Skocz do zawartości

Ogrody, jabłka, kwiaty lotosu


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

Przedwczoraj po kilkudniowej przerwie od snów przysnily mi się 2 ogrody, jeden mój rodzinny z dzieciństwa i  i obok obecny. 

Sąsiadywały z sobą w śnie, A w rzeczywistości jest spora odległość między nimi.

W rodzinnym ogrodzie była woda, jakby kanał lub szambo z czystą wodą i zgniłe śmierdzące jabłka w woreczkach. w ogrodzie sąsiada widzialam brzydkie króliki.

W moim obecnym natomiast dorodna jabłoń z pysznymi jabłkami, które zerwałam i jadłam (taką jabłoń rzeczywiście mam), pozniej widziałam ją kwitnacą w kwiatach lotosu, na całym drzewie nie było wolnej gałązki, wszedzie były piekne kwiaty lotosu.

Siostra  w snie powiedziała żebysmy przeszukaly mój budynek gospodarczy.

Wiem, że na koniec go pozamiatalam i znalazłam się w ogrodzie rodzinnym ale widziałam obok ten rodzinny z tym budynkiem.

 

Znowu motyw rodzinnego i obecnego domu mi się śni. I znów sen , który pozytywnie przedstawia obecny dom, jakby coś chciało bym w nim została. W poprzednim śnie wszystkie mapy tu prowadzily, może nie wszystko jeszcze zrobiłam.

A może to jednak sen odwrotny? 

Kart nie bardzo chce stawiać na tę kwestie.

Proszę o zerknięcie

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrażenie, ze chciałabyś odbierać to miejsce pozytywnie, lecz wyczuwasz, że coś jest nie tak, niby woda czysta (emocje) lecz zamknięta w jakimś kanale, woda która nie daje dobrych owoców, nie wnosi tego co trzeba, co powinna, posprzątanie budynku to chęć albo zachęta do oczyszczenia się od tego tematu, wyrzucenie z głowy, z pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Noa20

Dziękuję serdecznie, czyli wg snu powinnam zapomnieć o rodzinnych stronach? To nie ten kierunek?...

Jednocześnie zamknąć etap tu? Tego domu? Bo posprzątałam część podwórka.., ale ta jabłoń kwitnaca zachęca do pozostania.

 

Dziś sniła mi się biblioteka w moim obecnym domu, całe regały ksiązek, dom był większy niż w rzeczywistości.

Zaciągnęłam się do wojska , które wojskowym statkiem powietrznym wiozło mnie w rodzinne strony, ale cały czas kręcilismy się wokół tego regionu.do rodzinnych stron nie doleciałam.

Drugi sen zaraz za tym to śniło mi się, że w okolicach rodzinnych było morze i na nim widziałam tunel w oddali, z niebieskim i białym światłem w środku. I byłam w budynku dużym i ładnym, i szłam na basen. 

 

Wczoraj z kolei w śnie  jechałam do rodzinnej miejscowości i mijałam wieże, piękne oświetlone wieże i ludzi wychodzących z kościoła, był śnieg ale te wieże pięknie świeciły w mroku.

 

Sorry , że ja tyle o tym ale to jest ważne wydarzenie w mym życiu, sprzedaję dom i wracam w strony rodzinne. Polubiłam ten dom i czuję, że to jeszcze nie czas na sprzedaż, ale tęsknię za rodziną i tymi stronami. 

Kupcow mam, ale Aktu jeszcze nie podpisałam więc wszystko jest do odwrócenia.

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...