Skocz do zawartości

Która opcja


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W moim dziale byłam reorganizacja z nowym podziałem zadań. Moim zdaniem była mało korzystna. Dzisiaj prowadziłam negocjacje jaka część zadań powinnam dostać, aby było sprawiedliwie i satysfakcjonująco.

 

Opcja A

Ta opcja jest nowa zaproponowana dzisiaj po mojej ingerencji. Czy powinnam skorzystać?

 

Wisielec XII, królowa mieczy, 3 buławy, 4 buławy

 

Karty radzą zastanowić się może wstrzymać, ale kończą się optymistycznie 

 

 Jak sobie poradzę przyjmując opcje A

 

7 buław, as kiekichow, sad ostateczny XX, 5 mieczy

 

Dużo pracy, walki i swoje gorzej, że 5 mieczy może rozczarowanie?

 

Opcja B. Ta pierwotna moim zdaniem gorsza a co na to karty?

 

Czy powinnam skorzystać 

 

8 buław, królowa buław, swiat XXI

 

Powinnam zawalczyc o coś lepszego?

 

Jak sobie poradzę przyjmując te opcję 

9 kiekichow, 3 kielichy, sad ostateczny, wieza XVI

 

Niby dobrze, lecz niepodoba mi się wieża zaburzenie moich złudzeń 

 

Opcja B wydaje mi się być tutaj w rozkładzie lepsza.

 

Doradzcie mi proszę powinnam za tydzień dać odpowiedź. 

Edytowane przez panna.marta
.
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
Godzinę temu, panna.marta napisał:

W moim dziale byłam reorganizacja z nowym podziałem zadań. Moim zdaniem była mało korzystna. Dzisiaj prowadziłam negocjacje jaka część zadań powinnam dostać, aby było sprawiedliwie i satysfakcjonująco.

 

Opcja A

Ta opcja jest nowa zaproponowana dzisiaj po mojej ingerencji. Czy powinnam skorzystać?

Wisielec XII, królowa mieczy, 3 buławy, 4 buławy

Karty radzą zastanowić się może wstrzymać, ale kończą się optymistycznie 

 Jak sobie poradzę przyjmując opcje A

7 buław, as kiekichow, sad ostateczny XX, 5 mieczy

Dużo pracy, walki i swoje gorzej, że 5 mieczy może rozczarowanie?

 

Opcja B. Ta pierwotna moim zdaniem gorsza a co na to karty?

Czy powinnam skorzystać 

8 buław, królowa buław, swiat XXI

Powinnam zawalczyc o coś lepszego?

Jak sobie poradzę przyjmując te opcję 

9 kiekichow, 3 kielichy, sad ostateczny, wieza XVI

Niby dobrze, lecz niepodoba mi się wieża zaburzenie moich złudzeń 

Opcja B wydaje mi się być tutaj w rozkładzie lepsza.

Niedawno pytałaś o lipiec :

Aura: Rycerz mieczy, 3 monet, wieża XVI

Szykują się zmiany i zawirowania może będę niezadowolona z pracy? 

Praca: Mag I, król mieczy, 2 buławy dołożylam 3 mieczy

Nowe zadania niekoniecznie dla mnie przyjemne i takie jakbym chciała trochę raniące moje uczucia 

- tu ładnie się pokazały Twoje rozterki i klimat...

 

 w obu opcjach masz SĄD (osobno ciągnełaś karty ?), ale w opcji A masz w radzie po Sądzie 5 mieczy, czyli skończy się harówką

a w opcji B po Sądzie masz Wieżę jako efekt, choć będziesz sobie dobrze radzić - a wcześniej w radzie Świat

 

może Wisielec mówi o tym, że taki układ z opcji A w pracy nie wejdzie od razu w życie (Wisielec, Q my) - choć bardziej by Ci pasował (3k, 4k)

możę oznaczałby on przesunięcie Ciebie na całkiem nowe stanowisko (Świat z opcji B), a z rozkładu na lipiec : Mag - ale komuś to nie pasuje (K my) i to Cię zaboli (3my)

opcja B, pomimo, że kończy się Wieżą wydaje się odskocznią do lepszej pracy (Świat), a może jest po prostu nieuchronna jako etap

Wieża może oznaczać, że za jakiś czas usuną to stanowisko w takim zakresie... i może obiecają lepsze 

ponieważ w rozkładzie na lipiec  aura kończy się Wieżą, a w pracy po Magu jest 3my - stawiam na to, że po lipcu zaczną sie kolejne zmiany w Twojej pracy...

może nawet pomyślisz o całkiem nowej pracy, w innym miejscu

 

 

 

Edytowane przez Ava55
kosmetyka
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ava55 napisał:

ale i tak trzeba coś wybrać, wydaje mi się że opcja B będzie dostępna "od zaraz", a na opcję A trzeba będzie poczekać

Nie tu nie ma czekania .wszystkie opcje startują równo. 

Odnośnik do komentarza

Opcja A: 

Czy powinnaś skorzystać?

Moim zdaniem nie - za to się nie brać, lub poszukać coś innego. Za brak aktywności przemawia Wisielec - pozycja bierna, nie angażująca się, może też w tym być racja - spójrz na sytuację pod innym kątem, rozważ inne opcje Królowa mieczy to też raczej też na nie - widać oddalenie z jakichś powodów racjonalnych. 4 buław niby dobra karta, ale to jest karta relaksu i odpoczynku,va nie pracy, a 3 buław, to bardziej też takie planowanie czegoś, niż rzeczywista akcja. Także ja widzę odsunięcie od tej opcji, ewentualnie może powrócisz do niej po dłuższym czasie oczekiwania.

 

Jak sobie poradzisz: 

Widać zaciekła walkę o swoje, do tego przewrażliwienie i nadmiar emocji. Niestety na końcu widać, że raczej nie spełnisz własnych oczekiwań. W Sądzie może chodzić o rezygnację z tego typu pracy z tego powodu, lub, rzeczywiście, jeszcze nie raz potem zajdą zmiany.

 

Opcja B:

Powinnaś. To otworzy przed tobą nowe możliwości, drzwi, w twoje życie wejdzie taki świeży prąd, co ładnie wpłynie na twoją aktywność i samoocenę. Jakoś widza mi się w tych kartach kontakty międzynarodowe, może transfer zagranice.

 

Jak sobie poradzisz:

Znowu widać nowe kontakty i dobrze spędzony czas, da ci to poczucie głębokiego spełnienie i satysfakcji, przynajmniej na początku, dalej Sąd i Wieża - zajdzie coś niespodzianego, co całkowicie odmieni twoje życie. Wieża to jest karta brama, ja bym jeszcze coś dociągnięla, żeby zobaczyć co cię tak zaskoczy i co okaże się zburzone. Może chodzi, jako że ona idzie od razu po Sądzie, że zajdzie coś, przez co uwolnisz się (i Sąd, i Wieża), wyjdziesz za granicy starego życia i schematów - całkiem może chodzić i zagranice sądząc po kartach z góry, ale ja bym mimo wszystko jeszcze wyciągnęła kartę do Wieży :)

Sad i tam i tam mówi o tym, że decyzja rzeczywiście jest bardzo poważna i zajdą głębokie zmiany w twoim życiu, coś, co będzie podsumowaniem twojego życia i pracy do tego momentu i co pozwoli ci wyjść na następny poziom w swoim życiu i uwolnić się od wszystkiego, co będzie na tym etapie niepotrzebne.

 

Na razie jestem w każdym razie za tą drugą opcją ;)

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wybrałam opcję B coś musiałam wybrać mimo, że żadna opcja wg mnie nie była atrakcyjna.  Szkoda, że tam na końcu wyszła wieża obawiam się, że tam coś może się stać może będę szukała ratunku w trudnej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

myślę, że pomimo tej Wieży będzie ok

"czy powinnam skorzystać -> Świat" 

być może ten Świat w połączeniu z Sądem i Wieżą  to nowe otwarcie, coś się interesującego pojawi, jakaś nowa oferta, możliwość

trzymam kciuki :ok:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Oki kochani zdecydowalam się, że już wstępnie zweryfikuje. Choć może powinnam napisać to za pół roku, bo zmiana reorganizacyjna była na prawdę bardzo duża i potrzeba na to zawsze czasu by realnie ocenić sytuację. Mimo to czuję, że muszę. Odczucia moje są takie, że karty mi chyba pomogły. Przyjęłam opcje B tą gorsza i czuję póki co, że dobrze zrobiłam. Serio zaufalam tym kartom. Czuję, że odkryłam tu nowy potencjał, którego nikt wcześniej nie wyluskal. Choć nie jest łatwo zaczęłam działać by zbierać potem plony, polubiłam ludzi i klientów pojawiły się też nowe szanse.

 

Opcja która wybrałam 

 

Pytanie brzmiało - > Czy powinnam skorzystać 

 

8 buław, królowa buław, swiat XXI

 

Karty idealnie opisały mój zapał i energię, że wzięłam wszystko w obroty oraz świat nowe możliwości i moje chęci do wypluniecia w nieznane 

 

Drugie pytanie brzmiało - > Jak sobie poradzę przyjmując te opcję 

 

9 kiekichow, 3 kielichy, sad ostateczny, wieza XVI

 

No widać, że dobrze i tak jest. Sąd i wieża, to takie odnalezienie się w nowej  sytuacji duża zmiana i wydaje mi się, że to będzie znak, że mimo, że wydawało się gorsze, to można było zmienić to na coś nowego i wartościowego dzięki pracy i dobrej energii, która się w to wkłada. Może 9 kieli to taka radość przynosząca z tego co przynosi owoce. 

 

W opcji A w międzyczasie zaszły komplikacje z którymi teraz byłoby mi ciężko cokolwiek zrobić. 

 

Trzymajcie kciuki za dalsze losy! 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...