Skocz do zawartości

Co dobrego do końca kwietnia ZWERYFIKOWANY


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Co dobrego czeka mnie do końca kwietnia?

 

Śmierć XIII, 3 buław, cesarzowa III dołożyłam 3 mieczy

 

No i niepotrzebnie położyłm teraz ta 3 mieczy da negatywny charakter. 

 

Nie wiem może coś zakończe. Przejdę przemianę albo moja rola w czymś zostanie zakończona. Będę wdzięczna za każdą radę. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

śmierć oznacza koniec jednego i początek drugiego, czyli przemianę, 3 buław dotyczy jakiś spraw długoterminowych, wypatrywania czegoś nowego, a cesarzowa... to może być macierzyństwo, ale może być też że Ty jako kobieta poczujesz się lepiej, np. inwestycja w swój wygląd, a może jakaś wycieczka, bo cesarzowa to kobieta spełniona, doinwestowana (jeśli tak można powiedzieć), co prawda nie do końca możesz być z tego zadowolona bo jednak 3 mieczy - ogólne pytanie to i ogólna interpretacja, ciężko tu wyłuskać coś konkretnego :P

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Moim  zdaniem karty mówią, że w Tobie zajdzie jakaś zmiana, bo wypadły Śmierć i Cesarzowa, może to być związane z Twoimi jakimiś planami ( 3 Buław), jak i odnosić się do tego co sprawia Ci ból, co w jakimś stopniu Cię rani ( 3 Mieczy). Tak czytam te karty :)

Odnośnik do komentarza

Chyba karty pokazały tak ogólnie...dzisiaj zepsuła się moja ulubiona bransoletka.  Prawie ją zgubiłam, ale na czas zauważyłam jak mi spadła rozrywając się. Śmierć pewnie pokazała jej koniec cesarzowa może ja jako właścicielka. Smutno mi.

Odnośnik do komentarza

Karty pokazuje nie uniknione zmiany w Tobie Smierc, spowodowane negatywnym doświadczeniem 3 mieczy. Generalnie w 3 bulawach i Cesarzowej widać ze w dalszej perspektywie zmiany te wpłyną pozytywnie na Twoje zycie. Człowiek najszybciej rozwija sie poprzez cierpienie. Uwazam ze te karty sa na służysz okres czasu niz do konca kwietna, teraz ten proces sie zaczyna. 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Zamknięcie jednego etapu, może jakieś pozimowe porządki w życiu, w otoczeniu i skupienie się na sobie.

Karta 3 mieczy to jednak dobra karta - daje czas na zajęcie się sobą, to karta analizy, odsunięcia emocji na bok, nabranie dystansu do siebie albo pewnych spraw . Cesarzowa z 3 mieczy to info żeby nie brać wszystkiego do siebie, nie reagować emocjonalnie, nie dać się smutkom a zachowywać z godnością - jak Cesarzowa. 

Odnośnik do komentarza

Ja będę prościej, i napisze taka głupotę :D

Moze te zmiany pozytywne to nowa fryzura: i wtedy Śmierć - jak całkowita zmiana wyglądu (i w pewnym sensie samopoczucia, swojej postaci).

3 buław - zaplanowano, umówiona wizyta

Cesarzowa - wiadomo: fryzura, polepszenie wizerunku

3 mieczy - pocięcie włosów, trochę może być ich szkoda ;)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfka. Kwiecień upłynął mi raczej pod znakiem wizyt lekarskich. Pozytywną strona tego było może to, że trafiłam na nowego lekarza. Bardziej kompetentnego i takiego, któremu przede wszystkim ufam. Tego karty tu nie pokazały.  Druga sprawa to, że znalazłam swoją zgubę złotą biżuterię i to był cud, bo znalazłam ją fartem i mogła przepaść na zawsze. Była by to dla mnie duża strata. Reszta to raczej były rzecz ma minus. Nic dobrego.

Edytowane przez panna.marta
.
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Makrela zmienił tytuł na Co dobrego do końca kwietnia ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...