Skocz do zawartości

Interpretacja pierwszego rozkładu- proszę o wsparcie


Edith000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wreszcie zaczynam przygodę z kartami. Postanowiłam robić codziennie rano rozkład na dany dzień, zapisywać, interpretować  a wieczorem sprawdzić czy w dobrym kierunku myślę. Co o tym myślicie- pomysł na początek ?

Dzisiaj mój pierwszy dzień.

Zrobiłam rozkład na pytanie odnośnie otrzymania kredytu.

Rozkład numer 1

1. Umiarkowanie

2. As denarów

3.  Dwójka denarów 

Ja to widzę tak: możliwość realizacji finansowej, dar od losu ale też w przyszłości źle pokierowany może przynieść problemy.

 

a Drugi rozkład ogólny na dzisiejszy dzień

1.  Czwórka Kielichów

2. Trójka Kielichów

3. Dwójka Kielichów

 

Widzę siebie jako osobę zmęczoną, przytłoczoną problemami. Z jednej strony myślę o nich ale jednocześnie odpycham od siebie myśl na temat tego co będzie. Jednocześnie widzę radość - może jakaś pozytywna wiadomość, która odmieni mój dzień. Do trzeciej karty nie bardzo wiem jak się odnieść, jak połączyć ją z resztą.

 

Czy znajdę gdzieś dokłady opis wszystkich kart Universal Waite Tarot Deck? Mam dołączoną do zestawu ale niektóre karty nie opisują znaczeni a jedynie co na nich widzimy.

1.jpg

2.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł :ok:

a jakie znaczenia przypisałas poszczególnym pozycjom - 1,2,3 ?

tj., na jakie konkretne pytania odpowodają (np. opis sytuacji, rada, wynik, itp. )

czy po prostu są to 3 karty w odp. na pytanie  "czy otrzymam kredyt"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że można - tylko czasem jest łatwiej jak pozycjom kart w rozkładzie są przypisane znaczenia - albo, gdy korzystamy z gotowych rozkładów

Godzinę temu, Edith000 napisał:

Zrobiłam rozkład na pytanie odnośnie otrzymania kredytu.

Rozkład numer 1

1. Umiarkowanie

2. As denarów

3.  Dwójka denarów

myślę, ze masz duze szanse na otrzymanie kredytu (Umiarkowanie+ As monet), ale na razie - jeszcze nie na 100%, pojawią sie albo jakieś wątpliwości ze strony banku, a może Ty sama nie będziesz do końca zdecydowana (2 monet), czy jednak wziąć ten kredyt

 

Godzinę temu, Edith000 napisał:

Drugi rozkład ogólny na dzisiejszy dzień

1.  Czwórka Kielichów

2. Trójka Kielichów

3. Dwójka Kielichów

na początek jakieś zniechęcenie, znużenie - potem miłe spotkanie (spotkania) , zakończone może nawet małym tête-à-tête :) 

końcówka dnia stanowczo lepsza  niż początek

i same kielichy - taki troszke emocjonalny, ale pozytywny i miły dzień powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niedokładnie się wyraziłam

chodziło mi o to, że zamiast ciągnąć  3 karty 

możesz wyciągnać karty  wg konkretnego rozkładu - który lepiej Ci naświetli sytuację niż tylko odpowiedź na pytanie

rozmaite przykłądy znajdziesz w dziale "Tarot -> Nasze rozkłady"

 

zajrzyj np. tutaj https://ezoforum.pl/topic/56850-najpopularniejsze-rozkłady/

 

przy czym na początek lepiej wybierać te z mniejszą ilością kart/pozycji 

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...