Jump to content
Sign in to follow this  
Lianna

Co dobrego do końca czerwca

Recommended Posts

Lianna

Giermek Buław  2 Kielichy 7 Kielichów

Kojarzy mi się przypływ energii nowej w związku, może będzie bardziej energicznie? Planujemy jakieś wiosenne wojaże :) 7 Kielichów nie wiem, może spełnienie jakiegoś wspólnego marzenia? :1s_n:

• Super 1

Willow

Nowa faza relacyj w związku, może być bardzo romantycznie i ciepło :)

W 2 Kielichach widzę harmonię uczuciowa :)

Paz - właśnie nowa faza tych uczuć, jakieś małe promyczki aktywności i chemii, musi być aktywniej, może będą propozycje do jakiego wspólnego wyjścia, 7 kielichów to bardzo takie wzniosłe zauroczenie ;)

Dużo będzie się działo w strefie emocjonalnej, do tego tak niezbyt burzliwie (z buław tu jest sam mały paz) :)

Życzę Ci powodzenia i harmonii :)

Edited by Willow
  • Thanks! 1

Guest ThePhoenix

Pojawi się jakiś nowy impuls energia w związkach osobistych, jakieś smsy/wiadomości przez Internet, zaproszenia, wspólne wyjście co spowoduje u Ciebie marzycielstwo. 

zakretka23

Nowa relacja, gdzie z chęcią będziecie się ze soba spotykać dla mnie ewidentnie widać możliwość zauroczenia - ewentualnie dasz się porwać energii wiosny :) samopoczucie świeże, sama ze soba będziesz swietnie się czuć, duzo bujania w obłokach.

• Super 1
  • Thanks! 1

Guest SooYoung

Plany wakacyjne, jakaś niespodzianka albo prezent. Niespodzianka w relacji, nowa energia, chęć działania, widać będzie fajnie :) 

Guest User_

Powiew świeżości. Może z partnerem zaczniecie razem uprawiać jakieś sporty, które Was zbliża. 7 pucharów to jeszcze chyba cały czas fantazjowanie o różnych innych sprawach lub jakies spotkanie zakrapiane alkoholem. 

panna.marta

Jakaś dobra wiadomość dotycząca uczuć, związku lub czegoś o czym marzyłaś.  Zaczniesz planować, marzyć, wybiegniesz myślami i marzeniami do przodu.

• Super 1
  • Thanks! 1

Lianna

Weryfikacja !

Myślę, że już mogę zweryfikować, że na pewno koncert, o czym było wyżej, a także ożywienie życia intymnego z Małżem :P

• Like 1
  • Cool 2