Jump to content
Sign in to follow this  
Eckhart

Mój tydzień uczucia

Recommended Posts

Eckhart

Cześć, potrzebuje drobnej pomocy w interpretacji mojego przyszłego tygodnia, tylko sfery uczuciowe. Ogólnie nie jestem w żadnym związku ale bardzo pragnę.  Korzystając z tego rozkładu:

1 karta: najważniejszy element całego tygodnia, czyli jaka sprawa najbardziej cię pochłonie w danym tygodniu?   sąd boży
2 karta: co miłego sie wydarzy?   10 mieczy
3 karta: co cię zasmuci? 5 pucharów
4 karta: zaprzeszłe sprawy, jakie jeszcze wrócą w danym tygodniu? as kielichów
5 karta: praca bądź szkoła? koło fortuny
6 karta: uczucia? wieża
7 karta: sprawy zdrowotne? 2 buław

1--------2

--------3--------4

5-------6--------7

Według moich interpretacji z kart 2 i 3 wnioskuję że będę zazdrosny. Ale z karty 4 widzę że wróci jakieś sprawy miłosne, zakochanie. Ale w karcie 6  jest wieża, widzę rozpad uczuć ich brak.  Nie umiem za bardzo łączyć kart ale przy as kielichów i wieża już widzę  zakochanie. Jest to jeden z najtrudniejszych rozkładów dla mnie. 

Z góry dziękuję

Edited by Eckhart
  • Like 1
  • Confused 1

Arbogast

miłego tu tu nic się raczej nie wydarzy skoro na tej pozycji jest 10 mieczy oznaczająca świadomość bólu... tym bardziej, że coś Cię wyraźnie zasmuci skoro wyszła 5 pucharów czyli płaczu nad rozlanym mlekiem

as pucharów mówi o powrocie spraw uczuciowych a wieża o ich rozpadzie, jeśli jesteś sam to może jakiś temat z przeszłości wróci? ale Wieża mówi, że to sie nagle rozpadnie... czyli może się ktoś odezwie i zaraz sie znowu kontakt urwie...

• Medal 1
  • W punkt 2
  • Super 2
  • Thanks! 1

adamandium
8 godzin temu, Eckhart napisał:

Cześć, potrzebuje drobnej pomocy w interpretacji mojego przyszłego tygodnia, tylko sfery uczuciowe. Ogólnie nie jestem w żadnym związku ale bardzo pragnę.  Korzystając z tego rozkładu:

1 karta: najważniejszy element całego tygodnia, czyli jaka sprawa najbardziej cię pochłonie w danym tygodniu?   sąd boży
2 karta: co miłego sie wydarzy?   10 mieczy
3 karta: co cię zasmuci? 5 pucharów
4 karta: zaprzeszłe sprawy, jakie jeszcze wrócą w danym tygodniu? as kielichów
5 karta: praca bądź szkoła? koło fortuny
6 karta: uczucia? wieża
7 karta: sprawy zdrowotne? 2 buław

1--------2

--------3--------4

5-------6--------7

Według moich interpretacji z kart 2 i 3 wnioskuję że będę zazdrosny. Ale z karty 4 widzę że wróci jakieś sprawy miłosne, zakochanie. Ale w karcie 6  jest wieża, widzę rozpad uczuć ich brak.  Nie umiem za bardzo łączyć kart ale przy as kielichów i wieża już widzę  zakochanie. Jest to jeden z najtrudniejszych rozkładów dla mnie. 

Z góry dziękuję 

_________________________________________________________________________________________________________________________

Bardzo chcesz odbić się od przeszłości   - Sąd Boży. Ciągnie się za Toba jakieś może love stroy.  Jak napisał mistrz Arbogast, będziesz siedział i chlipał.  Ale być może w tej 10 mieczy nie będzie to takie bolesne, bo dobijesz trupa który cię męczy z zaszłosci, I będziesz chciał odbudować po upadku świadomość i stare skostniałe struktury od nowa.  Natomiast sytuacja praca - szkoła to takie raz w górze raz  w dole.  Niemniej może też być zmiana na lepsze, o ile do tej pory  szło coś jak po grudzie.  

Zdrowie - będzie Cię rozpierać energia, byc może jakieś wewnętrzne stany zapalne. 

Edited by adamandium
korekta
  • Super 2
  • Thanks! 1

Lunaria

Jeśli chodzi o uczucia nic dobrego na razie tu nie widać, jeszcze nie podniosłeś się po wcześniejszym związku. Być może wreszcie sobie uświadomisz, że nastąpił totalny koniec.

• Like 1
  • Thanks! 1