Skocz do zawartości

Pełnomocnictwo ZWERYFIKOWANY


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Też karty od Tulii, kiedyś się odwdzięczę:)

 

Chodzi o pełnomocnictwo , które jest potrzebne do zakupu nieruchomości przeze mnie, idzie ono zza granicy i już jest opóźnione, nie idzie ono bezpośrednio do mnie tylko do biura nieruchomości

 

Czy pełnomocnictwo dojdzie do końca kwietnia?

Wieża, królowa mieczy, król buław

 

I nie wiem ...

Jestem jednak za tym, że dojdzie bo buławowy jest szybki w działaniu (nadawca facet) , wieza to nieruchomosc i ja mieczowa, która do konca kwietnia nieruchomości nie   zakupi mimo, że dokument dojdzie 

Z sumy Cesarzowa więc chyba sytuacja w jakis sposob zalezna ode mnie w tej kwestii 

 

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Wiesz, mi się wydaje, że nie dojdzie, przez pomyłkę ludzka...

Spróbuję uzasadnić:

Chodzi o majętność w twojej sprawie, Wieża - to akurat majętność, coś stabilnego, co się nagle łamie, burzy. Czyli coś, związanego z tym tematem pójdzie nie zgodnie ze planem, do którego się już przyzwyczailas. Są dworskie karty, czyli myślę, że na sprawę będą okazywać wpływ ludzie: może być pomyłkę w systemie, coś zgubią - rzecz zupełnie przypadkowa, która sprawę przytrzyma (Królowa mieczy też idzie odrazu po Wieży, a mieczy sprawę przytrzymują). Król buław to urzędnik, ale też osoba czymś rządząca, z władzą, czyli pod koniec tą władze (pełnomocnictwo) otrzymasz, ale taka niespodziankę jednak warto mieć na uwadze :)

Mimo wszystko, życzę, żeby wszystko dobrze się ułożyło i szybko :)

Powodzenia ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja :

Dziś otrzymałam informację od biura nieruchomości, że pełnomocnictwo będzie najprędzej na początku maja, gdyż spadkobiercy nieruchomości (pan z drugiego końca świata i pani z drugiego końca Polski) nie mogli się dogadać między sobą i dokument nawet nie wyszedł. Teraz już się dogadali ale jeszcze jakiś notariusz po drodze więc w okolicach świąt pan dopiero wysle papier.

Problem stworzył pan bo nie lubi i nie ufa swojej krewnej i pełnomoctwo woli przepisać na biuro nieruchomości.

 

Ja sobie tam poczekam ile będzie trzeba bo zależy mi na tej nieruchomości.

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Noa20
W dniu 4.04.2019 o 21:46, Sarah2020 napisał:

 

 

Czy pełnomocnictwo dojdzie do końca kwietnia?

Wieża, królowa mieczy, król buław

 

 

 

 

 

 

Tak dla formalności: nie doszło, ale ponoć jest w drodze i do 1,5 tygodnia powinno być.

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Pełnomocnictwo ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...