Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Dyspozytor domu II

Recommended Posts

Ismer

Dyspozytor domu drugiego w domu:

pierwszym

Pieniądze, zarobkowanie działają pobudzająco na WH, zapewniają mu poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebuje; jego myślenie koncentruje się często wokół spraw materialnych; osiągnie spokój dopiero wtedy, gdy wszystko jest w tej dziedzinie już uporządkowane a finansowy fundament jest trwały; pozytywne aspekty do dyspozytora zapewniają mu dobrą pozycję ekonomiczną.

drugim

Finansowe straty będą szybko wyrównane wysokimi zarobkami; jego zawód ma związek z finansami i jest intratny; możliwe dodatkowe zyski dzięki spadkowi.

trzecim

WH wspiera posiadanymi środkami bliskich krewnych; jego podróże są opłacalne i dają mu dużo satysfakcji; są one zawodowo korzystne, gdy spotykają dziennikarzy, organizatorów turystyki, biznesmenów.

czwartym

WH wspiera rodziców, inwestuje w rodzinne interesy, zyskuje sporo na

spadkach umiejąc je powiększać, rozbudowując ziemskie posiadłości,

dom i gospodarstwo; lepsza pozycja finansowa w drugiej połowie życia po

dość chwiejnej sytuacji ekonomicznej w młodości.

piątym

Istnieje możliwość nieoczekiwanych zysków, ale i strat (tu należy uwzględnić aspekty do dyspozytora); WH traktuje swoje finansowe zasoby dość lekko, zgodnie z dewizą "żyć i pozwolić żyć innym", stąd spore wydatki na zabawę, gry i hazard; ważne jest dla niego kształcenie swoich dzieci bez względu na koszty.

szóstym

Zdobyte pieniądze są rezultatem udziału w różnych państwowych lub prywatnych spółkach, w mniejszym stopniu są udziałem własnej przedsiębiorczości; zawody tzw. wolne z zakresu służby zdrowia np. lekarz, pielęgniarka, masażysta, pomocniczy personel medyczno-techniczny; wiele pieniędzy pochłania "zdrowie" - lekarstwa, wizyty lekarskie, leczenie, ubezpieczenia zdrowotne, kuracje.

siódmym

W zależności od aspektów do dyspozytora jego losem może stać się współudział w jakichś interesach lub małżeństwo; jeśli wpływ Jowisza jest pozytywny, to wróży to bogate małżeństwo lub zysk dzięki partnerowi w interesach; w przeciwnym przypadku - straty lub kosztowne małżeństwo, większe wydatki na działalność społeczną.

ósmym

Poprawa sytuacji ekonomicznej przez spadek oraz pozycji społecznej przez małżeństwo; WH dołoży starań by potomkowie co nieco też odziedziczyli.

dziewiątym

Praca zarobkowa ma związek z podróżami za granicę, wyższym wykształceniem a także z religią; korzyści w interesach z cudzoziemcami; wyjazd z przyczyn ekonomicznych; jego powodzenie zależy od aspektów do dyspozytora.

dziesiątym

Uzdolnienia, talenty, zdobyta wiedza i zdolności umożliwiają karierę zawodową lub awans na wyższy poziom społeczny; osiągnięcie wyższej pozycji społecznej pozwoli mu na zajmowanie się tym, co lubi i potrafi; w późniejszym wieku mogą nastąpić zmiany i przyjść sukcesy związane z przemianami wewnętrznymi WH.

jedenastym

WH pomaga finansowo swoim przyjaciołom; na stan majątkowy ma też wpływ jego działalność społeczna, zasługi, zaangażowanie się w życie polityczne, związkowe i społeczne; WH pomaga innym i angażuje się finansowo, gdy chodzi o dobro ogółu.

dwunastym

WH chętnie zatrudnia detektywa i wydaje pieniądze na jakieś poszukiwania; sam posiada również dochody, których źródła są nieznane lub powinny pozostać nieznane; przy pozytywnych aspektach do dyspozytora przyjmuje posady oparte na wzajemnym zaufaniu, przy negatywnych aspektach może to wywołać skandal; spore koszty związane z chorobami, różnego rodzaju ułomnościami itd.; przy złych aspektach sytuacja ekonomiczna staje się niepewna.

  • Cool 2
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...