Jump to content
Sign in to follow this  
fiacik

Rozkład na 12 miesięcy

Recommended Posts

fiacik

Witam

Pod koniec maja zrobiłem rozkład Dwanaście miesięcy ponieważ zaczynam swoją "zabawę" z kartami i uznałem, że nie jest on taki ciężki. Poniżej piszę własną interpretację, jednak oparta jest ona na niewielkich jeszcze umiejętnościach oraz, czego się obawiam, trochę życzeniowemu podejściu. Dlatego bardzo proszę, aby ktoś wspomógł mnie własną interpretacją. Wszelakie rady również bardzo mile widziane.

W rozkładzie wyszły mi kolejno karty:

Maj – 7 karo, czerwiec – 6 pik, lipiec 10 karo, sierpień - dama kier, wrzesień 6 kier, październik - walet karo, listopad – 8 kier, grudzień - 5 pik, styczeń - As pik, luty – 4 kier, marzec – 10 kier, kwiecień - 9 trefl. Jako karta główna 3 karo.

Moja interpretacja.

W maju trochę burzliwy okres w życiu codziennym, rodzinnym.

Czerwiec będzie dosyć ciężkim miesiącem jeśli chodzi o samopoczucie, pracę. No i faktycznie za pasem już prawie połowa miesiąca i moje samopoczucie jest słabe, mam słaby nastrój spowodowany sprawami uczuciowymi. W pracy choć stabilnie to jednak mam ochotę wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady.

Lipiec będzie stał pod znakiem spraw zawodowych i finansów z nią związanych, jakaś podwyżka. I faktycznie rozmawiałem z szefem jeszcze w maju i w lipcu właśnie będą decyzje. Ja wnioskowałem o dosyć dużą podwyżkę, więc możliwe, że zostanie ona zaakceptowana w większości.

Sierpień to przede wszystkim jakaś kobieta, która będzie działać na moje uczucia, jakaś miłość?

Wrzesień to kontynuacja sierpnia, stałość uczucia, jeżeli takie się narodzi.

Październik zwiastuje pojawienie się jakiegoś mężczyzny, który przyniesie mi wiadomość. Być może będzie to mój brat i z nim odbędę pewną rozmowę.

Listopad to będzie miesiąc, w którym będą mną targały emocje związane ze związkiem zapoczątkowanym we wcześniejszych miesiącach, możliwe, że dojdzie do jakiejś zdrady co spowoduje koniec.

Grudzień to ostateczny znak, że problemy z listopada się spotęgują i dojdzie do końca relacji.

Styczeń to negatywne zmiany w życiu, konieczność ich przeprowadzenia. Być może będzie problem ze zdrowiem i trafię do szpitala co może wróżyć owe zmiany. Jeżeli w październiku walet karo oznaczał mojego brata, to w tym miesięcy As pik oznaczać może sprawy urzędowe.

Luty to zmiany w życiu, wielce prawdopodobne, że uczuciowym. Może pojawić się okazja na związek z kobietą z przeszłości, do której coś czułem. (na to by wskazywała 10 kier z marca)

Marzec to szczęście w sprawach uczuciowych, spełnienie w miłości, oznaka jakiegoś poważniejszego związku.

Kwiecień to będzie miesiąc pełen uczucia zazdrości związany z kobietą z wcześniejszych miesięcy.

Na koniec ogólna sytuacja tego roku to 3 karo, co wróży wiele zawahań przy podejmowaniu decyzji, ciągnięcie kilku „srok za jeden ogon”, wiele niecierpliwości.

Edited by fiacik
  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
fiacik

Nie mogę edytować więc dodam aktualizację w osobnym poście.

Czerwiec minął i się sprawdził.

Lipiec już praktycznie mija i też się sprawdził. Temat pieniędzy i pracy przewijał się przez cały miesiąc. Kwestia podwyżki jest, do tego miałem oferty nowej pracy, nawet coś w tym kierunku zrobiłem. W pracy ze znajomym sporo rozmawialiśmy na tematy zarobków w naszej firmie oraz o chęci zmiany pracodawcy. Faktycznie to był motyw przewodni tego miesiąca. Na początku lipca pojawiła się także pewna kobieta, która najprawdopodobniej ędzie motywem przewodnim nastepnych miesięcy. Relacja zaczyna się rozkręcac. Kobieta to 30 letnia blondynka, miła, mądra, życzliwa. W opisie tej karty często pojawia się, że może to być partnerka lub przyjaciółka. W przypadku tej kobiety jest to idealny obraz. Z jednej strony w tym momencie mogłaby być tylko moją przyjaciółką ale z drugiej relacja idzie w poważniejszym kierunku.

  • Like 2
  • Super 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...