Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Dyspozytor domu X

Recommended Posts

Ismer

Dyspozytor domu dziesiątego w domu:

pierwszym

Kariera i dążenie do społecznego awansu leżą w naturze WH, są one głównym motorem działań i w końcu przynoszą mu sukces (ale może też się to nie powieść przy niekorzystnych aspektach dyspozytora); tylko niezależna pozycja czyni go zadowolonym; jest dumny z własnych osiągnięć.

drugim

Wykonywany zawód przynosi mu pieniądze; powiększenie majątku zapewnia mu rosnąca pozycja zawodowa, jej osiągnięcie jednak będzie go też trochę kosztować, podobnie jak i inne społeczne zobowiązania.

trzecim

Handlowiec, pośrednik, tłumacz, dyplomata, dziennikarz, autor, podróżnik, pilot; zdobycie uznania dzięki zawodowym osiągnięciom.

czwartym

Awans środowiskowy, wyjście poza swoje środowisko; WH wybiera zawód wbrew woli rodziców, zarządza dobrami rodzinnymi; makler; mocno zakorzeniony w ojczyźnie osiąga różne zaszczyty; sukcesy zawodowe pod koniec życia.

piątym

Człowiek tworzący, artysta; praca sprawia mu dużą satysfakcję, zawód wykonywany to jego hobby; lew salonowy, szarmancki wobec dam znajduje zadowolenie w działalności społecznej, "zawodowy" gracz, hazardzista, awanturnik.

szóstym

Jego powołaniem jest praca w służbie zdrowia; lekarz z powołania; pochwały i uznanie za pracę bez rozgłosu; może odnieść sukcesy, ale także i ponieść klęskę, jako agent ubezpieczeniowy.

siódmym

Na polu zawodowym znajduje współmałżonka; małżeństwo lub współudział w spółce poprawią jego pozycję społeczną oraz umożliwią karierę zawodową; działalność publiczna WH sprawia, że jest znany, a to jest warunkiem jego awansu.

ósmym

Z racji swojego zawodu lub zajmowanej pozycji społecznej WH ma do czynienia ze zjawiskami okultystycznymi; jego praca jest bliska problemom śmierci i umierania.

dziewiątym

Obszary działania WH to polityka, religia, nauka, prawo; przynoszą mu one szacunek i uznanie.

dziesiątym

W zależności od dyspozytora i jakości jego aspektów widoczna jest pozycja społeczna i wielkość sławy WH; jednak zaszczyty przyjdą zbyt szybko lub zbyt wolno, podobnie jak sukces, który będzie mu towarzyszył przez całe życie lub szybko minie; jego siłą napędową jest ambicja.

jedenastym

Dzięki pracy zyska wielu przyjaciół, którzy będą pomagać mu w karierze, ale i korzystać z jego awansu; działalność związkowa i związkowe interesy; pracuje w reklamie, public relations.

dwunastym

Wrogość, skandale i intrygi utrudniają mu awans a nawet prowadzą do klęski; przez wplątanie się w tajemnicze intrygi WH szkodzi sobie i innym; detektyw, szpieg.

  • Cool 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...