Skocz do zawartości

Dziwna relacja, dwie skrajności wynikające z kart, na relację


astro99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

4 miesiące temu na studiach poznałem kogoś, z kim mam dziwną relację. Zaprzyjaźniliśmy się, ale mam wrażenie że cały czas bardzo słabo go znam. Jest dla mnie pomocny, miły (tak jak i ja dla niego), potrafimy ze sobą pisać po kilka godzin na różne ale bardzo przyziemne tematy (typu muzyka, podróże, itd...), ale i tak czuję, że jesteśmy oddaleni od siebie. Od miesiąca bardzo rzadko mamy okazję gdzieś się spotkać razem i porozmawiać, nie widujemy się nawet na uczelni bo mamy zajęcia w różnych godzinach od tego semestru. Tylko ten Messenger. Mam wrażenie, że on jest bardzo zamknięty, nie okazuje emocji, mało mówi o sobie, mimo tego mnie zawsze wysłucha i ciągnie temat.

 

Skrycie bardzo się w nim zakochałem. Wbrew sobie twierdzę, że to nie jest normalne, ale na moje uczucia nie mam wpływu. On ma dziewczynę, dlatego nie wie o moim uczuciu do niego. Myślę, że się nawet nie domyśla.

 

Zapytałem o niego taką tarocistkę, którą znam z YouTube. Zapytałem dokładnie, na czym polega trudność w naszej relacji. Powiedziała, że coś nas łączy i nie umiemy się do tego przyznać. Między nami jest karta kochanków. Jest to trudne w szczególności dla niego, bo ma jakieś wybory i nie umie się do końca zdecydować. Trzeba sobie albo powiedzieć prawdę na czym stoimy, albo się rozstać i że taka dziwna relacja między nami trochę jeszcze potrwa.

 

Nie dawało mi to spokoju, dlatego, że on mi nie dawał żadnych sygnałów, w dodatku jest w związku z kobietą, dlatego zadałem tej wróżce drugie pytanie - jaki jest jego stosunek do mnie, co o mnie myśli. Dostałem odpowiedź, że jestem dla niego dobrym przyjacielem, ale on chciałby coś więcej. Jednak jest co do tego bardzo ograniczony i boi się otworzyć. To on mnie postrzega jako trochę oddalonego. Ma świadomość że wpadł w jakaś pułapkę emocjonalną. Chciałby dostawać tyle, ile daje od siebie. Jednak ja odnoszę nieodparte wrażenie, że karty pokazały to, co ja czuję do niego. Po prostu taki opis trochę mi do niego nie pasuje, natomiast idealnie pasuje do mnie. W dodatku nigdzie w kartach nie wyszło to, że on ma dziewczynę.

 

Przez to właśnie dzisiaj zadzwoniłem do innej wróżki, do której chodziłem przez jakieś dwa lata. Powiedziała mi przez telefon, że my się rozstaniemy przez jakiegoś mężczyznę. Pojawiła się karta śmierć. Wróżka zasugerowała, że to może być przez jego ojca albo przez rzucenie studiów. Jednak on dobrze się uczy i na pewno nie zamierza rzucić studiów ani się nigdzie przeprowadzać. Nie pokazało się też żadne uczucie, moje do niego ani jego do mnie.

 

Kompletnie nie mam pojęcia jak interpretować coś takiego. Bardzo boję się go stracić, czuję potrzebę rozwikłania tej sprawy. Bardzo proszę o wszelkie wskazówki co do interpretacji oraz ewentualne pomysły jak formułować kolejne pytania o niego, żeby jak najwięcej się dowiedzieć i zweryfikować te poprzednie wróżby.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szczerze, to te wróżki na moje słabo się postarały i rozkłady są zbyt ogólnikowe, nie pokazują was obu, tylko niewielki zakres, który odbiega od wszystkiego. Po pierwsze - czy ty płaciłeś za te wróżby? Czy były to sample w zamian za "dziękuję"? 

Po drugie - ciężko interpretować takie rozkłady, co do których nie ma wszystkich kart rozłożonych i przypisanych do nich pytań/znaczeń. Powiedz, proszę, kiedy ostatni raz pytałeś o tę sprawę wróżkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

 

Tak, za wróżby płaciłem. Pierwsza była przez sprawdzoną wróżkę internetową, na zasadzie 10zł za pytanie. Piszę sprawdzoną, ponieważ wcześniej korzystałem już z jej usług i wróżby były trafione. Zadałem jej dwa pytania jak opisałem w moim poprzednim poście. Zadziwiło mnie to, że odpowiedzi na te dwa pytania były ze sobą bardzo spójne. Druga to wróżka z której korzystam ze dwa lata i kasuje 50zł za godzinną sesję.

 

Pierwsza wróżba była wykonana pod koniec marca, druga na początku kwietnia. Może powinienem odczekać jeszcze trochę i wybrać się jeszcze raz do wróżki? Podejrzewam przewróżenie, ponieważ ta godzinna sesja, która miała miejsce z tydzień po zadaniu pytań tej wróżce z internetu, w ogóle była jakaś taka nijaka, sporo odpowiedzi na moje pytania były mało dokładne, wręcz nietrafione.

 

Załączam linki do filmiku z odpowiedziami od tej pierwszej wróżki, może to nieco ułatwi sprawę.

Odpowiedź na pierwsze pytanie (od 37:10)

Odpowiedź na drugie pytanie (od 43:40):

 

A co do samej relacji, to niby on zaczął stwarzać trochę więcej okazji żeby się gdzieś spotkać, niby często o mnie myśli w różnych sytuacjach, ale czasami wysyła mi sprzeczne sygnały. Jest skryty i ciężko się dowiedzieć co on tak na prawdę myśli. Mimo tego myślę, że jego stosunek do mnie nie jest taki, jak określiła to ta pierwsza, internetowa wróżka i nie odwzajemnia mojego uczucia.

Edytowane przez astro99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Dziwna relacja, dwie skrajności wynikające z kart, na relację

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...