Skocz do zawartości

Wrzesień i październik ZWERYFIKOWANY


Maxii

Rekomendowane odpowiedzi

Singiel, aktualnie spotykam się z koleżanką bi seksualną, o którą pokłóciłam się z dotychczasowym kolegą. Umawiałam się teraz z innym chłopakiem, ale to nie to. Szukam czegoś poważnego.

Pierwszy tydzień września spędzę w domu rodzinnym oddalonym o kilka godzin jazdy, więc zero randek itp.

 

Uczucia we wrześniu:

As kielichów, 5 mieczy, 10 mieczy 

Nic dobrego się nie będzie działo. To czas przemyśleń, może przykrych rozmów, rozczarowania. 

 

Relacja z owym kolegą. Nie odzywamy się już do siebie prawie miesiąc.

- As mieczy, 8 buław, Rycerz Denarów

Pojawi się ktoś inny.

 

Uczucia w październiku:

Sąd, 5 buław, Rycerz mieczy

Ktoś zawróci mi mocno w głowie, możliwe, że bardzo się będzie starał albo będzie miał konkurencję. Obstawiam spotkania na poważnie, może jakiś zalążek związku.

 

Relacja w październiku:

- 3 mieczy, Cesarzowa, 9 denarów

Nie, tu już nic się nie będzie działo. U niego możliwe, że pojawi się inna kobieta. Ja będę zajęta sobą i zadowolona, z tego co jest.

 

Co myślicie? Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Maxii napisał:

Uczucia we wrześniu:

As kielichów, 5 mieczy, 10 mieczy 

możesz próbować powalczyć o czyjeś uczucie, ale bez pomyślnego rezultatu

 

Relacja z owym kolegą. Nie odzywamy się już do siebie prawie miesiąc.

- As mieczy, 8 buław, Rycerz Denarów

myślę, że będzie jednak kontakt, choć może nie w pierwszych dniach września - i dalej pozostanie bardziej w formie koleżeńsko-przyjacielskiej - ale na razie nie za ciepło

 

Uczucia w październiku:

Sąd, 5 buław, Rycerz mieczy

tu widzę powrót jakiejś znajomości - ale bardziej w atmosferze prób wyjaśnienia  i może kłótni, nie będziesz zachwycona rozwojem tej sytuacji

 

Relacja w październiku:

- 3 mieczy, Cesarzowa, 9 denarów

raczej zranione serduszko, a może nawet i duma własna zraniona... możesz się zainteresować kimś nowym, ewentualnie - gorsza wersja - osoba, na której Ci zależy (kobieta) znajdzie  kolejny, nowy obiekt zainteresowania...

cóż, sporo zawirowań...

życzę powodzenia w szukaniu drugiej połówki :koniczynka:

Edytowane przez Ava55
literówka
Odnośnik do komentarza

Uczucia we wrześniu:

As kielichów, 5 mieczy, 10 mieczy 

- chwilowa nadzieja, która szybko zgaśnie - rozczarowanie albo wręcz poczucie bycia oszukanym.

Relacja z owym kolegą. Nie odzywamy się już do siebie prawie miesiąc.

As mieczy, 8 buław, Rycerz Denarów

- kolega odcina się, co pokazuje As mieczy - od tego wychodzimy. Jednakże w wyniku niespodziewanych wydarzeń (8 kielichów) jakiś kontakt może nastąpić - ale bardzo zachowawczy (Rycerz Denarów) <- to w sytuacji gdy pytasz, jak ta relacja będzie wyglądać. Jeśli zaś pytasz, co zrobić, by ta relacja w ogóle jakakolwiek była, to karty mówią, by działać mądrze, z tzw. "głową", powoli, nie gwałtownie.

Uczucia w październiku:

Sąd, 5 buław, Rycerz mieczy

- wyjaśnianie starych spraw, nerwowe i emocjonalne.

Relacja w październiku:

- 3 mieczy, Cesarzowa, 9 denarów

W wyniku poczucia zranienia, podjęcie decyzji "rozumem", nie "sercem", dzięki czemu uwolnisz się od tego, co Cię trapiło.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mogę już zweryfikować wrzesień:

 

Uczucia we wrześniu:

As kielichów, 5 mieczy, 10 mieczy 

Same luźne relacje i drobne rozczarowania. Dużo myślenia o kimś, z kim zakończyłam relację i z jego strony nie było ochoty na nic więcej, nawet na podtrzymywanie kontaktów koleżeńskich. Jak się dowiedziałam, moją ostatnią wiadomość odebrał jako brak chęci z mojej strony i dlatego milczał i czekał, aż ja się odezwę. Po spotkaniu mnie jest smutno, czuje się w jakiś sposób rozczarowana, oszukana - złudną wizją kumpelskiej relacji, jaką miałam za pewnik, a dla niego to nie było nic specjalnego. Zdecydowałam się odciąć już zupełnie.

 

Relacja z owym kolegą. Nie odzywamy się już do siebie prawie miesiąc.

- As mieczy, 8 buław, Rycerz Denarów

Sama przerwałam ciszę i zaproponowałam spotkanie. Byłam ucieszona kontaktem, myślę, że to wyszło w 8 buław.

On jest skupiony na sobie, mnie ma gdzieś, więc i ja w końcu oddzielę przeszłość grubą kreską... ale to już pokazało się w moich uczuciach. 

Odnośnik do komentarza

Uczucia w październiku:

Sąd, 5 buław, Rycerz mieczy

 

Dla osób w stałym związku, to mogła by być terapia pary, ale jeśli jesteś singielką, to zapowiada się pewien chaos w tej sferze i może być on związany z działaniem (bądź jakimś zaniechaniem) w poprzednim okresie. To, czy bardziej będziesz widzieć "winę" u siebie, czy w innych osobach, to i tak nie zmieni tego, że pewne zmagania (wewnętrzne, czy zewnętrzne) i tak masz w swoim własnym życiu i Ty sobie musisz z nimi radzić. Bez względu na to, czy ten czas będzie tylko lekko chaotyczny, czy mocno wkurzający, to jest to jednak spora szansa na pewne oczyszczenie się z negatywnych emocji i jeśli wykażesz się zdrową pokorą i wytrwałością w dążeniu do polepszenia własnej sytuacji, to taki pod względem uczuć trudniejszy okres może (wbrew pozorom) Ci dobrze zrobić w sensie przejścia przez coś, co da Ci nową perspektywę. Jeśli nie jesteś z osób, które negują Numerologię, to sprawdż w który Rok Numerologiczny parę dni temu weszłaś i poczytaj o nim. Jeśli to nie będzie z Tobą mocno rezonowało, to znaczy, że to nie dla Ciebie, ale w innym przypadku możesz sobie zaoszczędzić pewnych stresów, bądź lepiej wykorzystać korzystniejszy okres.

 

Relacja w październiku:

- 3 mieczy, Cesarzowa, 9 denarów 

 

Tej relacji może już nie być w październiku, lub być jakąś poboczną/mało wiążącą, dla Ciebie i tamtej osoby.

Odnośnik do komentarza

Uczucia w październiku:

Mam wrażenie, że wyjaśni się jakąś starą kłótnia - może powróci jakiś kontakt, który w taki sposób znikł - może być boleśnie i sporo szarpania wzajemnego, ale Sąd zapowiada, że mimo wszystko da się sprawę zamknąć.

Relacja w październiku:

Może dojdzie do zrywu z tą Twoją koleżanka, tak mi się kojarzą te karty. Decyzja - nieprosta (3 mieczy) - może być podjęta przez Ciebie (Cesarzowa) i w perspektywie pozwoli Ci poczuć się lepiej, zostać barziej niezależną, jak widzimy i w Cesarzowej i w 9 monet. Możesz lepiej docenić własną wartość :)

Powodzenia i miłego miesiącu Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza

Uczucia w październiku:

Sąd, 5 buław, Rycerz mieczy

 

Powrót, do czegoś co już było. Burzliwa relacja z kimś, kłótnia jakaś, takie wewnętrzne jakby przepychanki. Raczej nie będzie spokojnie.

 

Relacja w październiku:

- 3 mieczy, Cesarzowa, 9 denarów

 

Będzie jakiś ból/ zranienie związane z kobietą. Jednak Ty dojdziesz do wniosku, że jest ok :). Może też Cesarzowa obok 9 Monet mówić, że skupisz się na sobie, na swoim samopoczuciu i będzie Ci dobrze, czego też życzę :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.08.2019 o 23:36, Maxii napisał:

Uczucia w październiku:

Sąd, 5 buław, Rycerz mieczy

Ktoś zawróci mi mocno w głowie, możliwe, że bardzo się będzie starał albo będzie miał konkurencję. Obstawiam spotkania na poważnie, może jakiś zalążek związku.

 

Relacja w październiku:

- 3 mieczy, Cesarzowa, 9 denarów

Nie, tu już nic się nie będzie działo. U niego możliwe, że pojawi się inna kobieta. Ja będę zajęta sobą i zadowolona, z tego co jest.

 

Mogę już zweryfikować październik.

W tym miesiącu rzeczywiście było trochę spięć. Przede wszystkim poczułam się źle potraktowana przez tą koleżankę, już myślałam, że to koniec znajomości. Uświadomiłam  sobie też, że nie chcę się już spotykać z inną kobietą, bo przestała mnie interesować. 

Wrócił kontakt z dawnym kolegą.

 

Co do relacji - przez jakiś czas przeżywałam spotkanie, które było ostatniego września. Myślałam o tej kobiecie, którą jest teraz zafascynowany.

Potem wyciszyłam emocje i zdobywałam się na koleżeńskie pisanie, za każdym razem to ja inicjowałam kontakt.

Teraz znowu chcę się odciąć i poczekać na jakąś jego ewentualną inicjatywę. Jestem jednak świadoma, że to już koniec relacji... 

 

 

Dziękuję. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Wrzesień i październik ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...