Jump to content
Moonmimka

Czy warto szukać

Recommended Posts

Moonmimka

Od początku roku intensywnie wzięłam się za aktywność na portalu randkowym. 

Póki co, idzie to strasznie jalowo. 

A wiec:

Jak dalej potoczy się moja aktywność na portalu?

Z przelozenia

Pustelnik+swiat+rydwan

Nie nawiązuje tam zbyt wielu znajomości, bardzo trudno o dłuższą rozmowę niż kilka zdań. Dosłownie samotność w sieci, bo wszystko szybko się rozjezdza.

Umiarkowanie +6 bulaw+rycerz bulaw+3 pucharów. 

Chyba nie powinnam rezygnować, bo mam szansę na fajny niezaobowiązujący romans. 

Czy mam szansę na stworzenie relacji z osobą z portalu? 

Rycerz Kielichów +3 bulaw+AS kielichow +10 mieczy+7 mieczy

Nie, dwie opcje albo znów pojawi się nieszczery lowelas, który szuka skoku w bok lub ja się wycofam, bo ja jestem nastawiona na uczucie a panowie na przygodę. 

• Like 2

SooYoung

Szansę na romans tak, szansę na trwały związek mniej. W dodatku będą trafiać się żonaci którzy ukrywają ten fakt. Jeśli kontakty to z założenia na krótko i bez zobowiązań. 

Tutaj wygląda ze to zależy to od tego jak masz opisany profil, jakie zdjęcia i to w jakim przedziale wiekowym są panowie którzy do Ciebie piszą - wskazują na to karty z przełożenia. Wysyłasz sprzeczne sygnały - karta 3 kielichów.

• W punkt 2
  • Super 1
  • Thanks! 1

panna.marta

Przełożenie mówił, że razie jest posucha. Widać słaby ruch na tym portalu i Twpje samotne poszukiwania. Niebawem zrobisz coś co sprawi ze sprawa ruszy. Może przeniesiesz się na inny portal. 

W dalszym rozkładzie widać, że sprawa dopiero później ruszy do przodu, ale to będą luźne relacje dla zabawy.

Za jakiś czas zauroczysz się w kimś, ale musisz być uważna, bo ten ktoś może mieć złe zamiary. Może wykonać jakiś cios poniżej pasa. Weźmie z tego coś dla siebie i YOLO.

Edited by panna.marta
Błąd
  • Super 2

Willow

Z przyłożenia widac, że twoja samotność wewnętrzna (Pustelnik), się kończy w Świecie, ale tu bardziej chodzi o to, że będzie dużo kontaktów, znajomości, rozmów internetowych - w Rydwanie ruch każdego rodzaju, od informacji, do ruchy energetycznego - będzie raźniej, wesoło, może jakieś ciekawe szansy na przygodę, powiedzmy.

No i dalszą aktywność

Po dłuższym okresie milczenia (Umiarkowanie), zapoznaszpoznasz pana akurat na romans, ale raczej niezbyt poważny - chociaż zapowiada się dużo chemii, pasji, lepsza samoocena i fajnie spędzony czas.

Co do utworzenia relacji, to zgodzę się z komentarzami powyżej, że raczej będzie taka na luzie, ale skończy się przez to, że dowiesz się, że pan cię kłamał, tu 3 kielichow powyżej może wskazywać na 3 osobę w relacjach. 

Czyli szansę na przygody są, na poważne i szczere relacje niezbyt, najwyższej polepszysz samoocenę (6bulaw) i poszerzysz obszar znajomości (Świat), i tu powiem, nie patrząc w karty, że większa część facetów z takich portalów są żonate, i tam siedzą, bo akurat przygód chcą, ale po za internetem zapoznać kogoś na coś takiego ciężej, i się boją. Ogólnie, dla mnie robisz wrażenie bardzo delikatnej, napewno atrakcyjnej kobiety, także nie myślę, że problem znajduje się w czymś takim, po prostu chyba zbyt skoncentrowana na poszukiwaniach jesteś, a największych uwagi od facetów bywa wtedy, kiedy ty tego w ogólne nie potrzebujesz. I wracając do tej strony: przecież masz jakieś hobby: gdzieś piszesz, na jakiś stronach, chodzisz pewnie na jakiś sport, warsztaty fotograficzne, udzielasz społecznie - właśnie tam warto kogoś zapoznawać, przynajmniej będziecie mieć wspólna pasje, a nie takie relacji na zasadzie, że lepiej z nim, niż w ogóle - najgorsze, co może się zdarzyć, na serio :)

będzie u ciebie wszystko w porządku, naprawdę ;)

Jak chcesz, mozna w nawiązaniu do związków do twojego kosmogramu/solariuszy spojrzeć, tylko nie obiecam, że z mojej strony to szybko będzie, ale napewno coś napiszę ;)

Edited by Willow
  • Like 1
  • Medal 2

Moonmimka

Willow :buziak:

• Like 2

Arbogast
W dniu 8.04.2019 o 22:34, mimiszka77 napisał:

Z przelozenia

Pustelnik+swiat+rydwan 

Trochę tu przewrotnie wyszło, bo pustelnik to poczucie samotności wśród ludzi, a także poszukiwanie (człowiek z latarnią) i teraz gdyby był rydwan i dalej świat to mielibyśmy ładne przejście od samotności, przebojem rydwana do pełni jaką jest karta Świat. Ale jest inaczej to świat poprzedza kartę rydwan, zatem karty raczej mówią o dużej otwartości Ciebie i dużych możliwościach do poznawania ale pod warunkiem samodzielnej aktywności, bo rydwan jest kartą niezwykle aktywną, zatem lajkuj, matchuj, serduszkuj :P

Karty pokazują relację na chwilę, romansowe. Wiem, że pytałaś o aktywność, ale karty jasno pokazują charakter relacji, bez polotu, na chwilę, romansowo i zabawowo.

Szanse to zawsze są, nawet jak jest jedna na milion, ale po tych kartach widać, że wszystko to będzie takie efemeryczne, rycerz przyjdzie i pójdzie jak to pucharowy. Będziesz wypatrywała tej miłości (3 buław z asem pucharów), ale wszystko to będzie się kończyło przez niecne zamiary użytkowników portalu (10 mieczy i 7 mieczy)

• Super 1
  • Thanks! 1

ThePhoenix

Jak dalej potoczy się moja aktywność na portalu?

Z przelozenia

Pustelnik+swiat+rydwan

Karty pokazują poszukiwania dosłownie w świecie Internetu, nie wiem czy rydwan nie pokazuje że porostu odjedziesz z tego typu poszukiwań. 

Za jakiś czas pojawi się szansa na romańsik ale z dobra zabawą.  

Pojawi się szansa na jakieś uczucia, może jakiś dystans będzie was dzielił ale się to nieprzyjemnie zakończy i chyba poprostu się wycofasz znowu z portalu. 

• Super 2
  • Thanks! 1