Jump to content
Sign in to follow this  
czarnyMag1

Samo uzdrowienie w 21 wieku

Recommended Posts

czarnyMag1

Dlaczegóż to ludzie miłości się nie są wstanie samo uzdrowić ?! Cóż to stoi Wam na przeszkodzie?! Noo czekam! (to jest o tyle ważna kwestia bo obecnie wielu jest w stanie się samo uzdrowić a pozostali są w stanie być odebrani przez dusze których wstawiennictwo jest....Wielkie! I z stąd moje skromne pytanie do...tzw. ludzi cierpiących niedostatek szczęścia :) Czytając moje skromne pytanie nie patrz na mój nik - patrz w swoją duszę!

Edited by czarnyMag1

Share this post


Link to post
Share on other sites
kujot22

Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że moja moc zmiany rzeczywistość samo w sobie jest niewielka, około 10 J na dzień.  Więc pojedynczy człowiek w formie energii jest w stanie mało zmienić jeśli problem jest realny. Oczywiście wiele "chorób" może być efektem traumy i to można samo uzdrowić. Jeśli problem jest energii sama energia mogła by to skorygować jeśli organizm potrafi samoczynnie się poprawiać przy użyciu energii duchowej.

Więc jeśli to działa to "święty" jest "narzędziem" gromadzący energię z modlących się i umożliwiający uzdrawianie. Jednak jeśli choroba jest prawdziwa to medycyna powinna być bardziej efektywna. Oczywiście piszę tu bez przykładu cudu tylko teoretycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...