Jump to content
Sign in to follow this  
arabika

Ascendent WODNIK

Recommended Posts

Ismer

ASCENDENT W WODNIKU
Usposobienie ascendentalnych Wodników jest nie do określenia w krótkiej sentencji. W tym wypadku "nieokreślone" - nie znaczy niestałe, ponieważ większość z nich jest konserwatywna i wiedzie życie zgodne, solidne i wypełnione pracą. Ich natura zawiera jednakże pierwiastek buntu, rozkazujący walczyć ze wszystkim, co odbiera jako narzucone i nie będące rezultatem własnego wyboru.
Dla jednych będzie się to wiązało z odrzuceniem tradycyjnych wartości, jeśli uznanie ich uważają za wymuszone. Dla innych to odrzucenie celów materialnych i majątków w duchu humanitaryzmu, który przybiera postać głębszych wyrzeczeń w stosunku do bogactwa czy statusu społecznego.
Ascendentalne Wodniki lubią historię, muzykę, sporty i towarzystwo innych, choć skrajnie ekscentryczne jednostki mogą wybrać życie samotników.
Z powodów niezrozumiałych dla nich samych, Wodniki nie współbrzmią z popularnymi w towarzystwie trendami. Są zbyt konserwatywne lub zbyt awangardowe w swym zachowaniu lub stylu życia.
Jedną z najlepszych cech usposobienia Wodników jest ich egalitaryzm.
Jeśli tylko negatywne czynniki osobowości poszczególnych osobników lub działanie środowiska ich nie zepsuje, stanowią oni najbardziej otwarta grupę ludzi na świecie - nie mają żadnych uprzedzeń. Ich zainteresowania i troska dotyczą innych, bez względu na rasę, wyznanie, krąg kultury, z jakiego się wywodzą. Wodniki pozostają nieporuszone wobec czyjegoś bogactwa czy siły.
Nakłanianie ich do zmiany poglądów jest bezcelowe, dopóki same nie znajda powodu, by je zmienić.

 

źródło: sieć - kompilacja kompilacja ;) 

  • Like 3
  • Thanks! 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...