Jump to content
Sign in to follow this  
Sunrise009

Pomoc w interpretacji rozkładu na uczucia.

Recommended Posts

Sunrise009

Dzień dobry.

Pozwoliłam sobie przetestować miły dla oka rozkład na uczucia z topicu:

 

Jestem na etapie nauki tarota i często karty w zestawieniu nie są dla mnie zrozumiałe. Pozwolę sobie prosić o pomoc w interpretacji:
 

1 karta: Co on wnosi w tą relację? - Rycerz mieczy - jest szybki w działaniu, inteligentny, wnosi dreszczyk emocji, ale się broni, nie pokazuje uczuć, a jednak możliwe, ze jest zainteresowany. Lubi zdobywać, ale nie lubi być zdobywany.

2 karta: Czego ja oczekuję od niego? - 7 pucharów - rozumiem tą kartę jako wybór, więc stawiam na to, że oczekuję, żeby w końcu się zdecydował, może trochę idealizuję tą relację.

3 karta: Czy on jest mną zainteresowany? - Sąd Ostateczny (Król pucharów) - sam tego nie wie, nie potrafi podjąć decyzji, choć wydaje się być zainteresowany, ale nie robi 1 kroku.

4 karta: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? - Śmierć - jest w relacji, która się kończy, być może ma poczucie wypalenia, może ma złamane serce?

5 karta: Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? - 5 mieczy - absolutnie nie, bo poniosę będzie z tego więcej strat niż zysków.

6 karta: Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy? - Kochankowie - biorąc pod uwagę 5 mieczy i śmierć, kochankowie mogą znaczyć, że jest jakaś niemożność dokonania wyboru, jakieś wahania, ale z obydwu stron (?)

7 karta: Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans? - Królowa mieczy - związku nie będzie, ze względu na trudne doświadczenia i blokady.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

  • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Arbogast

Pomoc

 

1. Rycerz mieczy jest kartą bardzo dużej dynamiki, to gwałtowność, chamstwo, zatem jeśli pytamy co on wnosi, to niewiele dobrego, to jest brutalność, złe słowo, raptowność

2. 7 pucharów jest kartą marzeń, wyobrażeń, w tym miejscu ta karta wskazuje, że Ty masz skrzywiony obraz rzeczywistości, masz wyobrażenia, które są odległe od rzeczywistości, za dużo oczekujesz

3. Sąd ostateczny - rozumiem, ze dołożony Król pucharów -nie jest, Sąd ostateczny wskazuje na takie sytuacje, które wymagają rozliczenia się z przeszłością

4. Śmierć - w kontekście związku mówi o poważnych zmianach, najczęściej o rozpadzie, więc może być świeżo po rozstaniu

5. 5 mieczy - karta porażki, zatem na pewno żadnych działań z Twojej strony być nie powinno

6. Kochankowie - to karta albo romansu, albo wyboru, zależy jaka talia, jeśli RW i jego klony to związku uczuciowego tutaj nie będzie, co najwyżej romans

7. Królowa mieczy to kobieta która odcina, zatem to Ty nie będziesz chciała tego związku

 

Uważam, że pojawi się inny facet, którym będziesz zainteresowana i dlatego nie będziesz chciała związku z tym, o którego pytasz, bo tutaj mogłabyś się znudzić czekaniem.

 

  • Super 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...