Jump to content
Sign in to follow this  
placzacy

proszę o zdjęcie klątwy

Recommended Posts

placzacy

Witam serdecznie i gorąco pozdrawiam.... przyszedłem tu na forum ponieważ potrzebuje pomocy... prawdopodobnie ktoś  mnie przeklną, bądź też rzucił na mnie urok.... nie mam ochoty absoultnie na nic nawet na to aby o sobie dbać... nie interesuję się swoim losem jest mi obojętne to co się ze mną dzieje.... na dodatek doświadczam głosów Jezus Boga i paru innych osób... nie jestem w stanie sam sobie z nimi poradzić... jak myślicie czy taki los mógł mi zgotować człowiek.

Proszę o pomoc osoby znające się na zdejmowaniu klątw czy też odczynianiu uroków.

Wszystko się zaczęło na początku 2013 roku... normalnie w piekło wstępowałem... odejmowało mi rozum... miałem potworne bóle głowy, niemalże całe moje ciało pluło żułciom... moje nogi nie mogły zleżeć sobie miejsca spokoju... widziałem sceny które chciały urzeczywistnić mój kolejny dzień... widziałem siebie pociętego żyletkami, odbierającego sobie życia a w następstwie trafiającego do piekłem gdzie znęcają się nademnom  diabły... wykorzystujące każde moje słowo aby zadać mi coraz więcej cierpień... Możliwe, że takiego losu życzyła mi moja kuzynka po tym jak opublikowałem na facebooku film w którym palę jointa w kościele.... napisała mi komentarz że pójdę za to do piekła. Mogła też to być inna osoba.

Od kilku lat moje życie paraliżują głosy Jezusa  Boga i znajomych z przeszłości... oszpecają i przytępiają mnie intelektualnie... doprowadzają do nerwicy i prowokuje u mnie złe niepodobne do mnie zachowania.

Proszę o pomoc

Osobogo

Według mnie tu nie ma żadnej klątwy ani uroku. Po prostu zachorowałeś i trzeba iść do lekarza. To żaden wstyd, powiedziałabym, że w dzisiejszych czasach - normalka. 

• Like 4

jankowalski

@placzacy Chcę Ci powiedzieć, że mam podobny problem i jestem na drodze do uwolnienia od tego otępienia jakim są "głosy w głowie" - mam sito w głowie od napływu informacji z "kosmosu" - To żaden Jezus tylko oszust, który będzie Cię okłamywał i wprowadzał w obłęd. Nigdy nie ufaj temu kto mówi a twarzy nie ma bo zgłupiejesz. Zacznę od tego, że na początku trzeba zdiagnozować twój stan zdrowia. Zalecam skontaktować się z egzorcystą oraz lekarzem psychiatrą, który podejmie współpracę z księdzem - to jest pierwsza możliwość, bezpłatna. Natomiast druga to skorzystać z usług człowieka, który odpłatnie może wykonać dla Ciebie usługi oczyszczające. Jestem w trakcie realizacji takiego zabiegu. Jeżeli mi się powiedzie to polecę Ci kogoś kto być może rozwiąże twój problem jeżeli oczywiście będziesz zainteresowany. Najważniejsze abyś nie został z tym sam, szukaj pomocy i trzymaj się mocno!

czarnyMag1
W dniu ‎2019‎-‎05‎-‎07 o 00:09, jankowalski napisał:

@placzacy Chcę Ci powiedzieć, że mam podobny problem i jestem na drodze do uwolnienia od tego otępienia jakim są "głosy w głowie" - mam sito w głowie od napływu informacji z "kosmosu" - To żaden Jezus tylko oszust, który będzie Cię okłamywał i wprowadzał w obłęd. Nigdy nie ufaj temu kto mówi a twarzy nie ma bo zgłupiejesz. Zacznę od tego, że na początku trzeba zdiagnozować twój stan zdrowia. Zalecam skontaktować się z egzorcystą oraz lekarzem psychiatrą, który podejmie współpracę z księdzem - to jest pierwsza możliwość, bezpłatna. Natomiast druga to skorzystać z usług człowieka, który odpłatnie może wykonać dla Ciebie usługi oczyszczające. Jestem w trakcie realizacji takiego zabiegu. Jeżeli mi się powiedzie to polecę Ci kogoś kto być może rozwiąże twój problem jeżeli oczywiście będziesz zainteresowany. Najważniejsze abyś nie został z tym sam, szukaj pomocy i trzymaj się mocno!

Nie ma takiego uwalniającego zabiegu! No przykro mi ale to Ty sam się gubisz by sam się odnaleźć! Ponadto egzorcyści nie są wstanie współpracować z lekarzem psychiatrą! Psychiatra to....niestety chybiony wybór :) No przykro mi! Ja byłbym w stanie coś takiego zrobić nieodpłatnie ale tylko przy przychylności duchów światła - sam nikt nie ma szans - a choroba głowy to rzecz wyleczalna całkowicie ale pod warunkiem że "niebo" się przychyli!