Skocz do zawartości

Divina dla Anhany - 3 karty ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Mam kolejne pytanie do szybkiej weryfikacji dla  Diviny :D 

 

Czy Pan M w przeciągu dwóch tygodni zaprosi mnie na randkę? Niechaj będą to klasyczne. Może być jedna karta a mogą być trzy karty 

 

Anhana dla Ciebie Divina wylosowała :

Walet pik (odwr) - 9 trefl - 9 karo

 

Jakby wziąć klasycznie trzy karty to byłoby krótko TAK

na moją metodę też tak, ale coś tam coś tam po drodze 

a na małą rozkminkę bez "trzech kart" to już mniej się różowo robi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
19 minut temu, Ismer napisał:

 

Anhana dla Ciebie Divina wylosowała :

Walet pik (odwr) - 9 trefl - 9 karo

 

Jakby wziąć klasycznie trzy karty to byłoby krótko TAK

na moją metodę też tak, ale coś tam coś tam po drodze 

a na małą rozkminkę bez "trzech kart" to już mniej się różowo robi ;) 

Ta divina to mi chyba zle życzy, jeden rozkład gorszy od drugiego. Albo masz złe kliknięcie Ismer :p :p Na moja rozkminke, to by było raczej nie. Tzn ewentualnie tak, ale w czasie dłuższym niż dwa tyg. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale z czego nie, z czytania TAK - NIE (dwie czarne jedna czerwona?) czy z ciągu trzech kart? 

 

Divina bywa złośliwie wróżąca ;p mnie też chyba nie lubi, nawet miałam ochotę skorzystać z jej wyroczni po tym co wczoraj nawywijałam, bo własną ręką w stanie wzburzenia to nie ma co marzyć o kładzeniu kart, ale jak pomyśłałam, że jak raz może mi na złość zrobić, żeby mnie jeszcze na przykład bardziej podq... to wzięłam na wstrzymanie :sark: 

 

PS:

pogibało mi się - klasycznie to byłoby NIE, bo właśnie 2 czarne.

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

haha :p ja też tak czasami sięgam już prawie, po czym myślę sobie "eeeee, może lepiej nie". 

 

To znaczy nadzieja jest tutaj w 9 karo- mi generalnie mówi o opóźnieniach, plus kończy rozkład, to raczej dobra wróżba. Tym bardziej, że ja odwołałam Pana kilkukrotnie, więc może się zdenerwował (walet+9 trefl) i nie zaproponuje mi kolejnego spotkania, no chyba, że za jakiś czas (9 karo). Ja kart nie odwracam, ale skoro walet się odwrócił, to bym go raczej interpretowała jako delikatniejszą wersję.

 

Chociaż no, nie lubię waleta pik, jakby tutaj nie paczeć to stawiam 99% na nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wiesz, ja przyjęłam metodę z odwróceniami, bo raz, że opcję trza za każdym razem ustawiać a jak raz ustawiona, to wygodniej jest, a dwa - jak ktoś kart nie odwraca to może odwrócenie zignorować, natomiast ten co odwraca to ma jak lubi :D 

 

Ja bym stawiała (z ciągu) że się umówi, ale albo na samym końcu założonego terminu albo jak mówisz - z opóźnieniem. Walet z 9 trefl może mówić o jego nieufności i zdenerwowaniu  skoro go parę razy odwołałaś ;p wygląda to tak, jakby nie ufał Ci i miał duże wątpliwości co do wysunięcia kolejnej propozycji spotkania. 9 pojawiła się przy karcie osobowej, w dodatku przy walecie i tu może także oznaczać jego zniechęcenie i/ lub nieufność. 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Makrela zmienił tytuł na Divina dla Anhany - 3 karty ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...