Jump to content
zakretka23

Na uczucia

Recommended Posts

zakretka23

Dwa miesiące temu kładłam taki rozkład i rada jest taka sama. Co dziwne, bo mam wrażenie, ze to zrobiłam. Po kartach widzę, ze jeszcze będę się z tym mierzyć. 

Tło - 6 monet Cesarzowa - skupianie się na równowadze w materii oraz na sobie. 

Przeszłość - Giermek pucharów Kapłanka - uczucie z którym się krylam 

Przyczyna problemu - Pustelnik as buław - wycofanie się i brak działania, chwilowo nie daje nikomu szansy 

Rada - Wieża 10 mieczy As mieczy - zakończyć raz na zawsze - ale ja to zrobiłam ?!

Co nie uniknione - Księżyc Koło fortuny - jakieś zagmatwane sprawy - być może pan będzie jeszcze próbował choć na razi mam spokój na moja prośbę przestał się ze mną kontaktować 

Wynik - 8 buław 2 buławy Król pucharów Sad - myśle ze jednak się odezwie w ciąg dwóch dni do dwóch tygodni 

• Like 1

Iwka78

Całą energię koncentrujesz na sobie. Widać, że w asie buław chcesz dać komuś szansę, ale dystans Cię blokuje/poczucie samotności, nawet wtedy gdy jesteś w związku. Rada kart to zmienić myślenie, przestać myśleć negatywnie, znaleźć plusy. Księżyc i koło kojarzą mi się z nastrojami wywołanymi zmianami hormonalnymi, tutaj uważaj, bo twoje nastroje będą zmienne i będą zniekształcały obraz rzeczywistości.

Widać pana, który chyba się zdeklaruje, albo przynajmniej oczyści się atmosfera.

• Super 1

Maxii

Wydaje mi się, że nadal przeżywasz tamtą relację, masz w sobie jeszcze tamto uczucie i dlatego jest trudno, by sytuacja się zmieniła. Bardzo możliwe, że ten pan się jeszcze odezwie. Radę karty czytałabym jako kompletne zerwanie znajomości, czyli przestanie obserwowania pana w mediach społecznościowych, choć to może się wydać dziecinne - ale serio pomaga. Wiem, bo sama to teraz robię. Odciąć totalnie i dać sobie szansę na poznanie kogoś nowego, np. poprzez aplikacje randkowe. 

Przyczyna problemu skojarzyła mi się z oczekiwaniem na kontakt - wiesz, że to już koniec, nie chcesz (Pustelnik), ale brakuje ci znajomości i podświadomie byś jej chciała.

Wynik jest bardzo pozytywny, pojawi się ktoś nowy albo wyjaśnicie sobie z tamtym panem wszystko.

Nie znam sytuacji, to subiektywne odczucia po samym spojrzeniu na karty. 

• Super 1
  • Thanks! 1

zakretka23

Nie czekam na kontakt bardziej się go obawiam i absolutnie nigdzie go nie obserwuje. Doskonale wiem ze tam już mnie nic nie czaka. Założyłam konto na portalu randkowym i gdyby nie kręgosłup - bieganie po lekarzach, rehabilitacjach bym już randkowala. 

• Like 1

Inez2503
W dniu 1.09.2019 o 08:32, zakretka23 napisał:

Dwa miesiące temu kładłam taki rozkład i rada jest taka sama. Co dziwne, bo mam wrażenie, ze to zrobiłam. Po kartach widzę, ze jeszcze będę się z tym mierzyć. 

Tło - 6 monet Cesarzowa - dbasz o siebie, jesteś pewna siebie i swojej wartosci, wymagasz dla siebie szacunku, dajesz tyle ile otrzymujesz

Przeszłość - Giermek pucharów Kapłanka - było jakieś uczucie, ale relacja z róznych względów musiała pozostać w ukryciu

Przyczyna problemu - Pustelnik as buław - wycofanie się do swojej skorupy, przeczekanie, dalas sobie czas na przemyslenia

Rada - Wieża 10 mieczy As mieczy -oczyścić raz na zawsze to,co moze Ci ciązy

Co nie uniknione - Księżyc Koło fortuny jakieś tajemnice, sekrety wyjdą na jaw

Wynik - 8 buław 2 buławy Król pucharów Sad - widać powrót mężczyzny, intensywne kontakty z nim i podejmowanie decyzji odnośnie jego

• W punkt 1
  • Super 2

zakretka23

Trafne miałyście racje, bo Pan wraca i za każdym razem otwiera się coraz bardziej ...jest mi bardzo bliski, mam do niego uczucia i może jest moim bliźniaczym płomieniem czy bratnia dusza ale nie dane jest nam być razem w tym wcieleniu 

• Like 3

zakretka23
W dniu 9.09.2019 o 10:10, zakretka23 napisał:

Trafne miałyście racje, bo Pan wraca i za każdym razem otwiera się coraz bardziej ...jest mi bardzo bliski, mam do niego uczucia i może jest moim bliźniaczym płomieniem czy bratnia dusza ale nie dane jest nam być razem w tym wcieleniu 

Chciałam sprostować może nie dane tylko nie chce. I jestem otwarta na nowa relacje, a ta zamykam raz na zawsze.

• Like 3