Jump to content
Sign in to follow this  
84justi

Karty online

Recommended Posts

84justi

witam

czy rozkład kart online ma sens?

jeśli nie posiada się "fizycznej" talii?

anhana

wszystkie moje rozkłady są z internetu i się sprawdzają, natomiast komuś to bym raczej z nich nie wróżyła

• Like 1

Mala_83

A podeślesz z jakiej strony korzystasz?

• Like 1

anhana

link nieregulaminowy. 

Proszę stosować się do naszych zasad - jeśli dana strona nie ma odnośnika do Ezoforum to nie można zamieszczać linka do niej a tym bardziej, jeśli jest to strona  komercyjna!

Makrela.

Edited by Makrela

Mala_83

To też korzystam tylko, że z partnerskiego akurat :)

• Like 1

Eufemia

Wszystko ma sens, jeśli się sprawdza. Mi w większości nie sprawdziły się, a jeden sprzed lat mam zanotowany, bo był baaardzo optymistyczny i miałam nadzieję, która, jak wiadomo, jest matką głupich :D A rzeczywistość okazała się całkiem inna. Znam jednak osoby o większej sprawdzalności niż u mnie, może to kwestia dostrojenia do innych niż tradycyjne fal na linii nadanie - odbiór? w końcu wszystko jest transmisją, nowoczesność wali drzwiami, oknami i kominem i jedni lepiej odbierają nowe formy danych a inni gorzej, tak jak ze wszystkim w życiu ;) 

• Cool 4
  • W punkt 2

Widja

Trudno mi powiedzieć zdecydowanie tak i zdecydowanie nie. Może dlatego, że nigdy jeszcze nie powróżyłam sobie na poważne sprawy, a zadawałam pytania lekkie i do tego nie zapisywałam odpowiedzi. Mam ogólne wrażenie, że na te light to mi się mniej niż średnio sprawdzały. I nigdy tarot! to akurat pamiętam, że nie, może dlatego że do tarota nabożeństwa nie mam :D 

• Like 2