Skocz do zawartości

lalka voodoo czar miłosci


Terthin

Rekomendowane odpowiedzi

mam ksiązke rytuały i czary voodoo mam przepis jest tam przeppis na lalke voodoo... czar zauroczenie miłosne :czary miłosci które mozna uprawiać z pomoca lalek voodoo,prowadzą z dosc duzym prawdopodobieństwem do połączenia w parę dwojga ludzi.Pomino tego równiez i ten rodzaj czarów,które mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety,nalezy przeprowadzić ze świadomością ponoszenia odpowiedzialność za swoje działania. Czary miłości mają najwyższą skuteczność,kiedy wybranek/wybranka naszego serca wykazuje jednoznaczne zainteresowanie naszą osobą,jednak z jakiegoś powodu nie ośmiela sie na przejecie incjatywy lub boi sie zaangażowania uczuciowego.

Równiez inne z pozoru nadzwyczaj trudne,przeciwności losu można pokonać za pomocą czarów miłości.

jesli jednak ktoś chciałby zmusic ukochaną przez siebie osobę do odwzajemnienia uczucia,wówczas obydwu stronom nie przyniesie to prawdziwej miłości.Oczywiscie mozną zwrócić sie do czarownicy lub maga z pragnienem zdobycia miłosci upatrzonej osoby,jednak takie związki,które są wyłacznie produktem zaklęć , nie mają zazwyczaj szans na przetrwanie.

Przede wrzystkim nigdy nie mozna byc pewnym uczucia takiego partnera,poniewaz związek nie opiera sie na jego wolnej woli.

kobieta,która pragnie miłosci jakiegoś mezczyzny,lepi z gliny dwie lalki-jedna z nich przedstawia nią samą, zaś druga-jej wybranka.

wyposaża je w charakterystyczne cechy płciowe i w miarę mozliwosc wypełnia własnymi włosami lub paznokciami.

w koncu łaczy sie lalki powrozem, a jeszcze lepiej -czerwoną,jedwabną wstążką.Ułozenie lalek powinno wskazywac,ze znajdują sie w miłosnym akcie.

Najskuteczniejsze jest działanie czarów miłosci w piątki przy przybywającym ksiezyciu.piątek jest bowiem dniem poświęconym wenus ,bogini miłosci zaś przybywający ksieżyc sprzyja wzajemnemu przyciąganiu.

dodatkowo można podczac rytuału przywoływac bóstwa miłosci*.dobre wsparcie dla czarów miłości może również zapewnić rozsypanie na ołtarzu kwiatów pomaranczy,które w wielu kulturach są uwazane za kwiaty weselne.

po zakonczeniu rytuału lalki należy zwinąc w możliwie najbardziej rózową,jedwabną chustkę u umieścić w bezpiecznym miejscu .

jesli czarownik miał szczere intencje,nie bedzie musiał długo czekać na pozytywny rezultat.

 

mam kilka pytan do tego:

1. kobieta,która pragnie miłosci jakiegoś mezczyzny,lepi z gliny dwie lalki-jedna z nich przedstawia nią samą, zaś druga-jej wybranka.... mężczyzna robi tak samo?

2. co to jest pomarańczowy kwiat i skąd mozna to kupic ?

3.podczac rytuały jakie trzeba miesz intencje zeby rytuał zadziałał ?

4.jak przywołać bóstwo miłosci ?

5.jakie mysli wtedy trzeba miesz zeby zadziałał rytuał ? z góry dziekuje za pomoc :bukiet:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim tekst ma błędy. I to sporo. Zasada łączenia dwóch lalek - tak. Ale samo jej wykonanie i pare innych szczegółów. Cóż.... już się uspokoiłem, brzuch już mnie nie boli, więc tylko uśmieszek mam na ryjku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan do tego:

1. kobieta,która pragnie miłosci jakiegoś mezczyzny,lepi z gliny dwie lalki-jedna z nich przedstawia nią samą, zaś druga-jej wybranka.... mężczyzna robi tak samo?

 

Kobieta, która pragnie miłości jakiegoś mężczyzny nie babra się lepieniem lalek. Mężczyzna tak samo.

 

2. co to jest pomarańczowy kwiat i skąd mozna to kupic ?
Pomarańczowe mogą być lilie, eszolcje, frezje, nawet jest odmiana róż w odcieniu wpadającym w pomarańcz.

 

 

3.podczac rytuały jakie trzeba miesz intencje zeby rytuał zadziałał ?

 

Przed rozpoczęciem trzeba się dobrze puknąć w głowę, jak nie zadziała trzeba to zrobić jeszcze raz i jeszcze... jeszcze... aż do skutku.

 

4.jak przywołać bóstwo miłosci ?
Zadbaj o włosy, paznokcie, zęby, przeczytaj interesującą książkę, idź do kina... zacznij trenować uśmiech, codziennie po kilkanaście minut, trenuj uśmiechy wysyłać je do mijanych dziewczyn/kobiet... między innymi nim przywołasz swoje bóstwo miłości...

 

5.jakie mysli wtedy trzeba miesz zeby zadziałał rytuał ? z góry dziekuje za pomoc :bukiet:

Trzeba codziennie rano budzić się z pozytywnym nastawieniem do świata, uśmiechać się do słońca i potrafić zatańczyć w deszczu.

Cieszyć się każdym dniem, tak jakby jutro miałby świat się skończyć!

Miłość przyjdzie sama wraz ze swoim bóstwem!

 

 

Rzucanie na kogoś uroków TOBIE samemu przyniesie więcej szkody niż pożytku... zapłacisz za to i bynajmniej nie będą to pieniądze!

Edytowane przez arabika
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co taki wrazliwy na czary?? duchownym jestes czy co ?? ja do magi i czarów nic nie mam wiem ze to nie jest złe a duchowni robią ludzią pranie mózgu w tych sprawach ..

sorki przepisałem z książki .. czyli napisali to z błędem ortograficznym =/

Edytowane przez Terthin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiem ze to nie jest złe a duchowni robią ludzią pranie mózgu w tych sprawach .

Robią, bo ludzie bawiąc się czarami robią krzywdę sobie i innym.

 

Co chcesz uzyskać za pomocą tzw. magii miłosnej?

Zniewolenie drugiej osoby, przymusowy dla niej związek?

 

Bo prawdziwej miłości na pewno nie osiągniesz.

 

Co najwyżej możesz kupić namiastkę tego uczucia płacąc cenę, która w tej chwili nie jest Ci znana.

 

Czy jesteś gotowy za szklankę uniesienia wypić później wiadro goryczy rozczarowania, zawodu, bo tym kończy się związek wymuszony czarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tertin skoro nie jesteś uświadomiony niebezpieczeństw, proponuję zajrzeć pod link w mojej sygnaturze. VooDoo to nie magia, lecz religia w której odprawia się czary do Loa, a one są niestety wybredne i z tego co czytałem nie pałają do ludzi miłością, a Loa to dobre duchy... Pomijając fakt że są jeszcze złe...

Tak więc nie radzę odprawiać jakiego kolwiek rytuału VooDoo, tym bardziej że jesteś "nowicjuszem", tylko nie potrzebnie zmarnujesz dużą ilość pieniędzy, czasu, później jeszcze inne dary dla Loa, i na koniec jak początkujący w tych sprawach zepsujesz se życie...

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem uświadomy niebezpieczeństw ale tym nie przejmuje sie ..

za pomocą magi chce zdobyc dziewczyne a jak bede miał doświadczenie to może(nie mówie ze napewno) użyje bezlitosne użyć lalke tą z bólami na wrogach

chodzi ci ze przez to bede miał jak by niewolnice?? chodzi mi tylko zeby znalesc dziewczyne a ta co mnie interesuje to nie mam okazji do niej zagadać na treningu

Edytowane przez Terthin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci ze przez to bede miał jak by niewolnice?? chodzi mi tylko zeby znalesc dziewczyne a ta co mnie interesuje to nie mam okazji do niej zagadać na treningu

 

nie masz okazji czy odwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem uświadomy niebezpieczeństw ale tym nie przejmuje sie ..

Przejmiesz się, gdy przyjdzie czas zapłaty, ale wtedy będzie już za późno, bo w tamtym wymiarze reklamacji nie uwzględnia się.

 

...za pomocą magi chce zdobyc dziewczyne...

Tzn. co? Chcesz się z nią przespać, zaliczyć? Jeżeli tak, to masz bardzo niskie poczucie wartości, zarówno wobec innych ludzi, jak i siebie.

 

Prawdziwego uczucia czarami nie wywołasz.

 

...a jak bede miał doświadczenie to może(nie mówie ze napewno) użyje bezlitosne użyć lalke tą z bólami na wrogach

To co zrobisz wróci do Ciebie. Żadne z działań, jakie podejmujemy nie pozostaje wobec nas obojętne.

 

...chodzi ci ze przez to bede miał jak by niewolnice??

Niestety tak, mówiąc inaczej osobę zniewoloną czarami, sztucznie, bez jej zgody przywiązaną do Ciebie. Zabawkę bez prawdziwych uczuć, która jak każda zabawka po pewnym czasie Cię znudzi, pozostawiając niesmak niespełnionych oczekiwań.

 

...chodzi mi tylko zeby znalesc dziewczyne a ta co mnie interesuje to nie mam okazji do niej zagadać na treningu

To wysil się trochę i znajdź odpowiednią okazję.

A może zagadaj po treningu?

 

Szukając okrężnych, pozornie łatwiejszych dróg stracisz dużo więcej niż wydaje Ci się, że zyskasz.

 

Jeżeli chcesz mieć normalne życie, to ucz się go, pokonuj trudności.

To co sam wypracujesz ma dużo większą wartość i przynosi większą satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie przejmujesz niebezpieczeństwami, próbujesz wszystko wykonać magią, i opierać się na niej, to z własnego doświadczenia ci powiem, że jesteś jeszcze słabszy niż normalny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz za pomocą magii znaleźć dziewczynę to proponuję skierować się z prośbą do przewodników duchowych o pomoc w odnalezieniu partnetra duchowego, partnerki. Jednakże zaznaczam choć to najbezpieczniejsze rozwiązanie to wciąż jednak potrafi przynieść sporo problemów, a jeśli nie "problemów" w normalnym tego słowa znaczeniu to na pewno pełno wyzwań. Przy czym zaznaczam nie można ponaglać w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat? Nawet jeśli tak zdobędziesz dziewczynę to będziesz musiał żyć ze świadomością, że kocha Cie tylko dzięki temu zaklęciu. Tego z wrogami nawet komentować mi się nie chcę. Chyba Ci nie zależy na własnej skórze, skoro zdajesz sobie sprawę z tego jakie mogą być konsekwencje Twojego działania i dalej chcesz rzucać uroki...

BTW może zamiast bawić się lalkami ruszyłbyś siedzenie po treningu i do niej zagadał. A jeśli da Ci kosza to widać nie była dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówisz nie mam odwagi.. wczoraj chciałem spróbować byc odważny ale ona przyszła na trening na chwile (chyba na 2 minuty) wtedy kiedy był już trening ...

"Jeżeli chcesz mieć normalne życie, to ucz się go, pokonuj trudności.

To co sam wypracujesz ma dużo większą wartość i przynosi większą satysfakcję :)"

własne to robię nawet wczoraj chciałem pokonąc moją trudnosc.. powiem jeszcze mam lekką wade wymowy są podobno postępy o wiele lepiej gadam itp (chodze do logopedy a w domu staram sie ćwiczyć codziennie wymowy przynajmniej godzine jak da rady to wiecej ) przez to ukrywałem sie przed ludźmi ale przez ten sen co miałem pomiędzy niedzielę a poniedziałkiem to zmieniłem zdanie nie ma sensu to ukrywać.. jak bym mysrał tak jak teraz w październiku to od razu bym do niej zagadał ..załuje tego ze od początku nie mysrałem tak jak teraz ..

Edytowane przez Terthin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. powiem jeszcze mam lekką wade wymowy są podobno postępy o wiele lepiej gadam itp (chodze do logopedy a w domu staram sie ćwiczyć codziennie wymowy przynajmniej godzine jak da rady to wiecej )

I tego się trzymaj, więcej wiary w siebie :)

Myśl pozytywnie o swoich planach, zamierzeniach, wtedy łatwiej będzie Ci pokonać Twoją nieśmiałość.

 

...przez to ukrywałem sie przed ludźmi

Czesto nasza powierzchowność przysparza nam problemów, ale o naszej wartości stanowi to, jacy jesteśmy w środku :)

 

..załuje tego ze od początku nie mysrałem tak jak teraz ..

Nie żałuj, tylko skup się nad swoimi zaletami, nad wartościami które możesz rozbudować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nawet to mam malutki problem możliwe ze trener z treningu w niej sie zakochał cały czas do niej podobno dzwoni :412yk9:

przy okazji jak daje sie avator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nawet to mam malutki problem możliwe ze trener z treningu w niej sie zakochał cały czas do niej podobno dzwoni

Jest to pewien problem i w takich sytuacjach wybór należy do dziewczyny.

Tylko trzeba dać jej ten wybór :)

Czyli powinna wiedzieć, że Ty także jesteś nią zainteresowany.

 

I nie skazuj się z góry na przegraną, bo to że trener do niej wydzwania, nie oznaczą, że ona do niego także.

 

A jeżeli by się okazało, że panna zdecydyje się na trenera, to nie jest to jedyna dziewczyna na świecie, którą będziesz się mógł zainteresować.

 

W każdym razie możesz spróbować.

Niezależnie od tego, jak to się skończy nauczysz się przełamywać pewien opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tertin skoro nie jesteś uświadomiony niebezpieczeństw, proponuję zajrzeć pod link w mojej sygnaturze. VooDoo to nie magia, lecz religia w której odprawia się czary do Loa, a one są niestety wybredne i z tego co czytałem nie pałają do ludzi miłością, a Loa to dobre duchy... Pomijając fakt że są jeszcze złe...

Tak więc nie radzę odprawiać jakiego kolwiek rytuału VooDoo, tym bardziej że jesteś "nowicjuszem", tylko nie potrzebnie zmarnujesz dużą ilość pieniędzy, czasu, później jeszcze inne dary dla Loa, i na koniec jak początkujący w tych sprawach zepsujesz se życie...

 

Zgadzam sie. To nie zarty. Moj kolega, z ktorym odbylem kilka podrozy do Afryki, jest teraz od kilku miesiecy na Haiti.

Napisal mi, ze bokorzy potrafia wykorzystywac demony przeciw ludziom. Robia to za pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myślisz że skoro czar przestanie działać to poprostu zabawka też ci się znudzi. Nic bardziej mylnego. Czar przestanie działać na tą osobę, ale na ciebie nie koniecznie.

To tylko jedna z możliwych opcji. Po za tym karą może być ciągle odzywająca się świadomość że mogło być tak pięknie a właśnie ty i nikt inny to spaprałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
co taki wrazliwy na czary?? duchownym jestes czy co ?? ja do magi i czarów nic nie mam wiem ze to nie jest złe a duchowni robią ludzią pranie mózgu w tych sprawach ..

sorki przepisałem z książki .. czyli napisali to z błędem ortograficznym =/

 

Poprostu nie wiesz jakie ze sobą konsekwecje niesie korzystanie z czarów.

Lepiej nie pisać, bo możesz się bać w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nikt nie da 100% Ale zależy to od wielu czynników. Czas, do czego ma się dostęp itd. Określać że coś nie działa bo się próbowało i nie działa to raczej nie teges, nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Jeśli już coś robie,to coś na czym się znam:D,a nie nabijam pieniążki na laikach,dlatego ja nie sprzedaje magii za pieniążki;d.Choć Greg ma racje,dajesz kase,za jego wysiłek i rytuał,efekt,tego nie ma w umowie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez - jeśli potrafisz i dysponujesz oprócz rzecz jasna potrzebnych umiejętności czasem - proszę Cię bardzo. Załóż działalność i zacznij oferować takie usługi.

Justica - mam nadzieję że nie pijesz do mnie jakbym się nie znał ;) A nabijam pieniążki, owszem. Na laikach i nie tylko. Choć zdarzało mi się w niektórych przypadkach pomagać za darmo. Nie zmienia to faktu - jak zauważyłaś - że to mój czas, trud, poświęcenie itd. I za to się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Ja potępiam takie usługi,bo jakbyśmy cennik zrobili prawdziwy to mało by kto się wypłacił;d.Ja Greg nie pije acz widziałem temat na shamanice;d o twych usługach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov

Nie posiadam takowego,ale jeśli poszukasz na shamanice to znajdziesz.Tak nie ma prawdy na wyłączność,ale ja nadal upieram się,że nabijanie grosza na laikach jest niefajne;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwanov
lopez jak idziesz do lekarza też płacisz mu za sam fakt leczenia, a nie jego efekt, bo ten często gęsto od niego nie zależy (jeśli np. pacjent mimo ciężkiej choroby płuc pali 40 petów dziennie).

 

Oczywiście osoba wykonująca ma wpływ na pewne rzeczy - dlatego jeśli już wolę zapłacić Gregowi niż Tobie ;)

 

 

 

jak to się mówi - jaka płaca taka magia ;]

 

 

 

dopóki nie sprzedajesz magicznego płynu do mycia podłóg jest ok ;)

 

Yup,kraina wspaniałej magii za 10 złoty co Seid,faktycznie jaka płaca taka magia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Żusti jak ktoś wycenia swoją magię na 10 czy 15 złotych to widocznie jego zdaniem tyle ta magia jest warta. Jesli ktos aspiruje do takiego poziomu wypada mu życzyć szczęścia i dać błogosławieństwo na drogę.

 

Za 10 lub 15 zlotych to ja nie wiem co mozna zrobic he he.Ale jak ktos sie tak wycenia to coz jego sprawa.

 

Można mieć cennik, można co łaska (wtedy się ryzykuje, bo opłata może być niewspółmierna do wysiłku i efektów) - tak czy siak ludzie będą gadać, bo taka ich natura.

 

Dokladnie!

 

Kiedys gdy skonczylem inicjacje Reiki I-go stopnia,zaczalem udzielac ludziom zabiegow za free,wystarczylo mi ze komus pomagam,ale z czasem zaczelo ludzi przybywac,bylo ich wiecej i wiecej...podobnie bylo z kartami Tarota.

Czesto nikomu nic nie dolegalo ani nie mial zadnych problemow zdrowotnych czy zyciowych,wpadal ot tak sobie bo za darmo,jak dawac to brac.Az pewnego pieknego dnia zbudzilem sie rano i powiedzialem sobie dosc!!!Cos trzeba zmienic,zrozumialem juz o co chodzilo mojemu mistrzowi z Reiki ze wymaina energetyczna musi byc zachowana I wiecie co?Naprawde zadzialalo,gdy zaczalem pobierac oplaty od ludzi za zabiegi i wyklady kart Tarota,liczba osob wielorotnie zmalala,zaczeli przychodzic Ci naprawde potrzebujacy,co nie znaczy ze mam z gory ustalony cennik.Bo jesli widze ze ktos jest naprawde w potrzebie,czasami za zaplate wystarczy mi szczera modlitwa,jest ona dla mnie wiele razy wazniejsza niz jakakolwiek kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To jaki sposób jest skuteczny?

Jesli chcę sprobowąc.. mam dobre intencje chce wrócić do swojego byłego.

Ale wydaje mi się że ktoś lub coś musi mi pomóc akurat mi koleżanka podsuneła ten pomysł.

lecz wykonanie troszkę inne .Może mi ktoś z was doradzi.. jak to zrobić w miare bezpieczny sposób.. albo jakąś inna metode?

(Nie chce go skrzywdzić ale kocham go i wydaje mi się że on też coś do mnie czuje.. tylko nie potrafi się zdecydować.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki sposób jest skuteczny?

Jesli chcę sprobowąc.. mam dobre intencje chce wrócić do swojego byłego.

Ale wydaje mi się że ktoś lub coś musi mi pomóc akurat mi koleżanka podsuneła ten pomysł.

lecz wykonanie troszkę inne .Może mi ktoś z was doradzi.. jak to zrobić w miare bezpieczny sposób.. albo jakąś inna metode?

(Nie chce go skrzywdzić ale kocham go i wydaje mi się że on też coś do mnie czuje.. tylko nie potrafi się zdecydować.)

 

 

 

Ale może tylko Ci się wydaje... jeśli "on coś" to wróci bez czarów.

 

Wszelkie czary miłosne to próba, albo wręcz manipulacja wolną wolą.

Próba zniewolenia drugiej osoby.

On zmanipulowany czarami nie będzie Cię kochał, będzie bezwolny.

Potem może to na Tobie się odbić.

Zapłacisz za to cenę, której jeszcze nie znasz.

Po co Ci to?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może tylko Ci się wydaje... jeśli "on coś" to wróci bez czarów.

 

Wszelkie czary miłosne to próba, albo wręcz manipulacja wolną wolą.

Próba zniewolenia drugiej osoby.

On zmanipulowany czarami nie będzie Cię kochał, będzie bezwolny.

Potem może to na Tobie się odbić.

Zapłacisz za to cenę, której jeszcze nie znasz.

Po co Ci to?

 

A jest jakiś sposób..(magiczny) który pomógł by mi o nim zapomnieć? Lub aby stał mi się obojętny?

ponieważ bardzo Cierpie...A trwa to zbyt długo..I nie mam juz siły...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sposób..(magiczny) który pomógł by mi o nim zapomnieć? Lub aby stał mi się obojętny?

ponieważ bardzo Cierpie...A trwa to zbyt długo..I nie mam juz siły...:(

 

Wejdz w dzial skrypty runiczne i poproś Zosie1977 o skryp na odcięcie emocjonalne...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ile musi byc egozimu w ludziach ktorzy chca za pomoca szatana zmusic druga osobe do sztucznie wywolanej obsesji milosci. Jelsi cos wam nie wychodzi to znaczy ze ta osoba nie bedzie i tak wam odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile musi byc egozimu w ludziach ktorzy chca za pomoca szatana zmusic druga osobe do sztucznie wywolanej obsesji milosci.

 

Skąd pomysł, że te czary wymagają akurat pomocy szatana? W przypadku voodoo korzysta się akurat z pomocy zupełnie innych sił. Of kors chrześcijanie uważają, że to szatan, ale dla nich wszystko jest robotą szatana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich sił? autosugestii, czy sil dobra?

Dla jednych demon, dla innych szatan, dla trzecich zla energia. Kazdy wie ze voodoo posluguje sie zla sila.

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobro i zło to tak naprawdę pojęcia względne i wszystko zalezy od punktu siedzenia.

 

Kazdy wie ze voodoo posluguje sie zla sila.

 

To zależy kogo zapytasz. Jak zapytasz np. silosława to ci powie ze wszystko jest diablem - z tarotem i całą ezo włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystawanie jest niezdrowe i szkodliwe. Kto nie idzie naprzód, ten się cofa. Przystawać nie należy, nieważne czy samemu czy z kimś, należy ustawicznie iść naprzód.

Nie zapominając o zdrowym, codziennym, porannym wypróżnieniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że te czary wymagają akurat pomocy szatana? W przypadku voodoo korzysta się akurat z pomocy zupełnie innych sił. Of kors chrześcijanie uważają, że to szatan, ale dla nich wszystko jest robotą szatana.

Stąd wiadomo, że księża egzorcyści (np. ks. Pereira) egzorcyzmowali wiele osób na których czary rzucali kapłani voodoo. Takie przypadki ks. Amorth klasyfikuje jako jedne z najcięższych, bo często to są nie jakieś średnie płotki, ale demony z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...