Skocz do zawartości

Spotkanie z kims z przeszłości


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak spontanicznie wyszło, ze umówiłam się z kims z przeszłości :) karty sa na spotkanie 

 

1. Moje świadome podejście do spotkania ? 

Mag Cesarzowa Sąd 

Wiem, ze przy tym panu czuje sie ultra kobieco i jestem ciekawa tej znajomosci po takim czasie 

 

2. Jedno świadome podejście ? 

Gwiazda Pustelnik Rydwan 

Pan ma nadzieje na odświeżenie relacji i przyspieszenie trudno stwierdzić, co to za kierunek 

 

3. Moje podświadome podejście do spotkania 

As monet Kaplanka 5 monet 

jednka chciałabym cos nowego, tutaj przeczuwam, ze poczuje sie gorzej niz lepiej po spotkaniu 

 

4. Jego podświadome podejście do spotkania 

Królowa monet As pucharow Glupiec 

nie wiem co to za pani ...pan liczy ze uczucie miedzy nami zapłonie na nowo 

 

5. Czy dojedzie do spotkania w planowanym terminie 

3 puchary - tak 

 

6. Przebieg spotkania 

Kochankowie 2 bulawy 7 pucharow 

Rzucimy sie na siebie ;) hehe żart chyba bedzie bardzo miło, pozniej jednka poczujemy ze podążamy rożnymi drogami, troche sobie pomarzymk i posłodzimy 

 

7. Wynik spotkania 

9 buław Krol Pucharow Slonce 

chyba jednak tutaj nie będziemy jednomyślni, choc pan jakiś takie zadowolony 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Nie odwołaj spotkania ;) bo tyle kart i fajne :) ciekawa jestem jak się zrealizują 

 

1. Zastanawiasz się jak tym razem będzie, co uda się na tym kontakcie zbudować. Jak to na Ciebie wpłynie, jesteś tu osobą decyzyjną, aktywną i chciałabyś żeby raz że było fajnie, dwa z potencjałem na przyszłość.

2. Jego podejście - podoba mi się, ładna dziewczyna, taka jaką chcę, ciekawe co z tego wyjdzie. On chce przejąć kierowanie w tej relacji i ułożyć to tak jak jemu będzie pasować. Z przyziemnych spraw, może ma nowy samochód i będzie chciał się pochwalić, zrobić wrażenie. 

3. Żeby się udało, żeby nie było żalu, nie pozostał niesmak. Kapłanka to trzymanie emocji na wodzy i postawa - nie dam się tak szybko oczarować, będę niedostępna, trochę wyniosła  ale z klasą i intrygująca żeby go zachęcić do dalszego działania. 

4. Jak do Ciebie podjeść żeby się udało. Królowa monet to Ty, masz pozycję zawodową i pieniądze więc Pan musi się bardziej postarać, nie może wyjść na Głupca ani nie da rady z Ciebie zrobić głupiutkiej gąski.

5. Mam mieszane odczucia, to karta innych przyjemności, coś może odciągnąć uwagę od tego spotkania.

6. Jak dojdzie do spotkania - karta wyboru Kochanowie to będziecie siebie oceniać w myślach pod kontem chemii i reakcji seksualnej na siebie. 

7. Pan będzie chciał więcej spotkań albo to przełożycie i spotkacie się w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, zakretka23 napisał:

Jakoś tak spontanicznie wyszło, ze umówiłam się z kims z przeszłości :) karty sa na spotkanie 

 

1. Moje świadome podejście do spotkania ? 

Mag Cesarzowa Sąd 

Jesteś absolutnie pewna siebie, a więc powrót tego Pana pojawił się w dobrym momencie. Chcesz trochę urozmaicenia w życiu - Mag, a więc podchodzisz bardzo świadomie odnośnie spotkania. Wiesz, czego chcesz w relacjach damsko męskich. 

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

2. Jedno świadome podejście ? 

Gwiazda Pustelnik Rydwan 

Pan ma nadzieje na odświeżenie relacji i przyspieszenie trudno stwierdzić, co to za kierunek 

On pokłada jakieś nadzieje, co do Waszego spotkania. Ma już za sobą jakieś doświadczenia, które wpłynęły na jego obecny pogląd na temat relacji. Chyba jest nastawiony na luzie, bez spiny. Ma świadomość, że sprawy mogą się szybko rozejsc. 

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

3. Moje podświadome podejście do spotkania 

As monet Kaplanka 5 monet 

jednka chciałabym cos nowego, tutaj przeczuwam, ze poczuje sie gorzej niz lepiej po spotkaniu 

Chcesz czegoś stabilnego, nowej szansy, ale niekoniecznie dzikich porywow serca. Masz już swoją mądrość, a więc wiesz, że pożądanie jest ważne, ale chcesz kogoś, kto będzie wsparciem w codziennym życiu. 

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

4. Jego podświadome podejście do spotkania 

Królowa monet As pucharow Glupiec 

nie wiem co to za pani ...pan liczy ze uczucie miedzy nami zapłonie na nowo 

On szuka swojej królowej. Denarowa to mała Cesarzowa, czyli idealna kandydatka na żonę. On chce się trochę jeszcze raz zatracic w uczuciu, jak nastolatek. 

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

5. Czy dojedzie do spotkania w planowanym terminie 

3 puchary - tak 

Tak

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

6. Przebieg spotkania 

Kochankowie 2 bulawy 7 pucharow 

Rzucimy sie na siebie ;) hehe żart chyba bedzie bardzo miło, pozniej jednka poczujemy ze podążamy rożnymi drogami, troche sobie pomarzymk i posłodzimy 

Będziecie się obserwować, ale chemia pomiędzy Wami powinna się pojawić. Chyba pójdziecie na drinka, a może i nie jednego. 

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

7. Wynik spotkania 

9 buław Krol Pucharow Slonce 

chyba jednak tutaj nie będziemy jednomyślni, choc pan jakiś takie zadowolony 

Chyba nie do końca będziesz zadowolona, może jz powodu jego zachowania - beztroski Piotruś Pan. Może Pan będzie trochę przechwalal się różnymi rzeczami, aby postawić siebie w jak najlepszym świetle. 

18 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

Życzę powodzenia 

Odnośnik do komentarza

Spotkanie przekładamy, on pierwszy napisał, ze nie moze. Mnie pasuje bo musze zostać w pracy tym bardziej, ze jestem przed podpisaniem nowej umowy i ten okres wazy jakiej jakości będzie. Miedzy nami jest ogromna chemia i nie ważne po jakim czasie sie spotkamy, ale nie wiem czy dam sie namówić na spotkanie - bo z tego nie bedzie nic po za dobrym Hmm 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

O, to już dalej sprawdziła się moją interpretacja. Ale spotkajcie się bo macie potencjał, a co będzie to będzie. Teraz może to niedobre a z czasem okaże się że korzystne. Karty na to co myślicie i czujecie do siebie macie dobre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...