Skocz do zawartości

Czantowanie mantry :) ZWERYFIKOWANY


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Od kilku dni śpiewam mantrę "RA MA DA SA SA SAY SO HUNG:". Szukam dla siebie metody. Jakoś tam fajnie się czuję, jak ją śpiewam. Jak wpłynie na moje samopoczucie? Zakładam czas 3 miesiące :)

 

6 Denarów As Buław Pustelnik Głupiec

 

Wydaje mi się, że wiele zyskam, o czym mówi na wstępie 6 Denarów. W Asie Buław i Głupcu widzę przypływ sił, energii, witalności, a jednocześnie w Pustelniku wewnętrzne wyciszenie, dystans większy do rzeczywistości.

Będę wdzięczna za spojrzenie :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

Jak wpłynie na moje samopoczucie? Zakładam czas 3 miesiące :)

6 Denarów As Buław Pustelnik Głupiec

 

6 denarów ->> "proście, a będzie wam dane"...

myślę, że mantra to też jest jakis rodzaj właśnie sygnału wysłanego z pewną intencją

zadziała, jakaś iskra przeskoczy - As kijów

czego efektem będzie podróż do  (Twojego) wnętrza ->>Pustelnik

w wyniku tego zyskasz jakąś nową wartość, wejdziesz na nowy poziom,(energetyczny?) nowe otwarcie

 

wygląda pozytywnie

ciekawej podróży  w głąb siebie :thanks:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lianna napisał:

Od kilku dni śpiewam mantrę "RA MA DA SA SA SAY SO HUNG:". Szukam dla siebie metody. Jakoś tam fajnie się czuję, jak ją śpiewam. Jak wpłynie na moje samopoczucie? Zakładam czas 3 miesiące :)

 

6 Denarów As Buław Pustelnik Głupiec

 

Wydaje mi się, że wiele zyskam, o czym mówi na wstępie 6 Denarów. W Asie Buław i Głupcu widzę przypływ sił, energii, witalności, a jednocześnie w Pustelniku wewnętrzne wyciszenie, dystans większy do rzeczywistości.

Będę wdzięczna za spojrzenie :1s_z:

Nie znam się na mantrach, ale wydaje mi się, że powinna Ci się energia oczyścić i zrównoważyć.

 

a co na to Twoi bliscy na Twoje śpiewy? Bo mnie moi napewno by wygonili z domu:)))

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
1 minutę temu, Iwka78 napisał:

Nie znam się na mantrach, ale wydaje mi się, że powinna Ci się energia oczyścić i zrównoważyć.

 

a co na to Twoi bliscy na Twoje śpiewy? Bo mnie moi napewno by wygonili z domu:)))

 

hahaha, śpiewam w ogródku, nie wiem co słyszą sąsiedzi XDDDD

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lianna napisał:

hahaha, śpiewam w ogródku, nie wiem co słyszą sąsiedzi XDDDD

Na pewno nic nie słyszą bo w innym wypadku na pewno zadzwoniliby po policję albo karetkę pogotowia xD

 

Taki głupi żarcik :D proszę się nie obrażać! :)

Edytowane przez Makryz
Odnośnik do komentarza

Kochana, to jest super mantra na uzdrowienie, i stosowałam ja też pod czas dość ciężkiego okresu depresyjnego... Bardzo pomogła :)

Z kart widać, że pojawi się balans (6 monet) energii (As Buław), też taki nowy prąd energetyczny :) Pustelnik może wskazywać na to, że lepiej zrozumiesz swój świat wewnętrzny, swoje miejsce w życiu, może rozwiążesz jakieś problemu wewnętrzne, przez co nastąpi uwolnienie od wszystkiego niepotrzebnego i oczyszczenie, odnowienie (Glupiec). Głupiec z Asem Buław to też przypływ energii i radości, dużo energii twórczej ;)

Ładne karty ;)

 

Do sąsiedzi zawsze możesz powiedzieć, że bierzesz lekcji że śpiewania, i w ogóle twoja dusza śpiewa :D

Powodzenia i harmonii :1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Lianna

Polecam każdemu tę mantrę ! Widzę dużą zmianę, a dopiero śpiewam od dwóch tygodni :) Wycisza niesamowicie, a kiedy trzeba, to daje energii :) Chyba wreszcie znalazłam swój sposób medytacji :1s_n:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja

 

Myślę, że już mogę zweryfikować ;). Mantra ta daje mi dużo radości i jakby to ująć- czuję się taka "wolna", jak ją śpiewam. Staram się 2 razy dziennie. W Pustelniku widzę takie wyciszenie, spokój. Polecam zdecydowanie ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Czantowanie mantry :) ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...