez okularów, na dworze było jasno i słonecznie.Tyle pamiętam...

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Kolejny sen, dzisiejszej nocy,..Razem z exem mieszkaliśmy w piętrowym, drewnianym domku. Ładnym. Pewnego dnia wszedł po drabinie na mały stryszek,ja stałam niżej. Był tam skośny dach i okno. I nagle zobaczyłam jak od zewnątrz ktoś się wspina po tym dachu, wchodzi i morduje exa nożem.Tzn.facet wbił mu nóż chyba w serce, widziałam krew na nożu.I zniknął.

Potem pamietam jak ktos zapukał do drzwi, szłam długim białym korytarzem.To byl jego ojciec z macochą (jego matka nie zyje, ojciec od lat ma nową żonę, do tej pory relacje między nimi były dobre,od kilku miesiecy ojciec się odciął od niego z uwagi na to, ze ex nic nie zamierza zrobić z uzależnieniem i swoimi problemami).Wpuściłam ich do śrdoka i mówię,ze musże wyjść.Tak naprawde,to nie chciałam,zeby mnie posądzili o morderstwo, którego nie dokonałam. Zakładałam pospiesznie płaszcz, na ulicy zapinałam guziki i się denerwowałam,ze ojciec pomyśli, ze coś nie tak zrobiłam, skoro wyszłam z domu bezzapiętego płaszcza. Szłam ulicą, na której się wychowałam.I to by koniec snu...

 

 

 

Mi się to wbicie noża w serce skojarzyło z kartą 3 mieczy.

 

 

Następny sen.Dzisiaj w nocy, kilka dni po tym wyzej opisanym...Śnilo mi się,ze byłam w domu i zmywałam naczynia (kuchnia bardziej przypominała tę z mojego domu rodzinnego). Usłyszałam pukanie i jak to w snach bywa, ono dobiegało zza drzwiczek do szafki z umytymi naczyniami.To były niby drzwi wejsciowe w tym śnie. Wiedziałam,ze za drzwiami stoi mój były partner. Te drzwiczki się zacięły, musiałam chwilkę odczekać, zanim się otworzą,denerwowałam się nieco przy tym,że on sobie pójdzie i nie poczeka.Ale był. 

Kolejna scena z tego snu,chciałam sprzatnąc górę lodówki, poprosiłam eksa,zeby ją przetarł ściereczką, zrobił to, ja podeszłam do niego, pocałowałam go i powiedziałam :"dziękuje kochanie". On nic nie mówił, ale wyczułam,ze mimo powściągliwosci w okazywaniu emocji (On jest b.zamknięty) był zadowolony.Po domu gdzieś z tyłu kuchni wiedziałam,ze krząta się moja zmarła kilka lat temu babcia (notabene urodziła się tego samego dnia co mój były). Podczas pobytu eksa w moim domu zastanawaiłam się jak to jest,ze niby ma on kogos,a mimo to spędza czas u mnie,w moim towarzystwie..

Potem byłam niby w pracy, przyszła lekarka okulistka (znana mi w realu) ze swoim mężem też lekarzem i poprosili o kary i poszli do pracy,spytałam ich, czy mam im pomóc, odparli, ze nie.Wyszłam na świeże powietrze, usiadłam przed zbiornikiem wodnym przypominajacym fontannę, tzn, zabudowanym naokoło kamieniem (kolor piaskowy, ciemny),ale fontanna nie tryskała wodą. Nie wiem, czy woda była czysta czy brudna, ale spokojna. Na dworze było chlodnawo,jak w początkach jesieni..Naprzeciwko mnie był niby dom tego mojego byłego, ja siedziałam i zastanawiałam się w czym on mi mógłby jeszcze pomóc, ale tak naprawdę chodziło mi o kontakt z nim. I doszłam do wniosku, ze to on powinien wymyślić pretekst, zeby się do mnie odezwać.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung
W dniu 18.04.2019 o 15:16, Inez2503 napisał:

Dzisiaj miałam misz-masz senny. Wiele się działo, pamietam,ze jadłam obiad, na talerzu były ziemniaki, mięso i buraczki, które najbardziej zapamiętałam,ponieważ je lubię;) Koło talerza siedział kot i chciał jeść.Dałam mu kawałek mięsa. Po jakimś czasie patrzę,a kot zrobił się rozrośniety i strasznie gruby i się do mnie uśmiechał, ale to był uśmiech manipulatora, tzn,.na zasadzie :"no daj, mi jeszcze kawałek, nie żałuj, jestem taki miły" - coś w tym stylu.

W śnie na moment pokazał się mój były partner. Wiem,ze przyjeżdżał co jakiś czas swoim autem,zeby mi w czymś pomagać.Auto jechało ze strony prawej w kierunku lewej,on otwierał je i widziałam,ze miał niebieskie siedzenia.Szyby w aucie były przyciemniane. On był bez okularów, na dworze było jasno i słonecznie.Tyle pamiętam...

Dajesz z siebie dużo. Widzisz że podlegałaś manipulacji, a to spowodowało że jesteś teraz ostrożna i nie chcesz się tak na szybko wiązać. 

Mieliście sprzyjające warunki do stworzenia udanego związku ale partner za dużo analizował - niebieski kolor, więc kombinował i przekombinował. 

Auto wskazuje na zmianę w życiu, to informacja że on nie tak pokierował waszą relacją i chyba teraz tego żałuje. 

 

3. Sen o nożu to odreagowanie, Tak to odczytuję, jako chęć żeby i jego zabolało, żeby zobaczył jak to jest jak wbija się komuś nóż w serce.  Poprzez sen stopniowo następuje oczyszczanie się z żalu. Pojawienie się eksa bliskich to informacja o oddaniu opieki nad nim jego rodzinie. To też przekaz że masz już dość wspierania go, rozwiązywania jego problemów i chcesz żeby inni się tym zajęli. 

Płaszcz symbolizuje zbroję - to ochrona siebie, swoich emocji. Zapinanie guzików to stopniowe odcinanie się od spraw z przeszłości. Widać że twoja psychika zdrowo reaguje :) Spacer ulicą na której się wychowałaś to przekaz że Twoje zasady moralne są mocne i masz w sobie siłę do uporządkowania spraw z przeszłości - drewniany dom wskazuje na związek z przeszłością i z tradycją. 

 

4. Następny sen informuje że proces oczyszczania trwa - zmywanie naczyń i że już wiesz co w związku z relacją z eksem jest dla Ciebie korzystne a co zbędne.  Nadal macie ze sobą sile powiązanie emocjonalne i dalej chcecie mieć ze sobą kontakt na jawie, w każdym razie on bardzo chce. 

Sprzątanie lodówki to dalszy proces czyszczenia zbędnych uczuć, tu eks nie chce za bardzo w tym uczestniczyć bo chce być nadal obecny w Twoim życiu. Jest zadowolony z waszego kontaktu, kiedy coś od niego chcesz, teraz wie ze to okazja do wykazania się, zmiany opinii o nim, chce być lepiej odbierany ale się do tego wprost nie przyzna, Myślę że on Cię nadal kocha co wyczuwasz i stąd taki wydźwięk snów. 

Może być i tak że oczyści się atmosfera między wami i za jakiś czas on wyjdzie z propozycją związku na nowych zasadach. 

Postać babci to symbol opieki, ochrony i pozytywnych uczuć oraz wspomnień :) 

Lekarze okuliści to potrzeba poszukania pomoc u osób które wiedzą jak radzić sobie z emocjami, jak pokazać komuś o co tu naprawdę chodzi - poprawa widzenia to przekaz - zobacz jak naprawdę jest. Ta para lekarzy jest tożsama z parą rodziców Twojego eksa- poszukujesz osób które by mu uświadomiły o co chodzi w relacji, które by go uzdrowiły, albo wychowały, wytłumaczyły co jest w porządku. 

Natomiast fontanna symbolizuje miłość, poszukiwanie uczuć które dają szczęście tutaj fakt że fontanna nie tryskała pokazuje brak silnych emocji. Woda była spokojna, dająca ukojenie co pokazuje stabilne uczucia.  Kamień to blokady, które mogą być u eksa. Ba to też wskazuje odczuwanie chłodu - ochłodzenie uczuć, które przychodzi z zewnątrz. Obydwoje chcecie związku i miłości ale okoliczność wam obecnie nie sprzyjają. Ważne to podtrzymać kontakt. Wiesz że eks będzie szukał pretekstu do spotkań z Tobą. Potrzebujecie czasu na uporządkowanie spraw, po snach widać że prognozy są korzystne :) 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Serdecznie Ci dziękuję:).Pieknie czytasz ze snów, niczym jasnowidz :).Tak,chcę żeby poczuł bol.Poza tym to czlowiek,ktory uwielbia byc potrzebny- świetnie to wyczułaś.I chce mieć kontakt.Zobaczymy jak to się potoczy :).

:thanks::1s_c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Jeszcze dodam, ze miałam dzisiaj kolejny sen. Nie z eksem, ale z innym panem. Pan, nazwijmy go T. to mój znajomy,kiedyś się w nim podkochiwałam, on jest zajęty, ale chemia jest obopólna. To tyle tytułem wst epu.

 

Ja w tym snie leząłam na łózku, było ciemno, mialam założony aparat ortodontyczny, ale nie stały,tylko wkładany (nosiłam taki w podstawówce i to było coś okropnego).Nie miałam makijazu i czułam się w tym śnie brzydka i nieatrakcyjna, ale mimo to nie martwiło mnie to. I T. jakoś mówił mi  do ucha (był jakby w pozycji Wisielca, czyli głową do dołu), że jeszcze trochę, wszytsko się ułoży i będzie dobrze, Ja to odebrałam w  śnie,ze on wie,ze jak przeszkody znikną,to coś będzie między nami. Pamiętam,ze miałam miłe odczucia na poziomie czakry serca.

 

Wiem,ze osoba T.nie musi jego odzwierciedlać...

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

W tym przypadku odczytuję sen jako negatywny, już piszę co według mnie o tym świadczy. 

Pierwsza niepokojący fakt to ze pan wisiał nad Tobą, czy będąc obok Ciebie głową w dół, to informuje że pan ma odwrócony system wartości, może być nieuczciwym człowiekiem bo nie ma zasad, taki nazwijmy  go trochę psychopata, o ile ktoś może być trochę psychopatą, ale nie chcę Cię tutaj wystraszyć. Jeśli we śnie jakaś postać zwisa nad nami, albo jest w pozycji nienaturalnej oznacza że ma złe zamiary albo jak to mówią negatywna energię i lepiej taką osobę omijać, bo może sprawić ból albo będzie toksyczną osobą. 

Aparat ortodontyczny jest formą zablokowania swobody mowy, a to znak ze nie będziesz mieć w tej relacji za dużo do powiedzenia. Pan nie pozwoli Ci na decydowanie o formie waszej relacji, skutecznie zmanipuluje i jeszcze powie że to dla Twojego dobra, Ty się zgodzisz, nawet Ci to nie będzie przeszkadzać, jednak jest to informacja o dyskomforcie o jakimś zniewoleniu. 

 

Brak makijażu który Ci nie przeszkadzał informuje o potrzebie bycia akceptowaną taką jaka jesteś, o chęci bycia naturalną w relacji ale tutaj tego nie będzie, o czym świadczy szeptanie Ci do ucha - to oznacza że pan będzie ukrywał waszą relację i wchodzicie własnie w fałszywe działania, w kłamstwa i oszukiwanie, czyli przeciwieństwo tego czego oczekujesz. 

Świadomość że jesteś brzydka i nieatrakcyjna a mimo to Ci to nie przeszkadza pokazuje że jesteś otwarta na tę relację taka jaka jest, bez ubarwień i tego samego chciałabyś od pana, jednak jest to też ostrzeżenie że z czasem tak pan Cię będzie widzieć, albo co gorsza umniejszać Twoją urodę, zdolności żeby w ten sposób poprawić swoją samoocenę. To kolejne ostrzeżenie żeby w to za daleko nie zabrnąć bo na koniec może być nieprzyjemnie. Może się po prostu okazać że było zupełnie inaczej niż myślałaś i czułaś, a pan się wszystkiego wyprze i będzie niesmak. 

Zwracam też uwagę na miłe odczucia z czakry serca, to informacja że pan jest jak to się określa wampirem emocjonalnym i stąd te odczucia. 

Sorry ale jeśli we śnie pojawiają się odczucia majdrowania przy ciele, odczucia typu przechodzące prądy, drgania czy fale ciepła, zimna to wszystko oznacza spadek energii życiowej i jest zapowiedzią że ktoś z otoczenia, albo ktoś kogo poznamy będzie toksyczny i więcej z tego będzie problemów niż korzyści. 

Pan w realu może być sympatycznym, fajnym człowiekiem, ale może właśnie ta odczuwana chemia i seksualne przyciąganie jest jego sposobem na podniesienie swojej energii życiowej, dowartościowanie się i uzyskania lepszego samopoczucia. 

Przepraszam że tak to widzę nie chodzi o zniechęcenie, wystraszenie, po prostu w tym przypadku tak odczytuję symbole. 
Masz dobrą intuicję więc dojdziesz co i jak naprawdę jest tym z panem i uważam że poradzisz sobie z sytuacją :1s_n:

Powodzenia :) 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
Napisano (edytowane)

Dawno mój eks mi się nie snił :) Dzisiejszej nocy miałam trzy krótkie sny.

 

1.Byłam w domu, niby moim.I stałam pośrodku pokoju, patrzyłam w okno,a mój eks wraz z przypadkowymi znajomymi skakał do wysokości mojego okna (ja by lam mniej wiecej na pierwszym piętrze). Widziałam tylko jego głowę.On wraz z tymi ludźmi tylko wysoko podskakiwał.

 

2.Tu byłam w pokoju z jakimś facetem, to nibybył niby mój partner,ale generalnie nie byłam do końca pewna,czy jestem z nim czy nie,bo on mi co chwila przypominał, ze za tydzień wyjeżdża na stałe do Warszawy, będzie mieszkał na Żeraniu . Ja leżałam na łóżku,tzn, na materacu łóżkas, pościel była białą,ale nie byłam nią przykryta. Rozmawialiśmy o tym jego wyjeździe. On mi zaproponował, zebym podszkoliła się w prowadzeniu auta, to przecież będę mogła do niego jeżdzić. W tym snie już powoli planowałam, ze wykupię lekcje z instruktorem i kupię samochód.

 

Chyba w tym śnie (mam jakiś przebłysk) śniło mi się,ze jechałąm też na operację, ale chyba nogi i byłam ubrana i myślałam, ze jak to możliwe,bo przecież jak miałam operajcę stopy w lutym (w realu) to mi kazali wszystko z siebie zdjąć.

 

 

3. Stałam na plaży wraz z grupką ludzi, przed nami rozposcierało się morze,momentami niebieskie,ale w przeważającej części w kolorze grafitowym. Przed nami stał niezyjący od stycznia prezydent Gdańska,dużo szczuplejszy i młodziej wyglądajacy niż w rzeczywistości, coś nerwowo nam tłumaczył, mówił, ja w tym momencie myslałam, ze on nie zyje,ze to jego następca,a potem,ze to on. Wpewnej chwili coś nam tłumaczył i wbiegł do wody,biegł przez morze,ja w szoku, bo woda siegałą mu do kostek,bałam się, ze się utopi. Ale jak wbiegł do tego morza,to ono zaczynało zmieniać barwę z grafitowej na ładną niebieską i gdzieniegdzie widać było promienie słoneczne.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

:) 

1. Sen informuje że macie teraz ograniczony kontakt, albo brak kontaktu stąd eks myśli/planuje jakimi sposobami Cię zaczepić.  

Jest ciekaw co u Ciebie, jeśli macie wspólnych znajomych to ich może podpytywać, a jeśli nie to szuka różnych metod na ponowne nawiązanie z Tobą kontaktu. Okno symbolizuje też poglądy na świat, albo zmianę otoczenia. Widać że u Ciebie zmienił się punkt widzenia albo skierowałaś zainteresowanie na inne sprawy, inną osobą. Teraz jesteś ponad, nieosiągalna o czym informuje 1 piętro w budynku. 

To że widziałaś tylko eksa głowę informuje o tym, że eks na razie myśli jak Cię zagadać, intensywnie myśli o Tobie ale nie ma tu konkretnego działania. 

 

2. Drugi sen moim zdaniem odnosi się do nowej relacji i jest ostrzeżeniem że będzie nie do końca tak idealnie i dobrze. 

Ty wchodzisz w ten układ z czystymi intencjami - biała pościel, ale jeszcze nie do końca jesteś zaangażowana - nie przykryłaś się pościelą. Czekasz, patrzysz jak rozwinie się sytuacja. 

Jest tu informacja o braku zaufania i o niepokoju wynikającym z braku poczucie bezpieczeństwa, co symbolizuje operacja nogi. 

Nogi to pokazują symbolicznie na czym stoimy, czyli nasze miejsce w świecie, oraz pomagają nam się przemieszczać, zaś informacja o operacji mówi też o braku ruchu, o zablokowani Ciebie w tej relacji. Obawiam się że to też informacji o spotkaniu psychopaty, o osobie która najpierw zaleje Cię falą miłości  i pomocy, a kiedy już się przywiążesz, uzależnisz od tej osoby i od tego stanu, to zaczną się jazdy, no jak samochodem /zresztą na Żeraniu w Warszawie była swego czasu fabryka FSO/ i on tam będzie przebywał, czyli info że pan jest do tego przyzwyczajony a nawet i będzie tym zarządzał.  Wzmianka żebyś podszkoliła się w prowadzeniu auta, to informacja że będziesz musiała, chcąc nie chcąc, podciągnąć się do pana poziomu jazdy, oraz że pan będzie miał wymagania wobec Ciebie.

Może być osobą krytykującą Cię, oczywiście dla Twojego dobra ;) mówiąc Ci jak masz żyć. To też info że masz być gotowa na jazdę z nim i że on szuka mocnych doznań w związku, może też chodzić o doznania seksualne. Chcesz się do niego dostosować, jesteś zadowolona że spotkałaś /czy spotkasz/ kogoś, kto o Ciebie dba - rada o doszkoleniu się, kto się tak Tobą interesuje, że planujesz wykupić lekcje i zakupić samochód(!) i to jest też ostrzeżenie. Zakupy to utrata energii życiowej, czy też poświęcanie się dla kogoś, inwestowanie w kogoś, z czego tutaj masz ryzyko utraty. To też informacja że na jawie możesz stracić pieniądze, albo przez nieudany zakup albo ktoś wyciągnie od Ciebie pieniądze. Informacja o oszuście albo o oszustwie. 

Stracisz przez to poczucie bezpieczeństwa w życiu - operacja nogi i zaufanie do ludzi - info o byciu ubranym do operacji, a przecież pamiętałaś że już miałaś operację i że kazali Ci się wtedy rozebrać., czyli tak jak powinno być, zgodnie z zasadami, a nie tak jak teraz mówią. 

 

3. Sen mówi o emocjach ogólnie. O  życiowych obawach, o poglądach na życie, obserwowaniu tego co się dzieje w kraju, w Twoim otoczeniu i ogreagowywaniu przez Twój mózg/czy psychikę, albo o próbach uporania się z tymi informacjami, 

Morze symbolizuje uczucia, ale też Jaźń, zaś woda przenoszenie informacji. W tym śnie nie mamy oczyszczenia, bo wtedy śni się płynąca woda w rzece, np. puszczanie przedmiotu z prądem rzeki, wrzucanie do rzeki. 

Tutaj jest po prostu pokazanie w korzystny spraw na które zareagowałaś bardzo emocjonalnie. Zmieniający się kolor morza jest informacją że Twoje obawy to przeszłość. To co teraz Cie niepokoi za chwilę będzie przeszłością, nie zawsze trzeba każdej sprawie przydawać ciężki ładunek emocjonalny, bo nawet jak coś się niekorzystnego dzieje to może, właśnie - jak z morzem :) może z tego wyjść coś dobrego :) 

 

Pozdrawiam ciepło :serce:

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, SooYoung napisał:

:) 

1. Sen informuje że macie teraz ograniczony kontakt, albo brak kontaktu stąd eks myśli/planuje jakimi sposobami Cię zaczepić.  

Jest ciekaw co u Ciebie, jeśli macie wspólnych znajomych to ich może podpytywać, a jeśli nie to szuka różnych metod na ponowne nawiązanie z Tobą kontaktu. Okno symbolizuje też poglądy na świat, albo zmianę otoczenia. Widać że u Ciebie zmienił się punkt widzenia albo skierowałaś zainteresowanie na inne sprawy, inną osobą. Teraz jesteś ponad, nieosiągalna o czym informuje 1 piętro w budynku. 

To że widziałaś tylko eksa głowę informuje o tym, że eks na razie myśli jak Cię zagadać, intensywnie myśli o Tobie ale nie ma tu konkretnego działania. 

 

2. Drugi sen moim zdaniem odnosi się do nowej relacji i jest ostrzeżeniem że będzie nie do końca tak idealnie i dobrze. 

Ty wchodzisz w ten układ z czystymi intencjami - biała pościel, ale jeszcze nie do końca jesteś zaangażowana - nie przykryłaś się pościelą. Czekasz, patrzysz jak rozwinie się sytuacja. 

Jest tu informacja o braku zaufania i o niepokoju wynikającym z braku poczucie bezpieczeństwa, co symbolizuje operacja nogi. 

Nogi to pokazują symbolicznie na czym stoimy, czyli nasze miejsce w świecie, oraz pomagają nam się przemieszczać, zaś informacja o operacji mówi też o braku ruchu, o zablokowani Ciebie w tej relacji. Obawiam się że to też informacji o spotkaniu psychopaty, o osobie która najpierw zaleje Cię falą miłości  i pomocy, a kiedy już się przywiążesz, uzależnisz od tej osoby i od tego stanu, to zaczną się jazdy, no jak samochodem /zresztą na Żeraniu w Warszawie była swego czasu fabryka FSO/ i on tam będzie przebywał, czyli info że pan jest do tego przyzwyczajony a nawet i będzie tym zarządzał.  Wzmianka żebyś podszkoliła się w prowadzeniu auta, to informacja że będziesz musiała, chcąc nie chcąc, podciągnąć się do pana poziomu jazdy, oraz że pan będzie miał wymagania wobec Ciebie.

Może być osobą krytykującą Cię, oczywiście dla Twojego dobra ;) mówiąc Ci jak masz żyć. To też info że masz być gotowa na jazdę z nim i że on szuka mocnych doznań w związku, może też chodzić o doznania seksualne. Chcesz się do niego dostosować, jesteś zadowolona że spotkałaś /czy spotkasz/ kogoś, kto o Ciebie dba - rada o doszkoleniu się, kto się tak Tobą interesuje, że planujesz wykupić lekcje i zakupić samochód(!) i to jest też ostrzeżenie. Zakupy to utrata energii życiowej, czy też poświęcanie się dla kogoś, inwestowanie w kogoś, z czego tutaj masz ryzyko utraty. To też informacja że na jawie możesz stracić pieniądze, albo przez nieudany zakup albo ktoś wyciągnie od Ciebie pieniądze. Informacja o oszuście albo o oszustwie. 

Stracisz przez to poczucie bezpieczeństwa w życiu - operacja nogi i zaufanie do ludzi - info o byciu ubranym do operacji, a przecież pamiętałaś że już miałaś operację i że kazali Ci się wtedy rozebrać., czyli tak jak powinno być, zgodnie z zasadami, a nie tak jak teraz mówią. 

 

3. Sen mówi o emocjach ogólnie. O  życiowych obawach, o poglądach na życie, obserwowaniu tego co się dzieje w kraju, w Twoim otoczeniu i ogreagowywaniu przez Twój mózg/czy psychikę, albo o próbach uporania się z tymi informacjami, 

Morze symbolizuje uczucia, ale też Jaźń, zaś woda przenoszenie informacji. W tym śnie nie mamy oczyszczenia, bo wtedy śni się płynąca woda w rzece, np. puszczanie przedmiotu z prądem rzeki, wrzucanie do rzeki. 

Tutaj jest po prostu pokazanie w korzystny spraw na które zareagowałaś bardzo emocjonalnie. Zmieniający się kolor morza jest informacją że Twoje obawy to przeszłość. To co teraz Cie niepokoi za chwilę będzie przeszłością, nie zawsze trzeba każdej sprawie przydawać ciężki ładunek emocjonalny, bo nawet jak coś się niekorzystnego dzieje to może, właśnie - jak z morzem :) może z tego wyjść coś dobrego :) 

 

Pozdrawiam ciepło :serce:

 

Bardzo Ci dziękuję, sporo prawdy.Aczkolwiek opis mężczyzny psychopaty idealnie pasuje nie do nowego pana,ale do eksa (niestety, to narcyz z cechami psychopaty, smutne,ale prawdziwe). Ja od razu miałąm wrazenie, ze ten drugi sen mówi o eksie, mimo iż występował w nim jakiś inny facet. Ten mój nowy jest szczerym i dobrym człowiekiem,poza tym czuję się w jego obecnosci wyjątkowo swobodnie :)

 

Co do byłego,to odciełam się,nie dzwonię,jakoś straciłam ochotę ;) A on pewnie faktycznie oczekuje kontaktu, bo mimo wszystko wiedziałam o nim bardzo wiele, znam dobrze jego rodzinę,ktora jest za mną do dzisiaj (babcia ukróciła z nim kontakty  jak się dowiedziałą, ze znalazł sobie szybko inna, wiem to bo sama do mnie dzwoniła ),znam przycyzny jego zachowań,ale nie zamierzam go usprawiedliwiać.Podczas ostatniej rozmowy kilka razy podkreslil,ze chce byśmy do siebie dzwonili i bym nadal miała kontakt z jego babcią. 

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
45 minut temu, Inez2503 napisał:

Ja od razu miałąm wrazenie, ze ten drugi sen mówi o eksie, mimo iż występował w nim jakiś inny facet. Ten mój nowy jest szczerym i dobrym człowiekiem,poza tym czuję się w jego obecnosci wyjątkowo swobodnie :)

Ok. To dobrze :) Wszystkiego dobrego  :1s_z:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)

 

 

Dzis mialan sen,ze bylam ta trzecią w relacji z facetem (nota bebe ten facet w kolejnym snie ma te sama twarz,ktorej nie znam w rzeczywistosci).Czekałam, az zona pójdzie żebyśmy mogli sie do siebie przytulić. Poniewaz ona nadal byla, wykorzystałam moment gdy mężczyzna wyszedl z pokoju, zabrałam swoje rzeczy i ucieklam.Mialam plan,zeby gdzieś pojechac i sie poopalac odreagowujac w ten sposob porazke.Lezalam na łóżku odkryta,a biała kołdra leżała zwinieta obok.Co więcej, bardzo dobrze myslalam o swoim ciele,ze jest ładne. 

Potem zjawila sie mama i chciala mi zalozyc na szyję sztuczne perly w kolorze złota i bieli.Pozwoliłam jej ,ale jak zaczęła kombinować ze złotymi opaskami na wlosy,rowniez ze sztucznych zlotych i bialych perel,to odmowilam.

 

 

Pamiętam co pisalas o złocie,ze to kolor głodnych duchow,czyżbym miała podczepy,albo moja mama nie zyczy mi dobrze?

 

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Uważam, że według symboliki ze snu to jakaś kobieta źle Ci życzy. To nie musi być czyjaś żona, partnerka, czy eks, to może być koleżanka, przyjaciółka która staje się zazdrosna o to że jej znajomy poświęca Ci czas. 

Ona z nim nie chce być w relacji, otwarcie nie przyznaje się że jej na nim w jakiś sposób zależy, po prostu trzyma go bo on wypełnia jej  czas, jego uwaga jest jej potrzebna do podbicia jej Ego. Do tego dzięki niemu prowokuje zazdrość albo u jej partnera czy męża albo u kolegów. Może go do Ciebie zniechęcać, w ukryty sposób, ale jednak w rozmowach, komentarzach rywalizować z Tobą, deprecjonować Twoją osobę. Twoja reakcja we śnie to info że nie dasz się wkręci i szybko się z tego wymiksujesz. Zachowasz przy tym pewność siebie i dobre zdanie o sobie.  

Natomiast dalsza część snu moi zdaniem dotyczy już innych osób, czy też osoby z Twojego otoczenia.

Mama w tym śnie symbolizuje opieką i zarazem przestrzega żebyś na jawie nie brała miłych gestów oraz podarunków od osoby bliskiej Ci emocjonalnie/ tu osoby spoza rodziny ale wiążą Cię z tą osobą uczucia/ ponieważ może to się nieciekawie skończyć. Albo będziesz musiała się odwdzięczyć  w sposób w jaki będzie dla Ciebie stresujący, albo będzie Cię to też kosztować utratę zdrowia. Perły symbolizują łzy, więc to informacja o przykrej dla Ciebie sytuacji. Szyja we śnie wskazuje na mowę, ale i na ruch, czyli będziesz mieć ograniczone pole działania i do tego nikt nie wysłucha Twojej racji. 

Sztuczne perły mówią też o fałszu że ktoś wobec Ciebie będzie nieszczery, lub sprowokuje sytuację, wplącze Cię w coś / sznur pereł/ która będzie nieprawdziwa, sfabrykowana, w celu wywołania w Tobie emocji i tym samym sprawdzenia co czujesz, jak reagujesz, lub żeby zagrać na Twoich emocjach. Złoto to to co kusi, mami i przyciąga, mówi o zysku, to lokata na przyszłość, warto zwrócić uwagę na przysięgi, zobowiązania, kiedy ktoś będzie chciał coś z Tobą przypieczętować, na czyjeś słodkie słowa i to co Ci obiecuje, a co chce w zamian.  

Dobrze że odmówiłaś ozdób na głowę, to informacja że zachowasz trzeźwy umył i dość szybko zorientujesz się co jest grane. 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Dziękuję..Zaskoczyłaś mnie kobietą, ktora zle mi zyczy,aczkolwiek moja znajoma,ktora wrozyla mi z ręki w lutym wspomniala tez o kims takim..Ja sie nie przyjaznię obecnie z żadnym mężczyzną,hmm..Moze cos jest na rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Wczoraj miałam jeszcze jeden sen z eksem.Byłam u kolezanki (też nota bene jego byłej dziewczyny sprzed kilku lat, ja ją poznałam kiedyś,niejako za jego posrednictwem, jak ona była już jego eks,a on jeszcze moim kolegą, obecnie mamy dobry kontakt,ona ma kogoś nowego) i nagle eks zadzwonił na jej telefon. Jakoś tak w tym śnie było,ze do mnie się nie mógł dodzwonić,czy coś w tym stylu.Ja odebrałam i mówię,z e to ja, miło nam się rozmawiało,a ta kolezanka usmiechała się do mnie i siedziała cicho, zeby nam nie przeszkadzać w rozmowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Tak jak w poprzednim śnie o eksie widać on myśli o Tobie i przez osoby trzecie może szukać informacji. 

Macie teraz ze sobą kontakt? 

Ten sen to też zapowiedź dalszych dobrych relacji z eks. Może za jakiś czas, dłuższy czas, le informacja ze snu jest taka że z eksem będziecie mieć miłą relację. 

 

Natomiast co do poprzedniego snu i kobiety która Ci źle życzy, to nie chodzi o to że Ty się przyjaźnisz z jakimś mężczyzną, to może być Twój obecny partner i jego znajoma, albo ktoś z otoczenia, z pracy, ze znajomych rodziny, ktoś kto ma coś do Ciebie.

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
58 minut temu, SooYoung napisał:

Tak jak w poprzednim śnie o eksie widać on myśli o Tobie i przez osoby trzecie może szukać informacji. 

Macie teraz ze sobą kontakt? 

Ten sen to też zapowiedź dalszych dobrych relacji z eks. Może za jakiś czas, dłuższy czas, le informacja ze snu jest taka że z eksem będziecie mieć miłą relację. 

 

Natomiast co do poprzedniego snu i kobiety która Ci źle życzy, to nie chodzi o to że Ty się przyjaźnisz z jakimś mężczyzną, to może być Twój obecny partner i jego znajoma, albo ktoś z otoczenia, z pracy, ze znajomych rodziny, ktoś kto ma coś do Ciebie.

 

Z eksem nie mamy kontaktu. Ostatnio rozmawialiśmy ok.trzech tygodni temu, to była szczera rozmowa,podczas której podkreslił kilka razy,ze chce abyśmy do siebie dzwonili i bardzo mu zalezy, zebym miała nadal kontakt z jego babcią (która od czasu do czasu do mnie telefonuje i która nie zaakceptowała rozstania i jego nowej relacji,przez co pogorszyły się jej stosunki z nim, on liczy widocznie na to, ze przekonam babcię na nowo do niego).Ja na razie milczę,nie mam ochoty na żadne rozmowy. Uznałam, ze jeżli jemu naprawdę zalezy na mnie w jakikolwiek sposób to znajdzie drogę do mnie, bez mojej pomocy.

 

Co do kobiety, to pomyslałąm o nowej partnerce mojego eks męża, ponieważ mam wrazenie,ze baba ma na niego zły wpływ.Ew. kolezanka z pracy.

 

 

Dziękuję :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dzięki za odpowiedź :) 

Co do kontaktów z babcią to można je podtrzymać. Kobieta nie ma teraz wpływu na to jaki jest eks, myślę że też to wszystko przeżywa i brak kontaktu może odebrać jako formę ukarania jej za zachowanie wnuka, a przecież tak nie jest. Poza tym nie trzeba z nią rozmawiać o swoim życiu osobistym, czy o eksie, mogą być neutralne tematy, zresztą masz doświadczenie życiowe to wiesz jak to zorganizować. 

Ogólnie jestem za dyplomatycznym załatwianiem takich spraw - lepiej mieć wsparcie otoczenia niż być tam w konflikcie czy dystansie który zostanie odebrany jako obrażenie się na nich. Z czasem się zejdziecie, lub wejdziecie w bliższą znajomość, tu i tak jest opcja powrotu. 

Jeśli zaś chodzi o zazdrosną kobietę to osoba z pracy bardziej mi pasuje, ale może pojawią się kolejne sny lub wydarzenia w realu które wyjaśnia sytuację.  

 

Pozdrawiam ciepło :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Mozliwe, ze osoba z pracy,mam nawet ze dwie na oku:).Co do babci, to może faktycznie powinnam zadzwonić...Nie chcę, zeby czuła się źle, tym bardziej, ze w lutym owdowiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Rozumiem. To tym bardziej warto się do babci odezwać :) Szkoda żeby była jeszcze bardziej samotna. 

Natomiast jeśli chodzi o osób z pracy można sprawdzić w kartach tarota, albo poczekasz może przyśni Ci się wyjaśnienie. Widać że masz dobrą intuicję i Twoje sny też to potwierdzają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, SooYoung napisał:

Rozumiem. To tym bardziej warto się do babci odezwać :) Szkoda żeby była jeszcze bardziej samotna. 

Natomiast jeśli chodzi o osób z pracy można sprawdzić w kartach tarota, albo poczekasz może przyśni Ci się wyjaśnienie. Widać że masz dobrą intuicję i Twoje sny też to potwierdzają :) 

Poczekam na sen,bo karty można czasem mylnie zinterpretowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Dzisiaj miałam kolejny sen...Razem z kolezanką z pracy,z którą jestem blisko jechałam na wycieczkę.Wsiadłysmy do autokaru,zajęłyśmy miejsce daleko od kierowcy,tyłem do kierunku jazdy,siedzenia nisko usadzone,w odcieniach brązu.Razem z nami jechału też inne kobiety.Autobus czy autokar był dość przestrzenny,w sensie, że było malo miejsc siedzących,ale kompletnie nie było tłoku. Potem byłyśmy w naszym hotelu, w pokoju kilka łóżek, spałyśmy w łóżkach obok siebie,w nocy niechcący wplątałam się nogami w tę koleżankę,tzn.obok łóżka były obok,ale blisko siebie. Przepraszałam ją.Rano szykowałyśmy się na śniadanie i ona razem z innymi szła jeść,a ja chciałam wziac prysznic i się umalować, ale łazienka była zajęta i dziewczyny namawiały mnie,zebym teraz poszła jednak z nimi,ale ja się źle czułam w piżamie i nieumalowana.

Potem nagle pojawił się mój eks,w białej koszuli.Poszłam z nim do niby jakiegoś hotelu, uprawialiśmy seks (ja w ogóle nie mam snów o charakterze erotycznym, dlatego takie zdarzenie to u mnie ewenement  :D). Leżeliśmy na kanapie,on z mojej prawej strony, mocno przytuleni.

w pokoju było przyciemnione światło, w drzwiach wejsciowych szyby, za którymi widać było ciepłe światło.Ktoś zaczął stukać do drzwi, widziałam czyjś cień,mówię do niego : nie możemy teraz nikogo wpuścić, skoro jesteśmy nadzy,alle weszły jakieś dwie starsze kobiety. Zwróciłam im uwagę,ze nie powinny teraz wchodzić, w tak intymnym momencie,gdy w dodatku leżymy nadzy pod kołdrą. Eks się nie odezwał. Jakoś wstałam i się ubrałam.Stanełam przy jakimś biurku, na którym świeciła się lampka (z mojej lewej strony). Te kobiety zrobiły temu mojemu byłemu partnerowi masaż pleców i on był zadowolony.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Początek snu informuje o wsparciu i zaufaniu. Wiesz ze masz w pracy osobę na którą możesz liczyć, w każdym razie przy niej możesz czuć się swobodnie, dobrze :) Podróż autokarem symbolizuje życie jako takie i wydarzenia które w nim się pojawiają. Wybór miejsca daleko od kierowcy, informuje że dystansujesz sie od pewnych spraw albo nie chcesz mieć na nie wpływ. Kolor brązowy to kolor ziemi - materii, czyli symboliczne pokazanie że łączy was z koleżanką praca, jak to się mówi - jedziecie na tym samym wózku, a raczej w tym samym autokarze, macie świadomość o co w życiu chodzi, dbacie o sprawy materialne, zapewnienie sobie bezpieczeństwa materialnego i w tym przypadku dystansujecie się od kwestii funkcjonowania Losu, ezoteryki i duchowości. W tym wszystkim czujecie się komfortowo :) 

Hotel to niby dom ale jest to etap przejściowy, czyli wskazówka o jakiejś tymczasowości, czymś co się pojawi w życiu na krótki czas. 

Wspólny sen informuje o podobnym spojrzeniu na życie a splątanie się nogami to ta sama droga, te same plany. Oddzielne łóżka to info że wiecie o swojej odrębności emocjonalnej i że wasza droga jest tylko przez jakiś czas wspólna. Może koleżanka będzie chciała zmienić pracę, albo w pracy przyjdą zmiany i będą was dotyczyły. Przepraszanie we śnie to symboliczne wynagradzanie swoich działań na jawie, wskazówka że na jawie ktoś może Cię wplątać w sytuację w której będziesz zmuszona stanąć w opozycji do koleżanki. Łazienka symbolizuje oczyszczanie się, problem z dostaniem się tam to informacja ze może być trudno potem się pogodzić, na co też wskazuje Twoje samopoczucie w piżamie i nieumalowana. To tez info że ktoś może wyciągnąć na jaw jakieś Twoje prywatne sprawy. 

Wspólne szykowanie śniadania to też symboliczne zawiązywanie więzi i dzielenie się emocjami - pokarm, tutaj koleżanka poszła za innymi - opowiedziała się za inną grupą osób. Sen może informować o sytuacji która się wydarzy, może też być tylko odreagowaniem obaw albo myśli na taki temat. 

 

2. Sen o eksie i seksie z nim - uważam że wyczuwasz jego pragnienia. Tak ,to możliwe żeby przyśnił się ktoś kto o nas intensywnie myśli i to o czym myśli. Biała koszula symbolizuje czyste intencje, wiec eks chce.myśli o tym żeby naprawić waszą relację. Jednak niepokojąca jest obecność dwóch starszych kobiet bo one wchodzą między was. Plecy we śnie symbolizują wsparcie, czyli eks opiera się w życiu lub w swoich działaniach, podejmowanych decyzjach na opinii jakiś kobiet, albo te kobiety swoimi poglądami znacząco wpływają na niego. Eks wie że to nie w porządku ale o tym milczy, może się wstydzi że sam nie może podjąć decyzji. Światło we śnie to dobry znak, to odnalezienie się w tym wszystkim, wyjście z sytuacji oraz zrozumienie jak było naprawdę. Ty w tym śnie, w sytuacji ze snu  jesteś osobą wygraną.  

Dobry sen :) 

 

P.S. Inez2503 mam prośbę, czy zrobiłabyś mi rozkład urodzinowy /mam we wtorek/ tylko w kwestii pracy, ponieważ dostałam dobrą ofertę pracy w Polsce, a nie mam tu kart. Jeśli się zgodzisz, to prześle dane i pytanie na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Jeszcze jeden sen,ale słąbo go pamietam.Śnil mi się wczoraj. Miałam jakieś fajne mieszkanie w tym snie,xciekawie urządzone, cos w stylu salonu z kuchnia, pośrodku jakby wyspa, telewizor,dobrze się w nim czułam. Aha, ta wyspa w tej niby kuchni - salonie to był biały sznur,gruby,jak lina, ona jkaby wisiałą i tworzyła coś w rodzaju stołu, ciężko mi to opisac.To mieszkanie w snie należało do mojego eksa.Ja mu je musiałam oddać i wrócic do siebie. Potem pamietam,ze odwiedziłam go w tym jego mieszkaniu.I pamietam jego słowa ze snu  :musimy się często odwiedzać.

 

 

Kolejny sen,dlatego edytowalam.Snilo mi sue,ze był u mnie w domu,siedział na fotelu przed telewizorem,fotel byl jasny (miałam fotel w kolorze ecru,ktory on kazal mi wyrzucic w rzeczywistości i w snie na tym starym fotelu siedzial).Bylo szarawo na dworze, telewizor 

rozswietlal polmrok.Wychodzilam z domu na jakąś impreze,on mial zostac u mnie w domu.Szlam ulicą nieznana mi i myslalam,ze to troche potrwa zanim sie dotrzemy, dogadamy, mialam swiadomosc,ze on kogos ma.I pomyslalam,ze to ode mnie zależy tez jak to z nami bedzie i musze czesciej z nim rozmawiac.Wybralam jego nr i niechcący wbilam liczbe 12,okazalo sie,ze to nr bylego meza.Rozlaczylam sie i ponowilam polączenie.Eks odebrał i wiem,ze o czyms z nim rozmawialam,ale nie mam pojecia jaka byla tresc rozmowy.

 

 

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
W dniu 20.05.2019 o 06:07, Inez2503 napisał:

Bardzo Ci dziękuję:)))Jasne,ze Ci zrobie rozklad,podaj mi dane na PW:)))

Dzięki :) Wysłałam na Pw. 

 

1. Sen wskazuje na chęć ciekawego życia z eksem, Miało być inaczej, nowocześnie, w każdym razie nie tak jak u wszystkich urządzone mieszkanie - wasza relacja, a fajniej. Wyspa w kuchni to miejsce na którym przygotowuje się posiłki ale i je, to symbol waszego związku - tylko wy dwoje. Sznur to informacja że nadal was coś łączy, jesteście połączeni. Biały kolor symbolizuje czystość intencji, uczuć :) 

On chce utrzymać waszą znajomość, nadal mieć z Tobą kontakt. Myślę że Ty to wyczuwasz. 

 

2. Sen  według mnie pokazuje, że w swoim umyśle przyporządkowałaś osobę eksa do swojego byłego męża. Wrzuciłaś go do te samej szufladki co mąż. Jest to info że na pewnym poziomie przestał Cię pociągać, być dla Ciebie ciekawą osobą. To potwierdza też motyw że on zostaje w domu oglądać telewizję a Ty idziesz na imprezę. Oglądanie telewizji to często zajmowanie sobie czasu, takie bierne działanie, odbierasz go jako bierną osobą a kolor fotela też o tym informuje - szary.

Co prawda szary jest też kolorem rozwoju duchowego ale we wstępnym etapie - jakieś kursy, medytacje ale tu eks siedzi i wyłącza umysł dając się prowadzić przekazowi w telewizji - osobom z zewnątrz. 

Liczba 12 kojarzyła mi się z karta Wisielca, czy znaczenie tej karty można to powiązać z osoba Twojego byłego męża, ale i zarazem eksa ? 

Rozmowa z eksem której nie pamiętasz to brak dostrojenia, nie rozumieliście się w pewnych kwestiach.

Ze snu wynika że chciałaś zmian, dopracowania relacji, poprawy na lepsze, eks tego nie rozumiał, nie odczuwał takiej potrzeby, albo z powodu swojego otoczenia i wpływu jakie na niego ma, nie uznawał tego za konieczne. Ulica nieznana to symbol niewiadomej przyszłości i możliwe że nie widziałaś, nie czułaś się w związku na tyle bezpiecznie, żeby planować z nim przyszłość, choć chciałaś i starałaś się poprawić waszą sytuację na lepsze :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Znowu miałam sen,choc już coraz mniej we mnie myślenia o nim..

 

Miał w ręku telefon i dzwonil do swojej byłej dziewczyny sprzed lat.Byla noc.Powiedzial do tamtej:dzień dobry moje kochanie. Wzdrygnelam się, bo przecież on ma już inna.I potem mowi dalej:żenię się.Uslyszalam,ze ta do której dzwoni mowi,ze w takim razie ona i jej mąż beda świadkami. Bylam w szoku,ze sprawy zaszły tak daleko,aczkokwiek to typ,ktory żenić się miał juz kilka razy w rzeczywistosci i nic z tego nie wychodzilo.

Potem byl niby w moim mieszkaniu,lezal w łóżku, koldra była biała, leżał przykryty, w pokoju byl nieład,bylo jasno, w oknie nie było zaslon,ani firan.Bylo ono zamkniete.Telefon eksa lezal na stole,na stercie ksiazek,widziałam jakis stary nic nieznaczacy sms i pomyslalam,ze jak on zasnie,to mu sprawdzę go (tzn. telefon)..Zauwazylam,ze zdjął blokadę. Przypomniałam sobie,ze jak byl ze mną, to miał hasło i pomyslalam, że pewnie ta obecna jest tak zazdrosna,ze musiał pousuwac hasla.Obok lezaly karty Tarota.Widzialam karte Cesarzowej,asa bulaw,na pewno gdzies leżała 6 bulaw i chyba Wisielec z paziem mieczy. Wiedziałam, ze eks będzie chcial mowic o tym,żebym mu wybaczyla i zebysmy spróbowali jakos sprobowac od nowa mimo tego calego galimatiasu.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Sen informuje o potrzebie kontaktu, ale między wami. Motyw z telefonem to nawiązanie do waszych rozmów.

Mówią o zasadzie, że jak komuś się śni ślub, czy wesele to na jawie ślub, wesela nie będzie. 

Śniący się ślub to symbol zależności ale energetycznej od jakiś osób, nie tylko osoby z którą bierze się ślub ale i osób biorących udział w uroczystości, osób angażujących w to swoją osobę i swój czas. To może być informacja o pobieraniu energii. może eksowi brakuje emocji, albo gorzej się czuje i szuka pocieszenia u kogoś, lub szuka doradcy/doradczyni. 

Sorry ale jak kiedyś o eksie wspomniałaś, to według mnie ten typ mężczyzny się nie żeni, chyba że na starość kiedy będzie potrzebował pomocy. Natomiast teraz, kiedy ma alkohol i czas wypełniony, lub nowa partnerka mu go wypełnia, żeby się rozwijał, wyzdrowiał itp, to on się nie zdecyduje na związek. To gadanie o ślubie jest dla przytrzymania jej przy sobie, to gra na czas. Noc to informacja, że coś się dzieje w ukryciu, w tajemnicy. Może faktycznie odnowił z kimś z przeszłości kontakt, może ma kogoś z kim flirtuje, a Ty to wyczuwasz. 

Dalszy ciąg snu u Ciebie kiedy jest jasno informuje że chcesz, albo chciałaś jasnych warunków w związku, szczerości a jednak nie dało się. 

Zazdrość we śnie to informacja o żalu do tej osoby, stąd pojawiające się przekonanie, że nowe partnerka mu narzuca. wymaga od niego zdjęcia blokady w jego telefonie, a on się musi dostosować i ma teraz gorzej. Chodzi o odczucie że Cię nie szanował w relacji, nie liczył się z Tobą, może nie chciał współpracować, nie myślał co zrobić żeby było wam dobrze. Fragment o rozmowie i wybaczeniu to informacja że warto to zrobić. 

Karty tarota które pojawiły się we śnie, są już do Twojej interpretacji, bo wiesz jak je szczegółowo dopasować. 

Według mnie, tak ogólnie patrząc to pokazują w przyszłości kontakt między wami. 

 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, SooYoung napisał:

Sen informuje o potrzebie kontaktu, ale między wami. Motyw z telefonem to nawiązanie do waszych rozmów.

Mówią o zasadzie, że jak komuś się śni ślub, czy wesele to na jawie ślub, wesela nie będzie. 

Śniący się ślub to symbol zależności ale energetycznej od jakiś osób, nie tylko osoby z którą bierze się ślub ale i osób biorących udział w uroczystości, osób angażujących w to swoją osobę i swój czas. To może być informacja o pobieraniu energii. może eksowi brakuje emocji, albo gorzej się czuje i szuka pocieszenia u kogoś, lub szuka doradcy/doradczyni. 

Sorry ale jak kiedyś o eksie wspomniałaś, to według mnie ten typ mężczyzny się nie żeni, chyba że na starość kiedy będzie potrzebował pomocy. Natomiast teraz, kiedy ma alkohol i czas wypełniony, lub nowa partnerka mu go wypełnia, żeby się rozwijał, wyzdrowiał itp, to on się nie zdecyduje na związek. To gadanie o ślubie jest dla przytrzymania jej przy sobie, to gra na czas. Noc to informacja, że coś się dzieje w ukryciu, w tajemnicy. Może faktycznie odnowił z kimś z przeszłości kontakt, może ma kogoś z kim flirtuje, a Ty to wyczuwasz. 

Dalszy ciąg snu u Ciebie kiedy jest jasno informuje że chcesz, albo chciałaś jasnych warunków w związku, szczerości a jednak nie dało się. 

Zazdrość we śnie to informacja o żalu do tej osoby, stąd pojawiające się przekonanie, że nowe partnerka mu narzuca. wymaga od niego zdjęcia blokady w jego telefonie, a on się musi dostosować i ma teraz gorzej. Chodzi o odczucie że Cię nie szanował w relacji, nie liczył się z Tobą, może nie chciał współpracować, nie myślał co zrobić żeby było wam dobrze. Fragment o rozmowie i wybaczeniu to informacja że warto to zrobić. 

Karty tarota które pojawiły się we śnie, są już do Twojej interpretacji, bo wiesz jak je szczegółowo dopasować. 

Według mnie, tak ogólnie patrząc to pokazują w przyszłości kontakt między wami. 

 

 

Tak,ja wiem ze on się nie ozeni nigdy, zresztą jest 16/7 z drogi i ma 7 w trzecim i czwartym punkcie zwrotnym.Kontakt jest, dzwonil wczoraj pod glupim pretekstem. W tej chwili to wszystko już zaczyna mnie bawic.

Dziękuję za interpreracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 16:42, Inez2503 napisał:

Proszę o pomoc w interpretacji snów o moim byłym partnerze.

 

Pierwszy sen :śniło mi się, ze przyszedł do mojej pracy (pracuję w przychodni) z niby kolegą (w rzeczywistosći on nie zna tego pana ze snu,ja go znam), zobacyzłam ich razem, wyszłam, zeby im pomóc. CChcieli, zeby lekarz wykonał im badanie okulistyczne, Podeszłam do tego lekarza, ktory niezbyt chętnie się zgodził,pamiętam też,ze czułam lekki lęk przed szefową (badnaie na NFZ, przy przekroczonym kontrakcie), że zwróci mi uwagę,  iż narażam firmę na koszty. Po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, ze poszli i że ten mój były nawet nie przyszedł do mnie, zeby mi podziekowac i się pożegnać.

 

Kolejny sen : leżeliśmy razem w łóżku, on z mojej prawej strony, tulący się do moich pleców, śmialiśmy się z jego kotki,ktora śmiesznie wskakiwała na łóżko (żeby położyć się koło mnie), pościel była zielona.

 

Następny : jeździłam autem, był wieczór, pora raczej zimowa, on jeździł swoim autem, ale cały czas trzymał się mnie,tzn, jeździł za mną, nie obierał swojego kierunku, jak skręcałam, to on też,ale nie odbierałam jak śledzenia, po prostu traktował mnie w tym śnie jak przewodnika.

 

Ostatni ze snów :byliśmy blisko siebie,chcia się ze mną całować. powiedziałam mu :tylko mnie nie krytykuj(w rzeczywistości krytykował mnie ciągle) i się długo całowaliśmy.

Witaj,

Sen1: Sen odnosi się do Twoich uczuć i przepracowywania rozstania z ex. Ewidentnie jesteś w konflikcie, bo z jednej strony tęsknisz za nim, a z drugiej jesteś na niego rozgniewana, dlatego on potrzebuje Twojej pomocy i przychodzi do lekarza.  ty tak chciałabyś go widzieć jako słabego, źle widzącego, pewnie Ciebie i dlatego chciałabyś poprawić mu wzrok, żeby pewnie ciebie inaczej widział i waszą relację, żeby to uzdrowić.  Ale Ty właśnie masz konfliktowe uczucia, jest taka część ciebie, która chciałaby relacji i uzdrowienia i taka, która niechętnie się do tego zabiera - te Twoje części są symbolizowane przez niechętnego lekarza i szefową, która zbeszta Ciebie. Sen tez pokazuje Twoją bezradność i bezsilnośc wobec twojej niechętnej części, ponieważ tak się boisz szefowej, że nie zauważasz lub po czasie, że poszli (jego kolega to jakaś jego część, którą ty bys chciała w nim zmienic lub żeby taki był). Na głębszym poziomie sen pokazuje dlaczego zapewne Twój związek z ex nie udał się lub dlaczego Twoje związki nie udają się.  Najprawdopodobniej obawiasz się swojej matki, tak jak obawiałaś się jej w dzieciństwie, że ona będzie niezadowolona jeśli będziesz spędzała więcej czasu z ojcem.  Prawdopodobnie on opuścił Cię bez pożegnania i za to jesteś na niego wściekła i przenosisz na mężczyn z  którymi się wiążesz. obawiasz się, że postąpi jak ojciec. Teraz kiedy próbujesz związać się z jakimś mężczyną wybierasz takich, którzy w gruncie rzeczy "nie widzą", nie widzą Twoich potrzeb, taj jak czułaś się niewidziana przez swojego ojca. Sen pokazuje, że do stworzenia dobrego związku potrzebujesz to przepracować, bo to Ty masz uszkodzony wzrok również - to połączyło Ciebie i exa.

 

Sen 2: jest kontynuacją i potwierdzeniem tego co napisałam powyżej. To Twoje marzenie z dzieciństwa, żeby być razem z ojcem, być najważniejszą kobietą dla niego. Leżycie w łóżku jak para, ale przeszkadza Wam jego kotka - jego żona, a Twoja mama. Ta sytuacja odtwarza się w Twoich związkach.

Sen 3: j.w., chciałabyś żeby on za Tobą chodził, żeby mu zależało, bo czułabyś się ważna, chciana, nie tęskniłabyś.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...