Skocz do zawartości

Prośba do Trida, Śmierć ojca, ciążące fatum.. Błagam o pomoc.


Lumen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie, zwracam się do Was z prośbą o pomoc by ktoś sprawdził czy faktycznie coś się do mnie, mojej rodziny i mojego partnera nie przyczepiło. Opadamy juz calkiem z sił.

 

Może zacznę od tego, że mój ojciec od początku parał się magia w niezbyt bezpieczny sposób, nie raz w naszym starym mieszkaniu było czuć czyjąś nieprzyjemna obecność, gęsta atmosferę, w nocy spadały talerze, wlaczyla sie sama muzyka, czasami było słychać dziwne dźwięki, raz za młodu kiedy tanczylam w swoim pokoju po ciemku i zamknelam oczy ujrzalam coś na postać diabła? Przerazona wybieglam. W naszym domu było pełno przemocy, braku uczuć, pomijając moja siostrę, która zawsze była uczuciowa, oby dwie od samego poczatku nie mamy szczescia w milosci, kazdy zwiazek to 95% łez, w pracy też. Rodzice się rozwiedli jak miałam 12 lat ale problemy mam od wieku przedszkolnego - czego sie nie tknelam szybko sie psuło. Od ok roku problemy się nasiliły, jednak od stycznia kiedy umarł mój ojciec ( 2 tyg po rozwodzie z obecna żoną) to co się dzieje jest już dla mnie całkowita kumulacja w każdej dziedzinie zycia: pracy, finansów, związku, rodziny, psychiki, chorób fizycznych, ludzi. Dowiedziałam się o jego śmierci dopiero wczoraj. Jego nowa żona, ktora rowniez parał się magią, od samego początku mnie nie zaakceptowała, była o mnie zazdrosna, sama nie mogla miec dzieci a ojca chciala miec na wyłączność, doszło do tego że po części zniszczyła nasze relacje. Przez lata nie miałam kontaktu z ojcem. Kilka miesiecy przed jego smiercia odnowilam z nim kontakt, niestety po 3 miesiacach skutek znów był ten sam - jego zona kazala mu wybierać ona albo ja. Przeprosił, powiedział, że nie umie i nie chce bez niej żyć. Poklocilismy się, pękło mi serce 2 raz. Nie rozstalismy się w zgodzie.. boję się, że po części jestem winna jego śmierci.. 

Jest jeszcze była mojego partnera z którym ma dziecko, kiedy dowiedziała się, że jesteśmy razem również z jej strony występują komplikacje. 

Bardzo Was proszę o pomoc w sprawdzeniu czy jest rzucony na nas urok, klątwa czy cokolwiek innego, bo nie mamy już siły, wpadamy w coraz większą depresję i niemoc.. Bardzo dziękuję. 

Kontakt: [email protected]

Edytowane przez Lumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...