Jump to content
Sign in to follow this  
anhana

Mój lipiec

Recommended Posts

anhana

Aura:  5 kielichów- wyjaśniająca 4 mieczy- średni miesiąc emocjonalnie, będę pesymistycznie nastawiona, dociągnęłam drugą kartę, mogę się czuć osamotniona (4 mieczy)- ewentualnie przytłoczona pracą.

 

Uczucia: Wieża Król mieczy 4 buław- tutaj też trudno mi się odnieść, bo nie spotykam się z nikim, może będę liczyć na obrót sytuacji z osobą przedstawianą przez króla. Być może zamknięcie znajomości z Panem, który wyjeżdża (wieża+król mieczy)

 

Co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 buław As kielichów królowa kielichów- zakochanie tu obstawiałabym, tylko, że po wcześniejszych kartach... hmmm, dlatego może po prostu wyjazd, wypad, który odczuje jako miły i napełniający optymizmem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anastazja979
12 minut temu, anhana napisał:

Aura:  5 kielichów- wyjaśniająca 4 mieczy- przytłoczenie, smutek, samotność - możliwe rozgrzebywanie emocjonalne przeszłości.

 

Uczucia: Wieża Król mieczy 4 buław-  prawdopodobnie zamkniesz się w domu (w wieży) i nie będziesz miała ochoty na nawiązywanie ani rozwijanie znajomości. Może zajmiesz się pracą/nauką (król mieczy)

 

Co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 buław As kielichów królowa kielichów- możliwe, że zainteresujesz się kimś, ale na razie platonicznie. Możliwa jakaś znajomość przez Internet.

Oby lipiec jednak był lepszy, a jeśli nie, to sierpień :)

  • Like 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
anhana

No ten miesiąc wygląda strasznie, generalnie kończę magisterkę i piszę projekt na doktorat, więc być może to właśnie to pokazało, mimo, że pytałam bardziej w kontekście uczuć. W aurze w końcu wychodzi

pustelnik, no zobaczymy. Dzięki ;)

Edited by anhana
  • Super 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Arbogast

5 kielichów to płacz nad rozlanym mlekiem, to czas smutku, refleksji nostalgi... możesz o czymś myśleć, rozmyślać, chcieć od tego uciec... coś Cię ogólnie będzie dołować.

10 godzin temu, anhana napisał:

Uczucia: Wieża Król mieczy 4 buław

Tutaj bardziej jakaś kłótnia, jakaś awantura, może jakiś ex ?

 

10 godzin temu, anhana napisał:

Co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 buław As kielichów królowa kielichów

8 buław zwykle to jakieś wiadomości są, karta prędkości także... no wygląda jakbyś sie miała zakochać, zauroczyć :)

  • Like 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User_
10 godzin temu, anhana napisał:

Aura:  5 kielichów- wyjaśniająca 4 mieczy- smutek, żal, taplanie się trudnych emocjach. Nie wiem, jaka jest Twoją sytuacja życiowa, ale widzę, że rozpamietujesz to, co już było. Będziesz potrzebowała odpoczynku, chwili refleksji, zatrzymania. 

 

Uczucia: Wieża Król mieczy 4 buław- bardzo możliwe, że to jest to o czym pisałaś, a dokładnie czyjś wyjazd. U mnie też raz pokazała nagle przerwanie znajomości Przez zewnętrzne okoliczności. Możliwe, że będziecie jeszcze w kontakcie, ale widzę tutaj jakieś starania, aby wyjść do ludzi, spotkać się w gronie znanych Ci osób. 

 

Co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 buław As kielichów królowa kielichów- znow obstawiam komunikację, która będzie potegowala potrzebę miłości, rozbudzala emocjonalnie. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Willow

Aura: widać rozpacz, żal i głęboki smutek, głównie, chyba przez samotność, zamknięcie w sobie jak wyjaśnia nam 4 mieczy i potwierdza suma z tych kart, czyli Pustelnik. Może zrobić się dość depresyjnie...

Uczucia: też mi się wydaje, że chodzi o skończenie - zburzenie znajomości z tym panem: nie wiem, jaką talię masz, ale pan się oddala - tak, to jedne ze znaczeń mieczy, a ty zostajesz w domu, w klimatach fajnych, relaksowych, ale tych, co zawsze  - 4 buław

Co dobrego: nowa znajomość (8 buław, As Kielichów), która wywoła w tobie sporo emocyj, zauroczenia (As Kielichów, Królowa Kielichów)

 

Powodzenia :)

 

Edited by Willow
  • Super 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lianna

Aura:  5 kielichów- wyjaśniająca 4 mieczy-  Tak, coś Cię będzie smucić, może to jakieś rozczarowanie być, będziesz próbowała się wyciszyć :)

Uczucia: Wieża Król mieczy 4 buław-  Duża zmiana w relacji z Mieczowym, on się odcina, ale wydaje mi się, że dobrze to wpłynie na Ciebie ( 4 Buław).

 

Co dobrego? Niespodzianka dobra: 8 buław As kielichów królowa kielichów-  Mnie jednak wygląda na sprawy związane z uczuciami, może wyjazd i tam poznasz kogoś? :)

 

Dobrego miesiąca mimo wszystko Ci życzę i głowa do góry :)

  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...