Jump to content
Sign in to follow this  
estabien

Miejsce 5 Trefl

Recommended Posts

estabien

Zadałam pytanie kartom o mojego przyszłego narzeczonego

Kim będzie z zawodu - Król Karo

Gdzie go poznam - 5 Trefl

Kiedy go poznam - 8 Trefl

Powinnam go poznać teraz bo na jesieni lub za 8 miesięcy i będzie z zawodu biznesmenem. Nie wiem co może znaczyć miejsce 5 Trelf? Jakieś nieprzyjemne, może poczekalnia jakaś lub będzie zamieszanie w tym miejscu?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismer
Godzinę temu, estabien napisał:

Gdzie go poznam - 5 Trefl.

Nie wiem co może znaczyć miejsce 5 Trelf? Jakieś nieprzyjemne, może poczekalnia jakaś lub będzie zamieszanie w tym miejscu?

Jeśli nie masz konkretnego ustalonego "miejsca" dla tej karty to możesz wyciągnąć je z podstawowego znaczenia tego koloru (np. środowisko zawodowe, jakieś miejsce, w którym wykonuje się pracę czy też związane ze stanem zdrowia - poczekalnia w przychodni, szpital, ambulatorium ) albo z podstawowego znaczenia karty - u Ciebie: "zamieszanie", jakieś miejsce, gdzie nagle/ szybko /dynamicznie zmienia się sytuacja, no powiedzmy że takim miejscem może być giełda albo sklep, wycieczka zakładowa, podróż służbowa, event, ... albo miejsce jakiegoś wypadku nawet; naprawdę - to wszystko (znaczenie karty) zależy od własnych skojarzeń.

 

Co do Króla karo - niekoniecznie to biznesmen, bo oznacza on człowieka "bogatego", zasobnego,  lecz dotyczy to nie tylko kasy biznesmena, ale także może to być człowiek szanowany, na stanowisku i/lub "w uniformie", a więc tak policjant, wojskowy jak lekarz, tak dyrektor / szef jakiejś instytucji jak i jej urzędnik, a generalnie w tych znaczeniach to jest ktoś, kto sprawuje jakiś urząd czy wykonuje jakieś sprawy tzw. formalne ale raczej nie jest na ostatnim miejscu w swej firmie ;) 

  • Like 2
  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
estabien

Dziękuję za wskazówki! Czyli to byłby ktoś na wyższym stanowisku niż zwykły szeregowy pracownik :) Trefle nie kojarzą mi się dobrze. Gdyby nie to, może pomyślałabym, że przez internet bo to też szybki przepływ informacji, ale może w pracy, gdzie byłoby duże zamieszanie. Pomyślałam też, że na koncercie lub dużej imprezie, a ja ich nie lubię, więc to nie byłaby dla mnie komfortowa sytuacja. Mogłabym być w miejscu dla mnie niekomfortowym i tam go poznać :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Makrela
35 minut temu, estabien napisał:

Czyli to byłby ktoś na wyższym stanowisku niż zwykły szeregowy pracownik :)

Moim zdaniem król karowy nie jest zwykłym robolem, czyli byłby to ktoś zajmujący jakieś stanowisko, bądź po prostu poważany, w jakiś sposób szanowany, bardziej znaczny  w społeczeństwie, ew. wyróżniający się funkcją / zawodem uznanym przez społeczeństwo jako nobilitujący, tak jak powiedziała Ismer. Biznesmen też oczywiście może być ale chyba nie taki przedsiębiorca jak właściciel piekarni czy firmy sprzątającej ;) chociaż kto wie, jeśli jako wyjściwa przyjmiemy kase, w końcu człowiek mający pieniądze też jest poważany w społeczeństwie. 

Ale raczej obstawiam kogoś bardziej szanowanego, bo na przedsiębiorcę z kasą (tzn. z kasą jako atutem) to raczej wyszedłby król treflowy. 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
estabien

Dziękuję za Twoje spostrzeżenia :) Mógłby to być np przedsiębiorca plus byłby jeszcze dodatkowo radnym w mieście i taki człowiek jest w jakiś sposób zawsze respektowany i traktowany inaczej. W każdym razie wyszło ciekawie bo ja lubię mężczyzn poważnych i odpowiedzialnych :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...