Skocz do zawartości

Zakończenie relacji


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dość długa relacje z mezczyna i mimo, ze juz sie nie spotykaliśmy pisał do mnie codziennie namawiając na spotkania. W końcu odważyłam sie i napisałam ze nie chce sie z nim spotykać, ani pisać. Przez ta znajomość nie moge w pełni otworzyć sie na innych mężczyzn. Jak ta znajomość dalej sie potoczy ?

Sprawiedliwosc Diabeł Kochnkowie 

 

Widze tutaj zakończenie romansu. Chyba nie ma co więcej pisać.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ja widzę to inaczej. Nie widzę tutaj kart zakończenia relacji. Brak mi tu Wieży lub śmierci albo 10 mieczy. 

Jedyna karta, która mogłaby wskazywać na zakończenie jest sprawiedliwość ale wg mnie nie przy diable i kochankach. Sprawiedliwość mi tu bardziej mówi o potrzebie rozliczenia się z nim, z sytuacja. Niż o zakończeniu relacji, zwłaszcza że była to relacja nieformalna. 

Diabeł z kochankami mówi jednak o seksie... o silnym porzadaniu się. O uwikłaniu się w tej relacji i nieumiejętności wyjścia z niej.

  • Medal 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Jakby któreś z Was chciało być może się zdystansować, ochłodzić relacje, ale to się nie uda ;). Chemia bardzo duża się zaznacza, wzajemne uzależnienie od siebie i póki co relacja będzie trwać.

Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że to nie będzie zakończenie relacji.  Brakuje tu kart kończących typu wieża, 6 mieczy, świat czy coś w tym stylu. Zdecydowanie będzie  Was łączyć fizyczność. Może i jeszcze dojdzie do seksu. Jednak nic poważnego i być może z czasem pojawi się ktoś nowy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Postanowiłam położyć karty jeszcze na lini serca co Pan do mnie czuje - 5 pucharow Glupiec Kochankowie oczywiście wyskoczył Diabeł  - ma do mnie żal, jak mogłam go pogonić, chyba zakłada, ze nasza relacja sie reaktywuje,  zacznie sie od nowa albo, ze bedzie musiał podjąć jakas decyzje 

Co ja czuje na lini serca - 9 monet Rydwan As pucharow 6 pucharow - buduje cały czas swoja niezależność, czuje sie tez sama w tej relacji i wybrałam siebie ruszając do przodu, aczkolwiek u mnie jest w sercu bezinteresowne uczucie. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

W sprawiedliwości jakby próbować wycofania się z tej relacji, chłodne do niej podejście i odcięcie ale przy diable i kochankach ostatecznie się to nie uda bo za duża chemia i pożądanie pomiędzy Wami. Dla mnie ostatecznie nie uda się zakończyć znajomości pomimo próby. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...