Jump to content
Sign in to follow this  
arabika

Ascendent BLIŹNIĘTA

Recommended Posts

Ismer

ASCENDENT W BLIŹNIĘTACH
Nietrudno określić zainteresowania urodzonych z ascendentem w znaku Bliźniąt z tej prostej przyczyny, że nie ma rzeczy, która by ich nie interesowała.
Ich ciekawość nie ma końca i nie ma również rzeczy, która by ich bardziej cieszyła niż zbieranie informacji o dowolnej skali wartości - od trywialnych zdarzeń i plotek do poważnych badań naukowych.
Urodzeni informatorzy - w większości gadatliwi. Niektóre z Bliźniąt zadowalają się wszakże innymi metodami przekazywania informacji takimi jak pisanie czy nauczanie, są wymowne i gotowe do dzielenia się posiadanymi informacjami, natomiast wykazują niezwykłą tajemniczość, jeśli chodzi o ich osobę.
Naturalna skłonność do wglądu w cudze myśli sprawia, że często mówią to, co inni chcieliby usłyszeć, zamiast wyrazić własną opinie.
Wiele z nich angażuje się w intrygi i plotki, podczas gdy inne ograniczają się do rozwiązywania zagadek, układania i czytania powieści sensacyjnych.
Urodzonych z ascendentem z znaku Bliźniąt charakteryzuje szeroki wachlarz zainteresowań, wzbogacony różnorodnością zdolności, pozwalających działać w rożnych dziedzinach, co sprawia, że jawią się jako wszechobecne.
Aby poświęcić się gruntownym studiom lub kształceniu własnych zdolności, muszą one uczyć się ograniczenia przyrodzonego im talentu przyswajania sobie tylko powierzchownych informacji.
Umiejętność gromadzenia informacji i nadawania im właściwego biegu sprawia, że są wyróżniająco zdolne, a ich działanie niezwykle skuteczne.
Bliźnięta maja ogromna łatwość przystosowania się do rożnych sytuacji i rozmaitych ludzi,w rezultacie często osiągają niezwykle sprawność w udawaniu kogoś kim nie są.
Wrodzona umiejętność imitacji i naśladowania wielu rodzajów oddźwięku emocjonalnego sprawia na otoczeniu wrażenie, że są ludźmi o wielu rożnych osobowościach.

 

źródło: sieć, kompilacja kompilacji ;) 

  • Like 3
  • Thanks! 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...