Jump to content

Recommended Posts

panna.marta

Dzisiaj zamknęłam konto i kartę kredytową. Oczywiście baby z tego banku robiły mi milion problemów zanim się zgodziły na zamknięcie tej karty bez konsekwencji. Aktualnie trwa wypowiedzenie. 

Pytanie do kart. Czy wszystko pozytywnie się zakończy w tej sprawie?

Wisielec XII, diabeł XV, słońce XIX dołożyłam królowa monet

Kurde ten wisielec o diabeł jakby to się coś ciągnęło na szczęście kończy słońce i królowa monet pozytywne karty. Obstawiam, że tak. Proszę o wasze rady. 

Edited by panna.marta
  • Like 1

Moonmimka

Panie chyba próbowały przeciągnąć decyzję o zamknięciu konta, aby może szły dodatkowe opłaty za nieuzywanie rachunku. Sprawa była dla Ciebie jasna, więc postapilas rozsądnie jak przystało na Denarów. Nie ma co się obawiać, że się przypomną. 

• Like 1
  • Thanks! 1

panna.marta

Dziękuję:*

Sarah2020

Wszystko będzie pozytywnie, chwilę potrwa nim zamkną rachunki, ale będzie na Twoją korzyść:)

• Like 1
  • Thanks! 1

adamandium

Możesz dostać od banku  propozycje nie likwidowania konta np. zmianę warunków na lepsze i atrakcyniejsze niż były. To taka przebiegła taktyka bankowa, gdy tracą klienta.  W rezultacie będzie tak jak Ty postanowiłaś. Czyli wypowiedziałaś umowę i tak zostanie. A 

• Like 1
  • Thanks! 1

Willow

Mi po tym kartom się wydaje, że sprawa będzie się ciągnęła przez nich najdłużej jak się da i będą celowo tworzyć jakieś utrudnienia i pułapki (Diabeł). Mimo wszystko, powinnaś z tego wyjść z "czystym kontem" - Słońce, no i Królowa Monet to super karta na sprawy bankowe. Rozwiązanie będzie korzystne dla ciebie :)

Powodzenia ;)

• Thanks! 1

Lianna

Uważam podobnie, że zakończy się wszystko pomyślnie, ponieważ kończy rozkład Denarowa, a ta jest dobra na sprawy finansowe. Diabeł może mówić o jakiś problemach i przeszkodach, a Wisielec odwleka zdecydowanie w czasie.

• Thanks! 1

Lunaria

Będą próbowali Cię zatrzymać, kusząc jakimiś dodatkowymi profitami, nie dasz się naciągnąć i finalnie uda się wszystko zamknąć

• Thanks! 1