Skocz do zawartości

Przeszlość, przyszlosc- różne epoki, facet w kapturze


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

Zdarzenia (tj sny) miały miejsce w ostatnim czasie, nie chciałam przeginac więc teraz dodaję.

Nie chodzi stricte o moje sny ale o sny bliskich znajomych, które są ze mną ściśle powiązane, i z moim domem, który właśnie sprzedaję..

 

1. Mój niedawno poznany znajomy śnił, że  przybył z przyszłości i jest tu po to (że stanął na mojej drodze) by zmienić bieg wydarzeń ( nie powiedział wprost ale sugerował, żebym nie sprzedawała domu. A umowa wstępna już podpisana)

 

2. Moja koleżanka sniła śpiąc w moim domu, że cofnęła się w czasie do dawnej bajkowej epoki i nie mogła mnie znaleźć, wołała szukała aż znalazła, ja stałam w pięknej czerwonej sukni  A ona mnie objęła szczęśliwą, że znalazła.stałam uśmiechnięta i zadowolona, byłam młodsza i miałam ładne jasne oczy. Otoczka była iście bajkowa.

 

3.Ta sama przyjacìólka też będąc w mym domu na drugi dzień śniła , że spałysmy  i nad łóżkiem stała ciemna postać w kapturze, facet, twarzy nie widziała ale stał z lekko pochyloną głową skierowaną w moją stroną gdy spałam. 

Nie bała się i nie odczuwala negatywnych emocji.

 

Dziwne to, może to tylko moje emocje w zwiazku ze sprzedażą domu działają na otoczenie , ale od domu już mentalnie odcięłam się jakis czas temu. Z drugiej strony czuję, że coś jeszcze jest tu, co przeciąga w czasie i mnie wstrzymuje przed sprzedażą. 

Bardzo proszę o bezstronne zerknięcie, obiecuję, że ostatni raz przez najblizszy czas bo nie chcę przeginac;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Wrzucaj sny :) tylko że nie zawsze daję radę od razu zinterpretować, tak że bez stresu ;)  pamiętam o interpretacji.  

 

1. Sen - nie wiem jakie macie powiązania, stopień zażyłości, więc nie wiem czy jego sen wynika z emocjonalnej obawy czy z interesu, jaki on może mieć interes w tym żebyś nie sprzedała domu. To zależy od tego czy mu o tym dużo opowiadasz i to emocje mu się udzieliły ;) czy po prostu podchodzi do tego bo uważa że stracisz dobrą inwestycję. Zawsze warto wziąć pod uwagę zdanie znajomego i je rozważyć.

Czy masz możliwość zostawić dom, czy chcesz tego, co z umową, jak od strony finansowej, więc to sprawa do przemyślenia. 

 

2. Sen koleżanki dotyczył jej spraw, tu nie wczytuję się o co chodzi bo i symbolika odnosi się tylko do niej, tylko jest znana. Przekaz snu jest pozytywny. To że działo się w Twoim domu, to oznacza że czuła się tam dobrze, miejsce jej sprzyja :) 

 

3. Sen tej samej przyjaciółki dotyczy odreagowania jakiś waszych rozmów, albo o panu na którym Tobie zależy i tak się przyjaciółce we śnie pokazał. Lub jeśli przyjaciółka oglądała jakiś film, serial fantasy, czy coś z fantasy czytała, nawet kilka dni wcześniej, to jakiś motyw mógł się teraz tak pokazać. Dla mnie to zwyczajny sen, kaptur jest normalnym elementem ubioru, a to że ktoś się przygląda oznacza troskę. 

 

Pomyślałam że jeśli chcesz sprawdzić o co chodzi z domem, to może zapytaj kart Tarota, lub poszukaj speca który zajmuje się takim sprawami i na miejscu, w domu sprawdzi, poczuje o co chodzi. Samej dokładnie przejrzeć pokoje, schowki, przyjrzeć się ścianom, może tam coś się znajduje, schowane, pozostawione. Tak samo sprawdzić w ogrodzie, w innych pomieszczeniach lub sąsiednich budynkach, w garażu. Kiedy zdecydujesz się a wyprowadzkę to warto zrobić tzw. pożegnanie z domem i podziękować duchom tego domu i terenu :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Przeszlość, przyszlosc- różne epoki, facet w kapturze

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...