Jump to content

Ja, jako dwie osoby: mężczyzna i kobieta

Episkey
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu w moich snach występują tylko dwie postacie, a właściwie jedna, bo zawsze to jestem ja, jako moje ciało, i ja, jako rozum w ciele mężczyzny. Zwykle sny te widzę z punktu mężczyzny (mimo, że jestem kobietą). I tak, dziś, na przykład, śniło mi się, że spałam sama ze sobą, jako mężczyzna rozkoszując się ciepłem ciała... drugiej mnie. Czytałam już interpretacje typu "sex" i "pieszczoty", jednak sądzę, że chodzi tu raczej o znaczenie tego, że w snach wcielam się w mężczyznę. Co to może znaczyć?

Guest winteer

Episkey

Raczej nie może tu być mowy o seksualnym kontekście snu - lecz stanowi informację że w życiu raczej kierujesz się rozsądkiem i racjonalizmem (mężczyzna) niż intuicja i emocjami (kobieta).. choć dobrze jest znaleźć złoty środek (połączenie przeciwieństw - we śnie jako para ludzi)

Jeśli chodzi o to, czym w życiu się kieruję, to masz rację, staram się patrzeć na wszystko chłodnym okiem. Dzięki za pomoc :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Zaspana22
      By Zaspana22
      Śniło mi się, że myłam swoje ciało, będąc poza nim jakby, tzn. siedziałam obok balii z wodą, w której było moje ciało bez głowy (!!!) i myłam je, obmywałam w tej wodzie. Nogi wystawały z balii, przekładałam je żeby dokładnie je umyć, były ciężkie, jak nogi kogoś nieprzytomnego/zmarłego. Ciało raczej nie było zimne. Wiedziałam, że to moje (choć "niewładne") ciało, nie widziałam głowy, nie było jej (nie widziałam rany po niej ani nic w tym rodzaju), albo jej zupełnie nie dostrzegałam.

Co to może znaczyć?
    • ann...*
      By ann...*
      Niedawno miałam koszmar do teraz nie daje mi spokoju . Byłam z moja blisko przyjaciółką na obozie/biwaku ? i stałyśmy na schodach, to było zejście do wody ostatni schodek był zalany . I ona tam wpadła i nie mogła do mnie dopłynąć i jakiś chłopak po nią wskoczył i uratował . I jak już wyszła to mówi ze idzie sie przebrać bo jest mokra . Ja zostałam i rozmawiałam z tymi chłopakami ( było ich 5 ) i jej bardzo długo nie było i patrze a na chodniku obok leży jej telefon. Zaczęłam sie bać i poprosiłam ich żeby mi pomogli jej szukać. I wszyscy poszli szukać do takiego lasu było w nim pełno bardzo wysokich krzaków . I ja sie dowiedziałam od tych chłopców że w tym lesie zabijają. Wtedy to już policja, ludzie z psami wg pełno osób jej szukało. I jej już nie było kilka dni i ja mowie że ja zabili, ale nikt mi nie chciał wierzyć - mówili ze pewnie uciekła albo niedługo wróci wiec poszłam sama szukać. I była tablica przy tym lesie chyba były tam wyniki jakiegoś meczu... I szłam tym lasem i patrzę noga jedna potem druga podnoszę ale to była noga manekina. I za chwilkę jest jeszcze jedna noga ale tym razem zakrwawiona ucięta tak do kolana i to była właśnie noga mojej przyjaciółki i potem ręce leżały wszystko ucięte i zakrwawione i na koniec głowa ja zaczęłam krzyczeć i zaczęłam uciekać . Co to może oznaczać dla mojej przyjaciółki i dla mnie oczywiście ;p ?
    • suonko82
      By suonko82
      Dzien dobry, dzis prosze jako nowincjuszka o przetlumaczenie mojego wczorajszego snu przez ktorego wstalam rano z takimi
      wielkimi oczami ze nie chcialo mi sie wierzyc i do konca nie wiem o co chodzi. Moze zaczne od tego ze cala historia snu
      rozpoczyna sie od smierci mojego eks(ktorego kiedys bardzo kochalam) w snie pamietalam ze lekcewazyl mnie kiedys, ze duzo
      bolu przeszla przez niego. Doznal wypadku gdzie stracil wiekszosc swojego ciala zostala mu tylko gora, wiec w zalobie
      siedzialam w domu i plakalam po jakims czasie wkoncu sie uporalam z tym uczuciem, lecz on dogadal sie z kims z gory ze
      chcialby zejsc chociaz na chwile na ziemie wiec pomogli mu w tym i wraz z jakims kolege wrocili na ziemie , tyle ze jego
      cialo bylo w calosci.Gdy zszedl na ziemie od razu przyszedl do mnie myslalam ze umre ze szczescia ze on jest na ziemi
      ze znow moge z nim byc,pomimo tego bolu ktorego doznalam za zycia jego. On sie zmienil byl spokojny, stonowany i ogolnie
      nie ten facet ktorego kiedys znalam. Spacerowalismy rozmawialismy,bylismy na lace pelnej zielni, a potem nagle bylismy w jakims starym
      domu gdzie uciekalismy przed jego kolega wkoncu udalo nam sie zejsc na dol, tam nie bylo schodow tylko groby(w srodu w tym
      domu)a jak wyszlismy zobaczylam ulice i ludzi, ta cala sceneria widoku przypominala mi moje dziecinne
      miasto. Po tym zdarzeniu nagle znalezlismy sie kolo pewnego namiotu jak sie nie myle bialego koloru, zblizala sie jego
      godzina powrotu, a mianowicie 23 bo od 11 rano byl u mnie widzialam w jego oczach bol, zal ze musi odejsc, ale tez czulam
      ze to sa nasze ostatnie chwile. Slyszalam rozmowe jego z kims gdzie prosil o jeszcze kilka chwil, ale tamta osoba sie nie
      zgodzila, i w sumie po tym sie przebudzilam.
      Nie rozumiem snu bo nie mysle o tej osobie ani nawet juz nie kocham, mam meza i jestem szczesliwa z zwiazku, a ten koles
      mi sie sni raz na miesiac i za kazdym razem to ja tesknie i placze i chce powrotu a on zazwyczaj chlodny i wyniosly.
      Prosilabym o przeltumaczenie tego snu bo nie daje mi to spokoju. Z gory dziekuje za chec wogole przeczytania i oczywiscie
      za przetlumaczenie. Serdecznie pozdrawiam.
    • ewelina957
      By ewelina957
      Ostatnio śnił mi się jakiś koszmar. W takim mieszkaniu, które wyglądało całkiem jak mieszkanie mojej babci mieszkała staruszka, taka normalna, siwe włosy, w śnie była w koszulki nocnej...Mordowała ludzi pilniczkiem do paznokci, a konkretniej cieła ludzkie ciała na kawalki: rece, nogi itp. Wszystkie te szczątki gromadziła w jednym miejscu, na takim dużym stosem i przykryła białym, poplamionym krwią prześcieradłem. Potem przeprowadziłam się do tego jej mieszkania, chyba je kupilismy i podczas oglądania wieczorem mieszkania, w jednym pokoju potknelam sie własnie o ten stos kawałków pociętych ciał....! Byłam tak przestraszona, zarówno w śnie jak i po przebudzeniu, ze nastepnym razem bałam się zasnąc....
      Co ten sen moze oznaczac??
      Wydaje mi sie dziwny, tym bardziej, ze ostatnio nie oglądam żadnych horrorów czy tego typu filmów, a z podobnymi opowiesciami itp mam mało wspólnego...
    • Guest niunia
      By Guest niunia
      śniło mi sie że leciała mi krew z nosa...
  • Create New...